ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

Ndahet nga jeta aktori i njohur i ‘I Vetëm në Shtëpi’

Ndahet nga jeta aktori i njohur i ‘I Vetëm në Shtëpi’
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...
Telegraf | 10-Oct-2019 22:01
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...

Ndahet nga jeta aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:25
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...

Vdes vëllai i dy dëshmorëve, Sokol Morina
Gjatë ditës së sotshme ka ndërruar jetë vëllai i dy dëshmorëve Riza e Qun Morina, Sokol Morina. Ai ka ndërruar jetë në moshën 53 vjeçare pas një sëmundje të rënd. Varrimi i tij do të mbahet në varresat e......
Zeri | 10-Oct-2019 23:49
Gjatë ditës së sotshme ka ndërruar jetë vëllai i dy dëshmorëve Riza e Qun Morina, Sokol Morina. Ai ka ndërruar jetë në moshën 53 vjeçare pas një sëmundje të rënd. Varrimi i tij do të mbahet në varresat e......

Vdes vëllai i dy dëshmorëve, Sokol Morina
Gjatë ditës së sotshme ka ndërruar jetë vëllai i dy dëshmorëve Riza e Qun Morina, Sokol Morina. Ai ka ndërruar jetë në moshën 53 vjeçare pas një sëmundje të rënd. Varrimi i tij do të mbahet në varresat e fshatit ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 23:09
Gjatë ditës së sotshme ka ndërruar jetë vëllai i dy dëshmorëve Riza e Qun Morina, Sokol Morina. Ai ka ndërruar jetë në moshën 53 vjeçare pas një sëmundje të rënd. Varrimi i tij do të mbahet në varresat e fshatit ...

Ndërron jetë aktori i famshëm i “Home Alone”
Aktori i famshëm, Rip Taylor ka ndërruar jetë mëngjesin e ditës së sotme. Lajmin u bë publik nga publicisti i tij, Harlan Boll, nëpërmjet një deklarate për mediat. Ai tregoi se aktori nuk ishte mirë prej më shumë se 1 ...
InFokusi | 10-Oct-2019 23:02
Aktori i famshëm, Rip Taylor ka ndërruar jetë mëngjesin e ditës së sotme. Lajmin u bë publik nga publicisti i tij, Harlan Boll, nëpërmjet një deklarate për mediat. Ai tregoi se aktori nuk ishte mirë prej më shumë se 1 ...

Nderron jete aktori i njohur turk, bashkeshortja nuk permbahet para arkivolit
Kinematografia turke është tronditur pasi aktori i njohur Tarik Unluoglu ka ndërruar jetë në moshën 61 vjeçare. Tarik prej kohesh luftonte betejën me kancerin, të cilën nuk arriti që ta fitonte. Ai ka qenë i martuar me ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:49
Kinematografia turke është tronditur pasi aktori i njohur Tarik Unluoglu ka ndërruar jetë në moshën 61 vjeçare. Tarik prej kohesh luftonte betejën me kancerin, të cilën nuk arriti që ta fitonte. Ai ka qenë i martuar me ...

Ndërron jetë aktori i filmit ‘I vetëm në shtëpi’
Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi pësoi një komplikim javën e ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:49
Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi pësoi një komplikim javën e ...

Ndahet nga jeta aktori i njohur i ‘I Vetëm në Shtëpi’
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:46
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...

Ndërron jetë aktori i Home Alone
Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan Boll, nëpërmjet një deklarate për mediat Ai tregoi se Rip prej më shumë se 1 jave nuk ishte mirë dhe ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:56
Mëngjesin e sotëm aktori, Rip Taylor ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur për mediat publicisti i tij Harlan Boll, nëpërmjet një deklarate për mediat Ai tregoi se Rip prej më shumë se 1 jave nuk ishte mirë dhe ...

Ndahet nga jeta aktori dhe komediani i njohur
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...
Zeri | 10-Oct-2019 17:07
Aktori dhe komediani i njohur Charles Elmer Taylor ka ndërruar jetë të dielën në moshën 84-vjeçare. Lajmi u bë i ditur fillimisht nga publicisti i tij Harlan Boll. Në një intervistë për CNN, Boll bëri me dije se Taylor ...

Nuk mund ta besoni sa ka ndryshuar ‘Xhansu’
Leyla Tanlar është një aktore shumë e dashur nga kinematografia turke. Me rolet e saj arriti të bëhet tejet e njohur si për publikun turk ashtu edhe në atë të huaj. Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Leyla Tanlar është një aktore shumë e dashur nga kinematografia turke. Me rolet e saj arriti të bëhet tejet e njohur si për publikun turk ashtu edhe në atë të huaj. Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ...

Nuk lë gjë pa nxjerrë në “shesh”, tani Gjyste Vulaj si asnjëherë tjetër pozon me shami
Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi pësoi një komplikim javën e ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 20:56
Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi pësoi një komplikim javën e ...

Ndahet nga jeta aktori dhe komediani shumë i dashur për shqiptarët
Postuar: 09/10/2019 - 20:01 Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi ...
Sot.Al | 09-Oct-2019 20:03
Postuar: 09/10/2019 - 20:01 Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi ...

Ndërron jetë aktori i filmit ‘I vetëm në shtëpi’
Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi pësoi një komplikim javën e ...
Lajmi i Fundit | 09-Oct-2019 19:42
Aktori dhe komediani i njohur Rip Taylor ka ndërruar jetë në moshën 88-vjeçare. Taylor u shtrua në spital në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles në njësinë e kujdesit intensiv pasi pësoi një komplikim javën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved