ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 14:28

Sherifi: Jemi futur në listën e partive që kanë kaluar pragun zgjedhor

Sherifi: Jemi futur në listën e partive që kanë kaluar pragun zgjedhor
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi është shprehur i bindur se ky koalicion e ka kaluar pragun zgjedhor. Ai ka thënë në Pressing të T7, se Nisma ka kaluar pragun dhe tani po pret ...
Zeri | 10-Oct-2019 22:48
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi është shprehur i bindur se ky koalicion e ka kaluar pragun zgjedhor. Ai ka thënë në Pressing të T7, se Nisma ka kaluar pragun dhe tani po pret ...

Sherifi: Jemi futur në listën e partive që kanë kaluar pragun zgjedhor
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi është shprehur i bindur se ky koalicion e ka kaluar pragun zgjedhor. Ai ka thënë në Pressing të T7, se Nisma ka kaluar pragun dhe tani po pret ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:41
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi është shprehur i bindur se ky koalicion e ka kaluar pragun zgjedhor. Ai ka thënë në Pressing të T7, se Nisma ka kaluar pragun dhe tani po pret ...

Sherifi: Jemi futur në listën e partive që kanë kaluar pragun zgjedhor
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi është shprehur i bindur se ky koalicion e ka kaluar pragun zgjedhor.
Kosova Press | 10-Oct-2019 22:31
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi është shprehur i bindur se ky koalicion e ka kaluar pragun zgjedhor.

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën dhe se si duhet të përgatiteni
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...
Albportali | 10-Oct-2019 11:50
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën dhe se si duhet të përgatiteni
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...
Republika | 10-Oct-2019 11:50
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...

Si u zhdukën fletëvotimet në Runik të Skenderajt, Musa Dervishaj tregon versionin e tij
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD, Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 11:17
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD, Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...

Si u zhdukën fletëvotimet në Runik të Skenderajt, Musa Dervishaj tregon versionin e tij!
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...
Albportali | 10-Oct-2019 11:03
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën dhe se si duhet të përgatiteni
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 10:55
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...

Si u zhdukën fletëvotimet në Runik të Skenderajt, Musa Dervishaj tregon versionin e tij!
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...
Arbresh | 10-Oct-2019 10:25
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...

Si u zhdukën fletëvotimet në Runik të Skenderajt, Musa Dervishaj tregon versionin e tij!
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 10:18
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...

Si u zhdukën fletëvotimet në Runik të Skenderajt, Musa Dervishaj tregon versionin e tij!
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 10:10
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit NISMA-AKR-PD Musa Dervishaj, pohon se ka pasur parregullsi në procesin zgjedhor në fshatin Runik të Skenderajt. Në Runik, sipas Dervishajt banorët e këtij fshati nuk kanë ...

Sherifi thotë se Nisma e ka kaluar pragun edhe pa rinumërim
Sherifi është shprehur se vendimi i KQZ-së për rinumërim të 313 kutive është hap i mirë dhe reflektim nga ana e tyre, por sipas tij duhet të ndodh rinumërimi në të gjitha kutitë. Nisma kërkon rinumërimin e të gjitha ...
Lajminet | 09-Oct-2019 18:48
Sherifi është shprehur se vendimi i KQZ-së për rinumërim të 313 kutive është hap i mirë dhe reflektim nga ana e tyre, por sipas tij duhet të ndodh rinumërimi në të gjitha kutitë. Nisma kërkon rinumërimin e të gjitha ...

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën dhe se si duhet të përgatiteni
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...
Zeri | 09-Oct-2019 16:44
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën dhe se si duhet të përgatiteni
Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të paevitueshme. Disa prej këtyre ndryshimeve do sjellin lumturi e të tjerat, mund të ia sfidojnë durimin dhe mençurinë tuaj. Si do të ju përshtateni ...
Lajminet | 09-Oct-2019 14:47
Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të paevitueshme. Disa prej këtyre ndryshimeve do sjellin lumturi e të tjerat, mund të ia sfidojnë durimin dhe mençurinë tuaj. Si do të ju përshtateni ...

Mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën, si duhet të përgatiteni?
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 14:44
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...

4 mënyrat se si martesa do ua ndryshojë jetën dhe se si duhet të përgatiteni
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...
Lexo | 09-Oct-2019 14:38
Ndoshta, martesa te disa persona mund të jetë tranzicioni më i madh në jetën e tyre, pa marr parasysh se sa i përgatitur mund të jetë ai person. Kur filloni të jetoni me bashkëshortin/bashkëshorten, ndryshimet janë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved