ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 02:14

Pas sherrit, plas “dashuria” në studio mes deputetit shqiptar dhe biznesmenit gay

Pas sherrit, plas “dashuria” në studio mes deputetit shqiptar dhe biznesmenit gay
Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del ...
TetovaSot | 11-Oct-2019 00:03
Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del ...

Pas sherrit, plas “dashuria” në studio mes deputetit shqiptar dhe biznesmenit gay
Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:49
Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, në Rtv Ora, me temë “Feja hyn në politikë? Kisha katolike del ...

Video/ I leu buzët me buzëkuq ndërsa po debatonin, Gjuzi i kthehet: Ke punuar në tub
Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi u irritua gjatë diskutimit me biznesmenin homoseksual Elton Ilirjani. Mes të dyve nuk munguan ofendimet në emisionin “360 gradë” në Ora News. Deputeti i opozitës parlamentare u ...
Politiko | 10-Oct-2019 23:02
Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi u irritua gjatë diskutimit me biznesmenin homoseksual Elton Ilirjani. Mes të dyve nuk munguan ofendimet në emisionin “360 gradë” në Ora News. Deputeti i opozitës parlamentare u ...

Aktivisti i LGBT-së përplaset me deputetin Gjuzi: Ke kryer dy krime, duhet të arrestohesh
Deputeti i opozitës parlamentare Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur me aktivistin për të drejtat e LGBT-së Altin Hazizaj Përplasja ka qenë sepse kryetari i Partisë Konservatore është kundër ...
Politiko | 10-Oct-2019 22:38
Deputeti i opozitës parlamentare Kryetari i Partisë Konservatore Kujtim Gjuzi është përplasur me aktivistin për të drejtat e LGBT-së Altin Hazizaj Përplasja ka qenë sepse kryetari i Partisë Konservatore është kundër ...

Deputeti shqiptar sherr me biznesmenin gay! Gjuzi: Del me prapanicën mbrapsht! Ilirjani: Injorant!
Është nxehur situate në sulme e akuza mes deputetit të opozitës së re shqiptare Kujtim Gjuzi dhe biznesmenit shqiptar Elton Ilirjani. Në emisionin 360 gradë, deputeti e biznesmeni kanë shkëmbyer akuza dhe ofendime mes ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:24
Është nxehur situate në sulme e akuza mes deputetit të opozitës së re shqiptare Kujtim Gjuzi dhe biznesmenit shqiptar Elton Ilirjani. Në emisionin 360 gradë, deputeti e biznesmeni kanë shkëmbyer akuza dhe ofendime mes ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved