ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 00:53

Ngjela telendis krerët e politikës shqiptare: Kanë ardhur me çorape në Tiranë. Ku i gjetën pronat?!

Ngjela telendis krerët e politikës shqiptare: Kanë ardhur me çorape në Tiranë. Ku i gjetën pronat?!
Në Top Talk me gazetarin, Denis Dyrnjaja, ka qenë i ftuar avokati Spartak Ngjela. Avokati është shprehur se sapo të fillojë reforma Prokurori e Posaçme, Byroja e Hetimit dhe Gjykata e Posaçme politikanët do të hyjnë në ...
Top Channel | 10-Oct-2019 18:50
Në Top Talk me gazetarin, Denis Dyrnjaja, ka qenë i ftuar avokati Spartak Ngjela. Avokati është shprehur se sapo të fillojë reforma Prokurori e Posaçme, Byroja e Hetimit dhe Gjykata e Posaçme politikanët do të hyjnë në ...

Spartak Ngjela telendis krerët e politikës shqiptare: Kanë ardhur me çorape në Tiranë. Ku i gjetën pronat?!
Në Top Talk me gazetarin, Denis Dyrnjaja, ka qenë i ftuar avokati Spartak Ngjela. Avokati është shprehur se sapo të fillojë reforma Prokurori e Posaçme, Byroja e Hetimit dhe Gjykata e Posaçme politikanët do të hyjnë në ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 19:00
Në Top Talk me gazetarin, Denis Dyrnjaja, ka qenë i ftuar avokati Spartak Ngjela. Avokati është shprehur se sapo të fillojë reforma Prokurori e Posaçme, Byroja e Hetimit dhe Gjykata e Posaçme politikanët do të hyjnë në ...

Kur pritet të shpërthejë opozita? Kryemadhi për ‘Nova Media’: Pas datës 18 tetor…
Një ditë pas intervistës në Syri TV, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, në një prononcim për median shqiptare në SHBA, Nova Media, ka komentuar situatën politike në vend dhe planet dhe veprimet e së ardhmes sa i përket ...
Telegraf | 10-Oct-2019 17:46
Një ditë pas intervistës në Syri TV, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, në një prononcim për median shqiptare në SHBA, Nova Media, ka komentuar situatën politike në vend dhe planet dhe veprimet e së ardhmes sa i përket ...

Truprojat e gruas së Erdoganit futen me armë në lokal dhe përplasen me serbët
Gjatë vizitës së bashkëshortes së presidentit turk, Emine Erdogan dje në ambasadën turke, pati një keqkuptim në një kafene aty pranë mes sigurimit të Zonjës së Parë turke dhe personave që ishin të pranishëm aty. ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:39
Gjatë vizitës së bashkëshortes së presidentit turk, Emine Erdogan dje në ambasadën turke, pati një keqkuptim në një kafene aty pranë mes sigurimit të Zonjës së Parë turke dhe personave që ishin të pranishëm aty. ...

Ndeshja me Turqinë, Salianji habit me deklaratën: Suksesi i kombëtares varet nga politika
Postuar: 10/10/2019 - 23:37 Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji ka folur për ndeshjen e Shqipërisë me Turqinë që do zhvillohet mbrëmjen e nësërme.Salianji ka thënë se politika duhet ti japë vëmendjen e duhur kombëtares ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 23:38
Postuar: 10/10/2019 - 23:37 Ish-deputeti i PD, Ervin Salianji ka folur për ndeshjen e Shqipërisë me Turqinë që do zhvillohet mbrëmjen e nësërme.Salianji ka thënë se politika duhet ti japë vëmendjen e duhur kombëtares ...

"Kujtim ta ndërroj mendjen, kujdes!" shpërthen dashuria në studio, Elton Ilirjani puth deputetin
Postuar: 10/10/2019 - 23:26 Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’pas deklaratave të forta drejt tyre.Gjithçka pasi ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 23:28
Postuar: 10/10/2019 - 23:26 Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’pas deklaratave të forta drejt tyre.Gjithçka pasi ...

Stadiumin e ri nuk e inaguron Franca, zbuloni kush do të jetë ndeshja e parë në “Arenën Kombëtare”
Postuar: 10/10/2019 - 23:17 “Arena Kombëtare” nuk do të inagurohet në ndeshjen Shqipëri-Francë, kjo sepse më parë do të testohen kushtet e sigurisë. FSHF-ja ka vendosur që inagurimi i stadiumit të ri të bëhet më 3 ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 23:18
Postuar: 10/10/2019 - 23:17 “Arena Kombëtare” nuk do të inagurohet në ndeshjen Shqipëri-Francë, kjo sepse më parë do të testohen kushtet e sigurisë. FSHF-ja ka vendosur që inagurimi i stadiumit të ri të bëhet më 3 ...

Ngjela telendis krerët e politikës shqiptare: Kanë ardhur me çorape në Tiranë. Ku i gjetën pronat?!
Në Top Talk me gazetarin, Denis Dyrnjaja, ka qenë i ftuar avokati Spartak Ngjela. Avokati është shprehur se sapo të fillojë reforma Prokurori e Posaçme, Byroja e Hetimit dhe Gjykata e Posaçme politikanët do të hyjnë në ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:10
Në Top Talk me gazetarin, Denis Dyrnjaja, ka qenë i ftuar avokati Spartak Ngjela. Avokati është shprehur se sapo të fillojë reforma Prokurori e Posaçme, Byroja e Hetimit dhe Gjykata e Posaçme politikanët do të hyjnë në ...

Video/ Vuri buzëkuq teksa po debatonin live, Kujtim Gjuzi i kthehet keq biznesmenit: Ke punuar në tub
Postuar: 10/10/2019 - 23:00 Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është irrituar gjatë diskutimit me biznesmenin homoseksual Elton Ilirjani.Mes të dyve nuk munguan ofendimet në emisionin “360 gradë” në Ora News. ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 23:02
Postuar: 10/10/2019 - 23:00 Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi është irrituar gjatë diskutimit me biznesmenin homoseksual Elton Ilirjani.Mes të dyve nuk munguan ofendimet në emisionin “360 gradë” në Ora News. ...

Revoltohet Hazizaj: Kujtim Gjuzi ka bërë dy vepra penale. Nesër që në mëngjes arrestohet
Postuar: 10/10/2019 - 22:41 Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur me aktivistin Altin Hazizaj teksa ky i fundit kërkoi që të arrestohet që nesër. Pjesë nga debati Gjuzi, Ilirjanit: Kalo këtej nga ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:48
Postuar: 10/10/2019 - 22:41 Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur me aktivistin Altin Hazizaj teksa ky i fundit kërkoi që të arrestohet që nesër. Pjesë nga debati Gjuzi, Ilirjanit: Kalo këtej nga ...

"Ku merr vesh ti, ti je ordiner, ti je rrugaç!", biznesmeni gay përplaset live me deputetin e Kuvendit
Postuar: 10/10/2019 - 22:45 Biznesmeni Elton Ilirjani ka debatuar ashpër me kryetarin e Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, mbrëmjen e sotme, në studion e emisionit '360 gradë' me temë "Feja hyn në politikë? Kisha ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:48
Postuar: 10/10/2019 - 22:45 Biznesmeni Elton Ilirjani ka debatuar ashpër me kryetarin e Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, mbrëmjen e sotme, në studion e emisionit '360 gradë' me temë "Feja hyn në politikë? Kisha ...

Pas batutave të Kryemadhit, flet dhe Meta: Nuk fle çdo natë me Moniknën sepse kemi ...
Postuar: 10/10/2019 - 22:32 Presidenti Ilir Meta në një intervistë në "Open" e ka kaluar edhe me batuta, pyetjen lidhur me vendimet e kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, njëherazi edhe bashkëshorten e tij, ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:38
Postuar: 10/10/2019 - 22:32 Presidenti Ilir Meta në një intervistë në "Open" e ka kaluar edhe me batuta, pyetjen lidhur me vendimet e kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, njëherazi edhe bashkëshorten e tij, ...

"E pranoi gabimin", ish-deputeti i PS-së zbulon se çfarë do të ndodhë me Ilir Metën
Postuar: 10/10/2019 - 22:29 Ish-deputeti socialist Alfred Peza tha se Partia Sociliste do ta çojë deri në fund procesin për shkarkimin e Presidentit të Republikës. “Peza tha se sonte Meta e pranoi gabimin. Gaboi me atë ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:31
Postuar: 10/10/2019 - 22:29 Ish-deputeti socialist Alfred Peza tha se Partia Sociliste do ta çojë deri në fund procesin për shkarkimin e Presidentit të Republikës. “Peza tha se sonte Meta e pranoi gabimin. Gaboi me atë ...

Plas sherri në studio/ Nuk përmbahet Kujtim Gjuzi: I kam dhënë këtij vendi katër fëmijë. Shko martohu
Postuar: 10/10/2019 - 22:02 Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur ashpër me aktivistin Altin Hazizaj. Gjuzi me një gjuhë të ashpër iu drejtua aktivistit se i ka dhënë këtij vendi katër fëmijë dhe ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:08
Postuar: 10/10/2019 - 22:02 Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur ashpër me aktivistin Altin Hazizaj. Gjuzi me një gjuhë të ashpër iu drejtua aktivistit se i ka dhënë këtij vendi katër fëmijë dhe ...

Meta flet për “shansin e artë”: Dokumenti më serioz, më i paanshëm që mund të ndihmojë vendin dhe të huajt
Postuar: 10/10/2019 - 21:52 Presidenti Meta e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR, për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur integritetin e ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 21:54
Postuar: 10/10/2019 - 21:52 Presidenti Meta e vlerësoi sot raportin e OSBE-ODIHR, për procesin e 30 qershorit si “mundësia e artë dhe ndoshta e fundit që i jepet komunitetit ndërkombëtar për të rivendosur integritetin e ...

"Thellësisht i trishtuar për skepticizmin dhe imazhin negativ ", Ralf Gjoni jep lajmin aspak të mirë pas vizitës në Danimarkë me Rudina Hajdarin
Postuar: 10/10/2019 - 21:43 Një grup nga parlamenti Shqipërisë ka zhvilluar një vizitë në parlamentin e Danimarkës.Në këtë vizitë deputeti opozitës Ralf Gjoni ka qenë i shoqëruar nga deputetja Rudina Hajdari. Gjoni me ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 21:46
Postuar: 10/10/2019 - 21:43 Një grup nga parlamenti Shqipërisë ka zhvilluar një vizitë në parlamentin e Danimarkës.Në këtë vizitë deputeti opozitës Ralf Gjoni ka qenë i shoqëruar nga deputetja Rudina Hajdari. Gjoni me ...

Kryeministri Rama nuk i kursen kritikat ndaj Albin Kurtit: Unë nuk merrem me marrëdhëniet personale
Postuar: 10/10/2019 - 21:30 Kryeministri Rama nuk i ka kursyer kritikat ndaj Albin Kurtit që pritet të marrë drejtimin e qeverisë së Kosovës. I pyetur për raportet mes tyre në një intervistë për TV Klan, kreu i ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 21:35
Postuar: 10/10/2019 - 21:30 Kryeministri Rama nuk i ka kursyer kritikat ndaj Albin Kurtit që pritet të marrë drejtimin e qeverisë së Kosovës. I pyetur për raportet mes tyre në një intervistë për TV Klan, kreu i ...

"Prodhoi dhe shpërndau një gënjeshtër", Rama bën deklaratën e fortë për Ramush Haradinajn
Postuar: 10/10/2019 - 21:06 Kryeministri Edi Rama në një intervistë për Tv Klan, tha se i është dashur të shprehet publikisht për të rrëzuar një gënjeshtër të Haradinajt që lidhet me shkëmbimin e territoreve mes Kosovës ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 21:10
Postuar: 10/10/2019 - 21:06 Kryeministri Edi Rama në një intervistë për Tv Klan, tha se i është dashur të shprehet publikisht për të rrëzuar një gënjeshtër të Haradinajt që lidhet me shkëmbimin e territoreve mes Kosovës ...

"Është kërkuar arrestimi i tij", Paloka del me deklaratë të fortë për ish-ministrin e Ramës
Postuar: 10/10/2019 - 20:58 Ish deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka duke folur për çeljen e negociatave, deklaroi se shqiptarët po bëjnë regres me qeverinë e Edi Ramës. “Saimir Tahiri është theksuar nga shumë ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 21:00
Postuar: 10/10/2019 - 20:58 Ish deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka duke folur për çeljen e negociatave, deklaroi se shqiptarët po bëjnë regres me qeverinë e Edi Ramës. “Saimir Tahiri është theksuar nga shumë ...

Dade: Rama, i paaftë për të zgjidhur krizën
Ish-ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Arta Dade, e ftuar në Ora News, ka folur në lidhje me krizën politike në Shqipëri. Sipas Dades, arsyeja kryesore e moszgjidhjes së krizës politike në Shqipëri është kryeministri ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 20:50
Ish-ministrja e Jashtme e Shqipërisë, Arta Dade, e ftuar në Ora News, ka folur në lidhje me krizën politike në Shqipëri. Sipas Dades, arsyeja kryesore e moszgjidhjes së krizës politike në Shqipëri është kryeministri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved