ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/12/2019 06:09

Veprimi i Borchard, Kim Mehmeti reagon ashpër: Gishtin e mesëm na e ngrenë edhe ata të cilëve u duhet ‘futur’ gishti!

Veprimi i Borchard, Kim Mehmeti reagon ashpër: Gishtin e mesëm na e ngrenë edhe ata të cilëve u duhet ‘futur’ gishti!
MAQEDONI E VERIUT Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka kritikuar ashpër veprimin e ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili një ditë më parë ofendoi protestuesit e Astirit dhe iu ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 17:42
MAQEDONI E VERIUT Shkrimtari shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Kim Mehmeti, ka kritikuar ashpër veprimin e ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borchard, i cili një ditë më parë ofendoi protestuesit e Astirit dhe iu ...

Gishtin e mesit na e ngrenë edhe ata të cilëve u duhet futur gishti
Nga Kim Mehmeti “Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchard, gjatë protestës së banorëve të Astirit, ua nxorri gishtin e mesit banorëve, të cilët po mbështesnin të afërmit e tyre të shoqëruar nga policia. Në të vërtetë gishtin ...
Mapo | 14-Oct-2019 16:51
Nga Kim Mehmeti “Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchard, gjatë protestës së banorëve të Astirit, ua nxorri gishtin e mesit banorëve, të cilët po mbështesnin të afërmit e tyre të shoqëruar nga policia. Në të vërtetë gishtin ...

Gjata: Gjesti i Borchardt banal, më i turpshëm mbrojtja që i bënë socialistët
Sekretari për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, ka komentuar në bisedën për Syri Tv veprimin e dënueshëm të ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchard, i cili mbrëmë ndërsa po kalonte pranë Drejtorisë së Policisë u nxorri ...
Telegraf | 14-Oct-2019 17:13
Sekretari për Çështjet Ligjore, Çlirim Gjata, ka komentuar në bisedën për Syri Tv veprimin e dënueshëm të ambasadorit të OSBE-së, Bernd Borchard, i cili mbrëmë ndërsa po kalonte pranë Drejtorisë së Policisë u nxorri ...

Kërkoi ndjesë për gjestin, gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE: Do bëjmë peticion të shpallet ‘non grata’
TIRANË Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar dhe gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti. Të vendosura pranë Gjykatës, në pritje të vendimit për tre prej ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 14:23
TIRANË Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar dhe gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti. Të vendosura pranë Gjykatës, në pritje të vendimit për tre prej ...

Borchard kërkon ndjesë për gjestin, PS merr në mbrojtje ambasadorin e OSBE
Ambasadori i OSBE-së, Bern Boshard ju kërkoi sot ndjesë protestuesve të Unazës së re, për një gjest të pahijshëm që kishte bërë teksa kalonte pranë tyre. Deputetët e opozitës parlamentare e dënuan këtë akt, ndërsa ...
ABCNews | 14-Oct-2019 15:47
Ambasadori i OSBE-së, Bern Boshard ju kërkoi sot ndjesë protestuesve të Unazës së re, për një gjest të pahijshëm që kishte bërë teksa kalonte pranë tyre. Deputetët e opozitës parlamentare e dënuan këtë akt, ndërsa ...

Peticion kundër ambasadorit Borchardt: Të reagojnë të gjitha gratë
Ndërkohë që po presin vendimin për Tomorr Gjatën, Ruzhdi Dacin dhe Eduart Ferhatin, të arrestuarit ditën e premte pas protestave në Unazën e Re, një pjesë e banorëve, të cilët ndodhen jashtë ambieneteve të Gjykatës së ...
ABCNews | 14-Oct-2019 15:19
Ndërkohë që po presin vendimin për Tomorr Gjatën, Ruzhdi Dacin dhe Eduart Ferhatin, të arrestuarit ditën e premte pas protestave në Unazën e Re, një pjesë e banorëve, të cilët ndodhen jashtë ambieneteve të Gjykatës së ...

Gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE-së
“Ambasadori i OSBE është person publik, përfaqësues i OSBE. Kur e bën ambasadori i OSBE çfarë mund të bëjë një person tjetër. Nuk e falim, do bëjmë peticion që të shpallet ‘non grata’. Gratë të reagojnë se janë ...
Lajminet | 14-Oct-2019 16:08
“Ambasadori i OSBE është person publik, përfaqësues i OSBE. Kur e bën ambasadori i OSBE çfarë mund të bëjë një person tjetër. Nuk e falim, do bëjmë peticion që të shpallet ‘non grata’. Gratë të reagojnë se janë ...

U drejtoi gishtin e mesit, Borchardt: Ndjesë atyre që mund të kem fyer
Ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë publike në lidhje me veprimin e të dielës ku I tregoi gishtin e mesit një grupi protestuesish. Në një postim në Twitter, Borchardt shprehet se respekton të ...
VizionPlus | 14-Oct-2019 14:12
Ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë publike në lidhje me veprimin e të dielës ku I tregoi gishtin e mesit një grupi protestuesish. Në një postim në Twitter, Borchardt shprehet se respekton të ...

Borchard kërkoi ndjesë për gishtin e mesit, banorët : Do nisim peticion për largimin e tij
Pak minuta, pasi ambasadori Berndt Borchard, kërkoi ndjesë për gjestin e turpshëm ndaj banorëve të Unazës së Re, kanë reaguar edhe banorët. Ata thonë se nuk kishin asgjë me ambasadorin, vetëm se po thërrisnin “Rama Ik”. ...
Gazeta Express | 14-Oct-2019 15:58
Pak minuta, pasi ambasadori Berndt Borchard, kërkoi ndjesë për gjestin e turpshëm ndaj banorëve të Unazës së Re, kanë reaguar edhe banorët. Ata thonë se nuk kishin asgjë me ambasadorin, vetëm se po thërrisnin “Rama Ik”. ...

Gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE: Peticion të shpallet ‘non grata’
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...
Lapsi | 14-Oct-2019 14:36
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...

Ambasadori i OSBE-së kërkon falje pasi i tregoi gishtin e mesëm protestuesve
Ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar falje pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit në Tiranë “Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer dje. Unë e respektoj të ...
Aktuale.MK | 14-Oct-2019 15:51
Ambasadori i OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar falje pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit në Tiranë “Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer dje. Unë e respektoj të ...

Gratë e Unazës së Re nuk e falin ambasadorin e OSBE-së
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...
Klan Kosova | 14-Oct-2019 15:47
Pas ndjesës së ambasadorit të OSBE në Tiranë, Bernd Borschardt, kanë reaguar gratë e Unazës së Re që protestojnë prej rreth një viti, duke thënë se nuk e falin ambasadorin për gjestin me gishtin e mesit dje dhe kërkuan ...

Borchardt: Respektoj të drejtën e shqiptarëve për të protestuar paqësisht
Kreu i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd Borchardt ka kërkuar sot ndjesë pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve tek Drejtoria e Policisë së Tiranës. BURIMI: www.rtsh.al
Medial | 14-Oct-2019 15:30
Kreu i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd Borchardt ka kërkuar sot ndjesë pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve tek Drejtoria e Policisë së Tiranës. BURIMI: www.rtsh.al

“U tregoi gishtin”, reagon ambasadori i OSBE: Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer
Ambasadori OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë për veprimin që bëri dje, teksa i ngriti gishtin e mesit protestuesve të Astirit, pasi këta të fundit ju drejtuan me fjalët “Shame on you” (Turp për ju). ...
GazetaTema | 14-Oct-2019 13:48
Ambasadori OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt ka kërkuar ndjesë për veprimin që bëri dje, teksa i ngriti gishtin e mesit protestuesve të Astirit, pasi këta të fundit ju drejtuan me fjalët “Shame on you” (Turp për ju). ...

Borchardt: Respektoj të drejtën e shqiptarëve për të protestuar paqësisht
Kreu i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd Borchardt ka kërkuar sot ndjesë pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve tek Drejtoria e Policisë së Tiranës. Një ditë më pas, përmes një postimi në llogarinë në ...
RTSH | 14-Oct-2019 15:23
Kreu i Prezencës së OSBE-së në Tiranë, ambasadori Bernd Borchardt ka kërkuar sot ndjesë pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve tek Drejtoria e Policisë së Tiranës. Një ditë më pas, përmes një postimi në llogarinë në ...

Iu nxori gishtin e mesit protestuesve, reagon ambasadori i OSBE: Iu kërkoj ndjesë atyre që mund të kem fyer
Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt ka reaguar pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve të Unazës së Re tek Drejtoria e Policisë. Ai iu ka kërkuar ndjesë atyre që mund të ketë fyer dhe shton se respekton të drejtën e ...
BalkanWeb | 14-Oct-2019 13:39
Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt ka reaguar pas gjestit të bërë dje ndaj protestuesve të Unazës së Re tek Drejtoria e Policisë. Ai iu ka kërkuar ndjesë atyre që mund të ketë fyer dhe shton se respekton të drejtën e ...

U nxori gishtin protestuesve, ambasadori Borchardt kërkon ndjesë publikisht
Ambasadori i OSBE në Shqipëri, Borchardt ka reaguar pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit, shkruan Top Channel. “Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer dje. Unë e respektoj të ...
Portalb | 14-Oct-2019 15:17
Ambasadori i OSBE në Shqipëri, Borchardt ka reaguar pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit, shkruan Top Channel. “Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer dje. Unë e respektoj të ...

Iu tregoi gishtin protestuesve, Borchardt kërkon ndjesë
mapo.al Pas orësh të tëra debati në rrjetet sociale dhe më gjerë, nëse ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt kishte bërë apo jo një gjest të pahijshëm ndaj protestuesve të “Astirit” mbrëmjen e kaluar, teksa dukej ...
Mapo | 14-Oct-2019 13:42
mapo.al Pas orësh të tëra debati në rrjetet sociale dhe më gjerë, nëse ambasadori i OSBE në Tiranë, Bernd Borchardt kishte bërë apo jo një gjest të pahijshëm ndaj protestuesve të “Astirit” mbrëmjen e kaluar, teksa dukej ...

Ambasadori i OSBE-së kërkoi falje për gjestin me gishtin e mesit, ish-deputetes së PD nuk i del inati: Isha aty! Si mund ta bëjë atë një ambasador para zonjave!
Postuar: 14/10/2019 - 14:46 Vetëm pak minuta më parë ambasadori i OSBE në Tiranë Bernd Bochard kërkoi falje publike për ‘gishtin e mesit’ që iu tregoi protestuesve të Astirit. Pikërisht këtë reagim të ambasadorit të ...
Sot.Al | 14-Oct-2019 14:47
Postuar: 14/10/2019 - 14:46 Vetëm pak minuta më parë ambasadori i OSBE në Tiranë Bernd Bochard kërkoi falje publike për ‘gishtin e mesit’ që iu tregoi protestuesve të Astirit. Pikërisht këtë reagim të ambasadorit të ...

U nxorri gishtin protestuesve, ambasadori Borchardt kërkon ndjesë publikisht
Ambasadori i OSBE, Borchardt ka reaguar pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit.
Top Channel | 14-Oct-2019 13:38
Ambasadori i OSBE, Borchardt ka reaguar pas gjestit të djeshëm ndaj banorëve të Astirit.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved