ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 18:10

Tërmeti i prishi banesën, e moshuara shqiptare jeton ende në çadër

Tërmeti i prishi banesën, e moshuara shqiptare jeton ende në çadër
Tërmeti i 4 qershorit dhe 21 shtatorit që ndodhi në Shqipëri hodhi në tokë banesat e disa familjeve, mes tyre ajo e familjes Dedja, Rustemaj dhe Bregasi në Selenicë. Zgjidhja e vetme që u është ofruar janë disa çadra, ...
Zeri | 10-Oct-2019 23:59
Tërmeti i 4 qershorit dhe 21 shtatorit që ndodhi në Shqipëri hodhi në tokë banesat e disa familjeve, mes tyre ajo e familjes Dedja, Rustemaj dhe Bregasi në Selenicë. Zgjidhja e vetme që u është ofruar janë disa çadra, ...

Tërmeti i prishi banesën, e moshuara shqiptare jeton ende në çadër
Tërmeti i 4 qershorit dhe 21 shtatorit që ndodhi në Shqipëri hodhi në tokë banesat e disa familjeve, mes tyre ajo e familjes Dedja, Rustemaj dhe Bregasi në Selenicë. Zgjidhja e vetme që u është ofruar janë disa çadra, ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 23:15
Tërmeti i 4 qershorit dhe 21 shtatorit që ndodhi në Shqipëri hodhi në tokë banesat e disa familjeve, mes tyre ajo e familjes Dedja, Rustemaj dhe Bregasi në Selenicë. Zgjidhja e vetme që u është ofruar janë disa çadra, ...

Tërmeti i prishi banesën, e moshuara shqiptare jeton ende në çadër: Më thanë a do 100 mijë lekë?
“Stop” ka udhëtuar drejt Selenicës në zonën “Lagjia e Re”, por me banesa të vjetra, si pasojë e amortizimit dhe fatkeqësive natyrore. Tërmeti i 4 qershorit dhe 21 shtatorit të 2019-s hodhi në tokë banesat e 3 familjeve: ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 21:28
“Stop” ka udhëtuar drejt Selenicës në zonën “Lagjia e Re”, por me banesa të vjetra, si pasojë e amortizimit dhe fatkeqësive natyrore. Tërmeti i 4 qershorit dhe 21 shtatorit të 2019-s hodhi në tokë banesat e 3 familjeve: ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved