ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

Parashikimi i motit: Bëni gati çadrat, ja se si do të lëvizin temperaturat

Parashikimi i motit: Bëni gati çadrat, ja se si do të lëvizin temperaturat
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 11:08
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...

Parashikimi i motit për sot, 10 Tetor 2019
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte duke u luhatur: ne zonat malore nga 08ºC deri ne 19ºC ne zonat e uleta nga 16ºC ne 26 ºC ne zonat bregdetare nga 19C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...
ikub.al | 10-Oct-2019 09:35
Sipas Meteoalb, temperaturat do te pesojne nje rritje te lehte duke u luhatur: ne zonat malore nga 08ºC deri ne 19ºC ne zonat e uleta nga 16ºC ne 26 ºC ne zonat bregdetare nga 19C ne 28ºC. Era do te fryje ne drejtim ...

Moti në Kosovë
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kaloj një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu. Ditën e premte do të mbajë mot më i freskët, derisa gjatë ditës vranësirat do të ...
Telegrafi | 11-Oct-2019 00:45
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kaloj një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu. Ditën e premte do të mbajë mot më i freskët, derisa gjatë ditës vranësirat do të ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të ulen në mes 7 dhe 16, ndërsa temperaturat maksimale do të ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 20:46
Moti nesër do të jetë i paqëndrueshëm dhe me reshje lokale të shiut. Nga pjesa veriperëndimore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të ulen në mes 7 dhe 16, ndërsa temperaturat maksimale do të ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...
Telegraf | 10-Oct-2019 09:28
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore. Sipas Meteoalb, temperaturat do ...

Rikthehen reshjet e shiut, ja parashikimi i motit për sot
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore.
Top Channel | 10-Oct-2019 07:58
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët me alternime vranësirash dhe pritet që në pjesën e dytë të ditës të ketë reshje shiu në disa qytete, kryesisht ato veri-lindore.

Si do të jetë moti në Kosovë të premten dhe të shtunën?
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 19:53
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...

Si do të jetë moti në Kosovë të premten dhe të shtunën?
Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e premte do të mbajë mot më i freskët, derisa gjatë ditës vranësirat do të shpërndahen. “Pas kalimit të frontit, në fundjavë, nga Mesdheu dhe Evropa Qendrore do të shtrihen ...
Lajminet | 10-Oct-2019 19:44
Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e premte do të mbajë mot më i freskët, derisa gjatë ditës vranësirat do të shpërndahen. “Pas kalimit të frontit, në fundjavë, nga Mesdheu dhe Evropa Qendrore do të shtrihen ...

Moti në Kosovë per dy ditët e ardhshme
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...
Arbresh | 10-Oct-2019 19:44
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...

Si do të jetë moti në Kosovë të premten dhe të shtunën?
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...
InFokusi | 10-Oct-2019 19:44
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...

Surprizat e motit, nesër kthjellimet i lënë vendin shirave
Moti i kthjellët në vend do të marrë një kthesë ditën e nesërme, pasi kthjellimet e orëve të mëngjesit do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim të vendit. Reshjet e shiut, në mesditë e pasdite do ...
Lapsi | 10-Oct-2019 09:56
Moti i kthjellët në vend do të marrë një kthesë ditën e nesërme, pasi kthjellimet e orëve të mëngjesit do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim të vendit. Reshjet e shiut, në mesditë e pasdite do ...

Si do të jetë moti në Kosovë të premten dhe të shtunën?
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 19:36
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme në Kosovë
Gjatë dy ditëve të ardhshme në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i mirë. Të premten mund të ketë riga lokale shiu, ndërsa të shtunën do të jetë mot kryesisht me diell. “Do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me ...
Zeri | 23-May-2019 23:07
Gjatë dy ditëve të ardhshme në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i mirë. Të premten mund të ketë riga lokale shiu, ndërsa të shtunën do të jetë mot kryesisht me diell. “Do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe me ...

Si do të jetë moti në Kosovë të premten dhe të shtunën?
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 19:21
Sonte gjatë natës mbi rajon do të kalojë një front i ftohtë, që më vonë pritet të sjellë vranësira dhe mundësi për reshje lokale shiu, paralajmëron Prishtina Weather. Shërbimi i meteorologjisë parashikon se ditën e ...

SHMU: Kthese e befte e motit nga dita e enjte
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
SHMU njofton se moti i kthjellët në vend ndikuar nga masat ajrore të qendrueshme, do të marrë një kthesë ditën e nesërme. Kthjellimet e orëve të mëngjesit, do të pasohen me shtim të vranësirave në bregdet e veriperëndim ...

Moti kthesë të befasishme, çfarë do të ndodhë në orët në vijim
Postuar: 25/09/2019 - 17:06 Përgjatë ditës së sotme vendi ynë është ndikuar nga kushte të qëndrueshme atmosferike me motin i cili ka qenë i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Sipas Shërbimit Meteorologjik ...
Sot.Al | 25-Sep-2019 17:08
Postuar: 25/09/2019 - 17:06 Përgjatë ditës së sotme vendi ynë është ndikuar nga kushte të qëndrueshme atmosferike me motin i cili ka qenë i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare. Sipas Shërbimit Meteorologjik ...

Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
Republika | 10-Oct-2019 10:45
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti/ Ja ku do të bjerë shi sot!
Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e motit të vranët me reshje shiu të karakterit lokal, ku me shtrëngata do të jenë në juglindje. Pasditja dhe orët e mbrëmjes paraqiten me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të ...
Dritare | 06-Apr-2019 08:00
Deri në mesditë mbetemi nën dominimin e motit të vranët me reshje shiu të karakterit lokal, ku me shtrëngata do të jenë në juglindje. Pasditja dhe orët e mbrëmjes paraqiten me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të ...

Moti sot me vranësira, temperatura deri në 27 gradë Celsius
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 10:10
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

Moti sot
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...
IliriaNews | 10-Oct-2019 10:07
Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla dhe me erë mesatare në drejtim jugor. Temperatura gjatë mëngjesi do të jetë në intervalin nga katër der 13 gradë Celsius, ndërsa temperatura ditore nga 21 deri 27 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved