ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/11/2019 19:09

Dështimi për hapjen e negociatave me BE-në, kryeministri slloven jep alarmin: Nuk është shenjë e mirë

Dështimi për hapjen e negociatave me BE-në, kryeministri slloven jep alarmin: Nuk është shenjë e mirë
Postuar: 19/10/2019 - 18:04 Franca ishte zëri kryesor kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë. Presidenti Macron u shpreh se vendet e Ballkanit kanë bërë reforma që duhen vlerësuar, por kjo sipas tij nuk mjafton për ...
Sot.Al | 19-Oct-2019 18:07
Postuar: 19/10/2019 - 18:04 Franca ishte zëri kryesor kundër hapjes së negociatave për Shqipërinë. Presidenti Macron u shpreh se vendet e Ballkanit kanë bërë reforma që duhen vlerësuar, por kjo sipas tij nuk mjafton për ...

Negociatat, Roth: Në BE ka mungesë të madhe udhëheqje dhe guximi, Sarec: BE, gabim historik
Vendimi i samitit t? BE-s? për mos hapjen e negociatave me Shqip?rin? dhe Maqedonin? e Veriut ka sjellë edhe reagimin e ministrit gjerman për çështjet Evropiane Majkell Roth. Në një postim në Twitter, Roth shkruan: ...
RTSH | 19-Oct-2019 14:28
Vendimi i samitit t? BE-s? për mos hapjen e negociatave me Shqip?rin? dhe Maqedonin? e Veriut ka sjellë edhe reagimin e ministrit gjerman për çështjet Evropiane Majkell Roth. Në një postim në Twitter, Roth shkruan: ...

Kryeministri slloven: Gabim historik dështimi i negociatave të BE me Shqipërinë
Duke komentuar dështimin e negociatave të BE-së për fillimin e bisedimeve të pranimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, kryeministri slloven Marjan Sarec tha se, kjo mundësi ka humbur dhe tashmë dëmi është bërë dhe ...
Lexo | 19-Oct-2019 12:57
Duke komentuar dështimin e negociatave të BE-së për fillimin e bisedimeve të pranimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, kryeministri slloven Marjan Sarec tha se, kjo mundësi ka humbur dhe tashmë dëmi është bërë dhe ...

Kryeministri slloven: Gabim historik dështimi i negociatave të BE me Shqipërinë
Duke komentuar dështimin e negociatave të BE-së për fillimin e bisedimeve të pranimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, kryeministri slloven Marjan Sarec tha se, kjo mundësi ka humbur dhe tashmë dëmi është bërë ...
GazetaTema | 19-Oct-2019 12:49
Duke komentuar dështimin e negociatave të BE-së për fillimin e bisedimeve të pranimit me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut, kryeministri slloven Marjan Sarec tha se, kjo mundësi ka humbur dhe tashmë dëmi është bërë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved