ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/04/2020 11:55

Nesër Turqi-Shqipëri, Edi Reja: Pres rezultat pozitiv

Nesër Turqi-Shqipëri, Edi Reja: Pres rezultat pozitiv
mapo.al Trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja ka dalë në konferencën e fundit për shtyp para ndeshjes me Turqinë, e cila luhet nesër në orën 20:45 në Stamboll. Tekniku italian tha se po punohet në disa drejtime me ...
Mapo | 10-Oct-2019 22:08
mapo.al Trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja ka dalë në konferencën e fundit për shtyp para ndeshjes me Turqinë, e cila luhet nesër në orën 20:45 në Stamboll. Tekniku italian tha se po punohet në disa drejtime me ...

Reja: Nuk ka debutues në start, nesër dua 90 minuta vëmendje dhe të shoh përmirësim
Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp ka përsëritur idenë e tij se kuqezinjtë mund të bënin një paraqitje të mirë përballë Turqisë. Reja ka theksuar se mungesat nuk do të ...
Telegraf | 10-Oct-2019 18:57
Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp ka përsëritur idenë e tij se kuqezinjtë mund të bënin një paraqitje të mirë përballë Turqisë. Reja ka theksuar se mungesat nuk do të ...

Reja: Ndaj Turqisë pres të shoh përmirësime
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 21:28
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...

“Marr sërish karton të kuq, nëse fitojmë në Turqi”
Në mungesë të Mavrajt e Hysajt, të dy të dëmtuar, shiriti i kapitenit të Kombëtares Shqiptare në përballjen eliminatore ndaj Turqisë, do të rrijë në krahun e fantazistit vlonjat Ledian Memushaj, që sot u shfaq në krah ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:42
Në mungesë të Mavrajt e Hysajt, të dy të dëmtuar, shiriti i kapitenit të Kombëtares Shqiptare në përballjen eliminatore ndaj Turqisë, do të rrijë në krahun e fantazistit vlonjat Ledian Memushaj, që sot u shfaq në krah ...

Sfida me Turqinë/ Reja: Duhet të jemi taktikisht shumë mirë
Trajner i Kombëtares, Edy Reja deklaroi se në sfidën e të premtes përballë Turqisë Shqipëria do të kërkojë që të marrë një rezultat pozitiv. Në konferencën e mbajtur për shtyp, Reja edhe pse I vetëdijshëm pëe kualitetet ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 18:54
Trajner i Kombëtares, Edy Reja deklaroi se në sfidën e të premtes përballë Turqisë Shqipëria do të kërkojë që të marrë një rezultat pozitiv. Në konferencën e mbajtur për shtyp, Reja edhe pse I vetëdijshëm pëe kualitetet ...

Reja: Nuk ka debutues në start, nesër dua 90 minuta vëmendje e të shoh përmirësim
Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp ka përsëritur idenë e tij se kuqezinjtë mund të bënin një paraqitje të mirë përballë Turqisë. Reja ka theksuar se mungesat nuk do të ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 18:40
Trajneri i përfaqësueses shqiptare, Edi Reja, në konferencën e sotme për shtyp ka përsëritur idenë e tij se kuqezinjtë mund të bënin një paraqitje të mirë përballë Turqisë. Reja ka theksuar se mungesat nuk do të ...

“Të rinjtë e nisin nga stoli, ndaj Turqisë pres të shoh përmirësime”
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:03
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...

“Të rinjtë e nisin nga stoli, ndaj Turqisë pres të shoh përmirësime”
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 22:49
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...

Sfida me Shqipërinë, Gunes: E gjithë Turqia pret suksesin tonë
Turqia do të presë si vendase Shqipërinë ditën e nesërme, në një ndeshje që është e rëndësishme për të dyja skuadrat, po në veçanti për Kombëtaren tonë. Kjo ndeshje do të vendosë shumë përsa i përket kualifikimit për në ...
Telegraf | 10-Oct-2019 18:47
Turqia do të presë si vendase Shqipërinë ditën e nesërme, në një ndeshje që është e rëndësishme për të dyja skuadrat, po në veçanti për Kombëtaren tonë. Kjo ndeshje do të vendosë shumë përsa i përket kualifikimit për në ...

Gjoni operohet me sukses, Laçi dy muaj pa kapitenin
Eglentin Gjoni, kapiteni i skuadrës së Laçit, është operuar ditën e sotme. Mbrojtësi u dëmtua në ndeshjen me Bylisin. Pas një dyluftimi me një nga lojtarët kundërshtarë ai përfundoi i shtrirë. Nga rënia ka pësuar një ...
ABCNews | 10-Oct-2019 19:36
Eglentin Gjoni, kapiteni i skuadrës së Laçit, është operuar ditën e sotme. Mbrojtësi u dëmtua në ndeshjen me Bylisin. Pas një dyluftimi me një nga lojtarët kundërshtarë ai përfundoi i shtrirë. Nga rënia ka pësuar një ...

“Të rinjtë e nisin nga stoli, ndaj Turqisë pres të shoh përmirësime”
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:16
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...

Kjo do të jetë ndeshja e parë e cila do të luhet në stadiumin ‘Arena Kombëtare’
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 22:08
Trajneri i Kombëtares Shqiptare Edi Reja doli sot në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të ndeshjes eliminatore të Euro 2020-ës, ndaj Turqisë, në Stamboll. Ai evidentoi forcën e turqve, veçanërisht në repartin e ...

Gunesh: Do tregohemi të zgjuar dhe të duruar ndaj Shqipërisë
Numri një i stolit të Turqisë, Shenol Gunesh ka pranuar se Shqipëria ka fituar besim nga ndeshja e fundit ndaj Islandës dhe u shpreh se sfida e nesërme do të jetë një finale për të dyja ekipet. “Nëse shohim ekipin e ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 22:01
Numri një i stolit të Turqisë, Shenol Gunesh ka pranuar se Shqipëria ka fituar besim nga ndeshja e fundit ndaj Islandës dhe u shpreh se sfida e nesërme do të jetë një finale për të dyja ekipet. “Nëse shohim ekipin e ...

Memushaj: I lumtur që jam kapiten, kundër Turqisë kemi shanse!
Ledian Memushaj do të jetë kapiten i Shqipërisë në mungesë të Elseid Hysaj. Para sfidës kundër Turqisë, mesfushori ishte i pranishëm në konferencë për shtyp në krah të trajnerit Reja. Në fjalën e tij, futbollisti kuqezi ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 18:21
Ledian Memushaj do të jetë kapiten i Shqipërisë në mungesë të Elseid Hysaj. Para sfidës kundër Turqisë, mesfushori ishte i pranishëm në konferencë për shtyp në krah të trajnerit Reja. Në fjalën e tij, futbollisti kuqezi ...

Live/ Ndeshja Turqi-Shqipëri, trajneri Reja në konferencë: Nesër të bëjmë një përfaqësim dinjitoz
Trajner i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja, ka nisur konferencën e fund për shtyp përpara ndeshjes së nesërme kundër Turqisë, që është praktikisht dhe mundësia e fundit e Shqipërisë për të ëndërruar një vend në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:15
Trajner i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja, ka nisur konferencën e fund për shtyp përpara ndeshjes së nesërme kundër Turqisë, që është praktikisht dhe mundësia e fundit e Shqipërisë për të ëndërruar një vend në ...

Reja: Turqit janë perfektë, i kam studiuar të gjithë
Edi Reja sot u paraqit në konferencë për shtyp para ndeshjes së kombëtares shqiptare kundër Turqisë. Ai theksoi se ndaj turqve duhet përqendrim maksimal, sepse janë perfektë. “Grupi i ri tani mendoj se funksionon ...
Politiko | 10-Oct-2019 18:57
Edi Reja sot u paraqit në konferencë për shtyp para ndeshjes së kombëtares shqiptare kundër Turqisë. Ai theksoi se ndaj turqve duhet përqendrim maksimal, sepse janë perfektë. “Grupi i ri tani mendoj se funksionon ...

Bie me koke, demtohet futbollisti i kombetares Elseid Hysaj
Futbollisti i kombetares shqiptare Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Napoli po zhvillon kundër Torinos. Mbrojtësi shkodran në një duel me Ansaldin, ka rënë keq me kokë në tokë duke pesuar demtim. ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:54
Futbollisti i kombetares shqiptare Elseid Hysaj ka pësuar një dëmtim të rëndë në ndeshjen që Napoli po zhvillon kundër Torinos. Mbrojtësi shkodran në një duel me Ansaldin, ka rënë keq me kokë në tokë duke pesuar demtim. ...

Reja: Rivalin e kam studiuar, dua të shoh përmirësim te Shqipëria
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, ishte i pranishëm në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Turqisë. Në fjalën e tij, numri një i stolit kuqezi tha: GRUPI – “Grupi i ri po funskionon, po punojmë mirë në të ...
ABCNews | 10-Oct-2019 18:24
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, ishte i pranishëm në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Turqisë. Në fjalën e tij, numri një i stolit kuqezi tha: GRUPI – “Grupi i ri po funskionon, po punojmë mirë në të ...

Ndeshja Turqi-Shqipëri/ Trajneri Reja del në konferencë për mediat, ky është urdhri i prerë për lojtarët
Postuar: 10/10/2019 - 18:38 Para pak minutash u mbajt konferenca për shtyp e trajnerit të kombëtares, Edi Reja në prag të sfidës ndaj Turqisë që do të zhvillohet ditën e nesërme në orën 20:45, në stadiumin e Fenerbahçes ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 18:40
Postuar: 10/10/2019 - 18:38 Para pak minutash u mbajt konferenca për shtyp e trajnerit të kombëtares, Edi Reja në prag të sfidës ndaj Turqisë që do të zhvillohet ditën e nesërme në orën 20:45, në stadiumin e Fenerbahçes ...

Reja: Nuk do të ketë debutues që nga fillimi i ndeshjes, pres një përfaqësim dinjitoz
Në prag të sfidës me Turqinë, trajneri i kombëtares,Edoardo Reja ka dalë në një konferencë për shtyp. Reja: Grupi po fuksionon mirë. Po punojmë mirë në të gjitha aspektet. Kemi konsideratë për Turqinë, për lojtarë Burak ...
Lexo | 10-Oct-2019 18:38
Në prag të sfidës me Turqinë, trajneri i kombëtares,Edoardo Reja ka dalë në një konferencë për shtyp. Reja: Grupi po fuksionon mirë. Po punojmë mirë në të gjitha aspektet. Kemi konsideratë për Turqinë, për lojtarë Burak ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved