ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 00:53

5 mashtrimet e Maznikut për Kopshtin Botanik

5 mashtrimet e Maznikut për Kopshtin Botanik
Nënkryetari Bashkisë Mazniku mashtroi dje në emisionin Real Story për grabitjen e Kopshtit Botanik nga Qeveria e Bashkia Tiranë dhe iu shmang pyetjeve të bëra nga paneli. Mashtroi kur u përpoq të argumentonte se Kopshti ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 20:24
Nënkryetari Bashkisë Mazniku mashtroi dje në emisionin Real Story për grabitjen e Kopshtit Botanik nga Qeveria e Bashkia Tiranë dhe iu shmang pyetjeve të bëra nga paneli. Mashtroi kur u përpoq të argumentonte se Kopshti ...

Veliaj: Mynyri dhe banda qesharake të mos ndjekin dhëndurët e Saliut, të mos e mbyllin me turp karrierën
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:21
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...

“Te kopshti botanik asnjë ndërtim”/ Mazniku: Ja pse hapësira duhet t’i kalojë në pronësi bashkisë së Tiranës
Në kopshtin botanik nuk do të ketë asnjë ndërtim. Këtë e thote nënkryetari i bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku teksa tregon edhe vendimin e Këshillit të Ministrave, ku theksohet se bashkisë i ndalohet të ndryshojë ...
Top Channel | 10-Oct-2019 15:27
Në kopshtin botanik nuk do të ketë asnjë ndërtim. Këtë e thote nënkryetari i bashkisë së Tiranës, Arbian Mazniku teksa tregon edhe vendimin e Këshillit të Ministrave, ku theksohet se bashkisë i ndalohet të ndryshojë ...

Transformimi dhe përplasjet për “Botanikun”, Mazniku: Pse nuk kemi prezantuar ende asnjë projekt
TIRANË Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku foli për përplasjen e qeverisë dhe Fakultetit të Shkencave të Natyrës në lidhje me pronësinë e Kopshtit Botanik. Në një lidhje direkte me emisionin ”Real Story” ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:03
TIRANË Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës, Arbjan Mazniku foli për përplasjen e qeverisë dhe Fakultetit të Shkencave të Natyrës në lidhje me pronësinë e Kopshtit Botanik. Në një lidhje direkte me emisionin ”Real Story” ...

Shkodër/ Ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin
mapo.alm Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor. Turisti zviceran është dërguar menjëherë në ...
Mapo | 09-Oct-2019 22:30
mapo.alm Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor. Turisti zviceran është dërguar menjëherë në ...

“Botaniku është kthyer në vend ku rojet marrin 5 mijë lekë për foto çifti”, Mazniku: Duam ta bëjmë si Parku te Liqeni
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” foli për projektin e Bashkisë së Tiranës për Kopshtin Botanik. Mazniku deklaroi se Kopshti Botanik sot është një vend i ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 21:36
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” foli për projektin e Bashkisë së Tiranës për Kopshtin Botanik. Mazniku deklaroi se Kopshti Botanik sot është një vend i ...

VIDEO: Neonazisti i transmetoi vrasjet në internet
mapo.al BILD Sulm mbi një sinagogë në lagjen Paulus në Halle të Gjermanisë. Së paku dy persona u ekzekutuan nga atentatori. Mbi godinë ai hodhi edhe lëndë shpërthyese. Për orë të të tëra, policia mbajti frymën, forcat ...
Mapo | 09-Oct-2019 19:41
mapo.al BILD Sulm mbi një sinagogë në lagjen Paulus në Halle të Gjermanisë. Së paku dy persona u ekzekutuan nga atentatori. Mbi godinë ai hodhi edhe lëndë shpërthyese. Për orë të të tëra, policia mbajti frymën, forcat ...

Pallati botanik
mapo.al Qeveria nuk mori pjesë në një seancë gjyqësore për çështjen e Kopshtit Botanik, ndërsa kryebashkiaku Erion Veliaj u tregua i ashpër me akademikët duke i sulmuar me fyerje të ulëta. Pavarësisht se dhjetëra ...
Mapo | 09-Oct-2019 19:26
mapo.al Qeveria nuk mori pjesë në një seancë gjyqësore për çështjen e Kopshtit Botanik, ndërsa kryebashkiaku Erion Veliaj u tregua i ashpër me akademikët duke i sulmuar me fyerje të ulëta. Pavarësisht se dhjetëra ...

Veliaj: Kopshti Botanik është kthyer në landfill plehrash, Luli dhe Monika e zaptuan
Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Kështu u shpreh kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, duke theksuar se ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 13:21
Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Kështu u shpreh kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, duke theksuar se ...

Kopshti Botanik/ Veliaj shpërthen ndaj Konit: Avdall, i korruptuar
mapo.al Kopshti Bonatik, me anë të një VKM-je i ka kaluar në pronësi Bashkisë së Tiranës. Universiteti i Tiranës dhe Fakulteti i Shkencave të Natyrës, kanë kundërshtuar publikisht vendimin e qeverisë si dhe e kanë çuar ...
Mapo | 09-Oct-2019 12:30
mapo.al Kopshti Bonatik, me anë të një VKM-je i ka kaluar në pronësi Bashkisë së Tiranës. Universiteti i Tiranës dhe Fakulteti i Shkencave të Natyrës, kanë kundërshtuar publikisht vendimin e qeverisë si dhe e kanë çuar ...

Protesta për Kopshtin Botanik, Veliaj: Gjysmën e bëri PD asfalt, kurse Mynyri mori 5 mijë lekëshat e nuseve
Në një kohë kur Universiteti i Tiranës shprehet kundër VKM-së së qeverisë për të kaluar Kopshtin Botanik në pronësi të Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Veliaj deklaroi sot se Kopshti ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:16
Në një kohë kur Universiteti i Tiranës shprehet kundër VKM-së së qeverisë për të kaluar Kopshtin Botanik në pronësi të Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga kryebashkiaku Erion Veliaj. Veliaj deklaroi sot se Kopshti ...

Veliaj: “Kopshti Botanik u kthye në landfill plehrash, Luli dhe Monika e zaptuan”
Erion Veliaj deklaroi gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, se Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Duke iu referuar debatit të fundit për këtë truall, ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 15:14
Erion Veliaj deklaroi gjatë një takimi me vullnetarët e Maratonës së Tiranës, se Kopshti Botanik është kthyer një landfill plehrash dhe pyll ferrash pa zot. Duke iu referuar debatit të fundit për këtë truall, ...

Kopshti Botanik, Veliaj: Gjysmën e kopshtit PD e bëri asfalt, kurse Mynyri mori 5 mijë lekëshat e nuseve
Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do i hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme ...
Top Channel | 09-Oct-2019 12:15
Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do i hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme ...

Universiteti proteston VKM, Mazniku: Kopshti Botanik të jetë i hapur dhe për vizitorët. Ja plani i bashkisë
Pas kundërshtisë së Universitetit të Tiranës në lidhje me VKM-në e qeverisë për Kopshtin Botanik që i kalon në pronësi Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga nënkryetari i këtij institucioni Arbian Mazniku. Në një ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 12:09
Pas kundërshtisë së Universitetit të Tiranës në lidhje me VKM-në e qeverisë për Kopshtin Botanik që i kalon në pronësi Bashkisë së Tiranës, vjen një reagim nga nënkryetari i këtij institucioni Arbian Mazniku. Në një ...

Veliaj: Mynyri dhe banda qesharake të mos ndjekin dhëndurët e Saliut, të mos e mbyllin me turp karrierën
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...
Lexo | 10-Oct-2019 20:47
Kryebashkiaku Erion Veliaj ka reaguar sërish sot në lidhje me vendimin e qeverisë për ti kaluar në administrim Bashkisë së Tiranës Kopshtin Botanik. Nëpërmjet një komenti në rrjetet sociale Veliaj sjell në vëmendje se ...

Boçi tregon mashtrimet e nënkryetarit të Tiranës Mazniku për Kopshtin Botanik
Ish deputeti i PD-së, Luçiano Boçi akuzon nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës se ka mashtruar në lidhje me projektin e Kopshtit Botanik. Në Facebook, ai tregoi për 5 mashtrimet e kryera nga zyrtari i bashkisë, i cili ...
Politiko | 10-Oct-2019 20:35
Ish deputeti i PD-së, Luçiano Boçi akuzon nënkryetarin e Bashkisë së Tiranës se ka mashtruar në lidhje me projektin e Kopshtit Botanik. Në Facebook, ai tregoi për 5 mashtrimet e kryera nga zyrtari i bashkisë, i cili ...

“Kopshti Botanik”, Veliaj: Gjysmën e kopshtit PD e bëri asfalt, kurse Mynyri mori 5 mijë lekëshat e nuseve
Kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do I hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme për ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 12:09
Kryetari I Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj deklaroi sot se Kopshti Botanik jo vetëm që nuk do I hiqet Universitetit, por do të transformohet nga një landfill mbetjesh që është sot, në një hapësirë të shfrytëzueshme për ...

“5 mijë lekë një foto çifti”, Mazniku hedh poshtë zërat se do ngrihet kullë te Kopshti Botanik
Nënkryetari Arbjan Mazniku deklaroi se i vetmi interes i Bashkisë së Tiranës ka qenë që në vendin ku ndodhet Kopshti Botanik ,të kenë akses edhe qytetarët. “Një pjesë e madhe e territorit të parkut nuk është i mbajtur, ...
Politiko | 09-Oct-2019 22:23
Nënkryetari Arbjan Mazniku deklaroi se i vetmi interes i Bashkisë së Tiranës ka qenë që në vendin ku ndodhet Kopshti Botanik ,të kenë akses edhe qytetarët. “Një pjesë e madhe e territorit të parkut nuk është i mbajtur, ...

Debati mbi Kopshtin Botanik, Mazniku justifikon mosekzistencën e projektit
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku thotë se Bashkia ende nuk ka një projekt për Kopshtin Botanik pasi ata kanë në plan që ta bëjnë së bashku me pedagogët dhe profesorët e Fakultetit të Natyrës, ë cilët sot ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 22:23
Nënkryetari i Bashkisë së Tiranës Arbjan Mazniku thotë se Bashkia ende nuk ka një projekt për Kopshtin Botanik pasi ata kanë në plan që ta bëjnë së bashku me pedagogët dhe profesorët e Fakultetit të Natyrës, ë cilët sot ...

“Kopshti Botanik”/ Shtyhet seanca gjyqësore, palët e akuzuara nuk paraqiten
Shtyhet seanca gjyqësore për Kopshtin Botanik, ku munguan palët e akuzuara si bashkia e Tiranës dhe ministria e Arsimit. Dhjetra të rinj e pedagogë ishin të pranishëm në ambientet e jashtme të Gjykatës Administrative të ...
ABCNews | 09-Oct-2019 15:04
Shtyhet seanca gjyqësore për Kopshtin Botanik, ku munguan palët e akuzuara si bashkia e Tiranës dhe ministria e Arsimit. Dhjetra të rinj e pedagogë ishin të pranishëm në ambientet e jashtme të Gjykatës Administrative të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved