ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 17:50

Mbyllen dy ura në kufirin SHBA-Meksikë

Mbyllen dy ura në kufirin SHBA-Meksikë
Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore. Protesta u zhvillua në qytetin ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 22:56
Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore. Protesta u zhvillua në qytetin ...

Azilkërkuesit protestues bllokojnë urën kufitare SHBA-Meksikë
Rreth 400 migrantë kryesisht nga Amerika Qendrore kanë bllokuar Urën Ndërkombëtare, që shtrihet nga lumi Rio Grande mes Matamoros, Meksikës dhe Brownsville, Teksas. Burrat, gratë dhe fëmijët thonë se janë të irrituar ...
Arbresh | 10-Oct-2019 22:24
Rreth 400 migrantë kryesisht nga Amerika Qendrore kanë bllokuar Urën Ndërkombëtare, që shtrihet nga lumi Rio Grande mes Matamoros, Meksikës dhe Brownsville, Teksas. Burrat, gratë dhe fëmijët thonë se janë të irrituar ...

Mbyllen dy ura në kufirin SHBA-Meksikë
Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore. Protesta u zhvillua në qytetin ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:01
Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore. Protesta u zhvillua në qytetin ...

SHBA, mbyllen dy ura në kufi me Meksikën
Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore. Protesta u zhvillua në qytetin ...
Zeri Amerikes | 10-Oct-2019 21:36
Autoritetet kufitare amerikane mbyllën dy ura mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës të enjten herët në mëngjes, pas protestës së rreth 300 emigrantëve, kryesisht nga Amerika Qendrore. Protesta u zhvillua në qytetin ...

1 milion emigrantë të arrestuar në 12 muaj në kufirin SHBA-Meksikë
Në 12 muajt e fundit agjentët amerikanë të kufirit kanë arrestuan ose ndaluar rreth një milion emigrantë pa dokumente në kufirin jugor me Meksikën, numri më i lartë në më shumë se një dekadë. Lajmi u bë i ditur të ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 08:40
Në 12 muajt e fundit agjentët amerikanë të kufirit kanë arrestuan ose ndaluar rreth një milion emigrantë pa dokumente në kufirin jugor me Meksikën, numri më i lartë në më shumë se një dekadë. Lajmi u bë i ditur të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved