ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/11/2019 14:21

Vicktoria Beckham ka një këshillë për të gjitha ato vajza që kanë frikë nga plakja

Vicktoria Beckham ka një këshillë për të gjitha ato vajza që kanë frikë nga plakja
Është e vështirë të përcaktosh stilin e veshjes së Victoria Beckham, ndoshta sepse gruaja kameleon që prej vitesh udhëheq industrinë e modës së veshjeve intime, ka ditur që gjatë të 45 viteve të saj të guxojë dhe t’i ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 23:03
Është e vështirë të përcaktosh stilin e veshjes së Victoria Beckham, ndoshta sepse gruaja kameleon që prej vitesh udhëheq industrinë e modës së veshjeve intime, ka ditur që gjatë të 45 viteve të saj të guxojë dhe t’i ...

Vicktoria Beckham ka një këshillë për të gjitha ato vajza që kanë frikë nga plakja
Është e vështirë të përcaktosh stilin e veshjes së Victoria Beckham, ndoshta sepse gruaja kameleon që prej vitesh udhëheq industrinë e modës së veshjeve intime, ka ditur që gjatë të 45 viteve të saj të guxojë dhe t’i ...
Arbresh | 10-Oct-2019 23:56
Është e vështirë të përcaktosh stilin e veshjes së Victoria Beckham, ndoshta sepse gruaja kameleon që prej vitesh udhëheq industrinë e modës së veshjeve intime, ka ditur që gjatë të 45 viteve të saj të guxojë dhe t’i ...

Arsyet pse ne besojmë se Celine Dion është një ikonë stili
Por perveç talentit te saj ne muzike kohet e fundit kemi vene re dhe nje talent per sa i perket edhe pamjes se jashtme. Ajo shfaqet gjithmone e kuruar dhe per kombinimin ne veshje me shume shije dhe stil. Celine Dion ...
ikub.al | 10-Oct-2019 10:25
Por perveç talentit te saj ne muzike kohet e fundit kemi vene re dhe nje talent per sa i perket edhe pamjes se jashtme. Ajo shfaqet gjithmone e kuruar dhe per kombinimin ne veshje me shume shije dhe stil. Celine Dion ...

Këngëtarja e njohur e lumtur pranë miliarderit mysliman
Victoria Beckham përveçse është një ikonë stili dhe mode pëlqehet shumë edhe për kujdesin që tregon ndaj vetes dhe lëkurës së saj. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar dhe duket përherë e më e re. Edhe pse mund t’ju duket e ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 10:32
Victoria Beckham përveçse është një ikonë stili dhe mode pëlqehet shumë edhe për kujdesin që tregon ndaj vetes dhe lëkurës së saj. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar dhe duket përherë e më e re. Edhe pse mund t’ju duket e ...

Victoria Beckham 45 vjeçe: Nuk përpiqem të dukem më e re
Victoria Beckham përveçse është një ikonë stili dhe mode pëlqehet shumë edhe për kujdesin që tregon ndaj vetes dhe lëkurës së saj. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar dhe duket përherë e më e re. Edhe pse mund t’ju duket e ...
Arbresh | 09-Oct-2019 21:03
Victoria Beckham përveçse është një ikonë stili dhe mode pëlqehet shumë edhe për kujdesin që tregon ndaj vetes dhe lëkurës së saj. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar dhe duket përherë e më e re. Edhe pse mund t’ju duket e ...

Victoria Beckham 45 vjeçe: Nuk përpiqem të dukem më e re, thjesht dua të dukem mirë për moshën që kam
BRITANI E MADHE Victoria Beckham përveçse është një ikonë stili dhe mode pëlqehet shumë edhe për kujdesin që tregon ndaj vetes dhe lëkurës së saj. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar dhe duket përherë e më e re. Edhe pse ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 20:33
BRITANI E MADHE Victoria Beckham përveçse është një ikonë stili dhe mode pëlqehet shumë edhe për kujdesin që tregon ndaj vetes dhe lëkurës së saj. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar dhe duket përherë e më e re. Edhe pse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved