ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 08:32

Tregu valutor/ Forcohet euro, kap nivelin më të lartë që nga maji

Tregu valutor/ Forcohet euro, kap nivelin më të lartë që nga maji
Edhe gjatë ditës së sotme, monedha e përbashkët europiane ka fituar pikë ndaj Lekut vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro është këmbyer me 123.18 lekë, rreth 0.28 pikë më shumë se një ditë më parë. ...
Lapsi | 10-Oct-2019 14:05
Edhe gjatë ditës së sotme, monedha e përbashkët europiane ka fituar pikë ndaj Lekut vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro është këmbyer me 123.18 lekë, rreth 0.28 pikë më shumë se një ditë më parë. ...

Euro vijon të forcohet në tregun vendas, kap nivelin më të lartë që nga muaji maj
Postuar: 10/10/2019 - 12:59 Edhe gjatë ditës së sotme, monedha e përbashkët europiane ka fituar pikë ndaj Lekut vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro është këmbyer me 123.18 lekë, rreth 0.28 pikë ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 13:01
Postuar: 10/10/2019 - 12:59 Edhe gjatë ditës së sotme, monedha e përbashkët europiane ka fituar pikë ndaj Lekut vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë, 1 euro është këmbyer me 123.18 lekë, rreth 0.28 pikë ...

Euro vijon të forcohet në tregun vendas, kap nivelin më të lartë që nga muaji maj
Edhe gjatë ditës së sotme monedha e përbashkët europiane ka fituar pikë ndaj lekut vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro është këmbyer me 123.18 lekë, rreth 0.28 pikë më shumë se një ditë më parë. ...
Monitor | 10-Oct-2019 12:29
Edhe gjatë ditës së sotme monedha e përbashkët europiane ka fituar pikë ndaj lekut vendas. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro është këmbyer me 123.18 lekë, rreth 0.28 pikë më shumë se një ditë më parë. ...

Kursi i këmbimit valutor – Rritje e përgjithshme tek të gjitha monedhat e huaja. Dobësohet Leku
Euro ka regjistruar një rritje të ndjeshme këtë të enjte duke fituar plot 0.4 pikë dhe arritur në nivelin e 122.7 lekëve. Paundi Britanik gjithashtu është forcuar duke u ngjitur në kuotën e 136.3 lekëve, referuar të ...
ScanTv | 10-Oct-2019 09:49
Euro ka regjistruar një rritje të ndjeshme këtë të enjte duke fituar plot 0.4 pikë dhe arritur në nivelin e 122.7 lekëve. Paundi Britanik gjithashtu është forcuar duke u ngjitur në kuotën e 136.3 lekëve, referuar të ...

Kursi i këmbimit valutor – Paundi dobësohet ndjeshëm. Euro dhe Dollari shfaqen të qëndrueshëm
Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të mërkurë, duke u këmbyer edhe sot me 122.3 lekë. Edhe Dollari Amerikan ka ruajtur po të njëjtën vlerë sikurse ditën e djeshme duke qëndruar në kuotën e 111.4 ...
ScanTv | 09-Oct-2019 09:52
Monedha e Eurozonës është shfaqur e qëndrueshme këtë të mërkurë, duke u këmbyer edhe sot me 122.3 lekë. Edhe Dollari Amerikan ka ruajtur po të njëjtën vlerë sikurse ditën e djeshme duke qëndruar në kuotën e 111.4 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved