ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 17:19

Lorenas po i shpërthen gjoksi (FOTO)

Lorenas po i shpërthen gjoksi (FOTO)
Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi. Lorena për momentin është njëra prej ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:21
Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi. Lorena për momentin është njëra prej ...

Agnesa vazhdon me foto, kësaj radhe tregon këmbët
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka ...
Arbresh | 10-Oct-2019 23:12
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka ...

Agnesa vazhdon me foto, kësaj radhe tregon këmbët seksi (FOTO)
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:03
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka ...

Agnesa vazhdon me foto, kësaj radhe tregon këmbët seksi
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:08
Bukuroshja Agnesa Vuthaj është aktivizuar shumë kohëve të fundit me fotografi tepër seksi Agnesa i ka treguar përsëri asetet e saj dhe kësaj radhe jo në një foto të Fadil Berishës por të një fotografi tjetër, që e ka ...

Lorenas po i shpërthen gjoksi
Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi . Lorena për momentin është njëra ...
Zeri | 10-Oct-2019 21:03
Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi . Lorena për momentin është njëra ...

Kush e hëngri Taynan për darkë? (FOTO)
Reperja e mirënjohur kosovare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor. Tayna, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 20:46
Reperja e mirënjohur kosovare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor. Tayna, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka ...

Lorenas po i shpërthen gjoksi
Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi . Lorena për momentin është njëra ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 20:31
Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi . Lorena për momentin është njëra ...

Kush e hëngri Taynan për darkë?
Reperja e mirënjohur kosovare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor. Tayna, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka ...
Lexo | 10-Oct-2019 20:24
Reperja e mirënjohur kosovare, Tayna, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe komentuar të showbiz-it vendor. Tayna, e cila është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ka rrëmbyer vëmendje me një fotografi që ka ...

Chance the Rapper publikon fotografi të vajzës së vogël
Artisti Chance the Rapper ka shpërndarë në rrjetet sociale fotografitë e vajzës së tij. Në Instagram reperi publikoi një fotografi të bashkëshortes dhe vajzës së tij, kjo është një nga fotografit e para të vogëlushes ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 20:08
Artisti Chance the Rapper ka shpërndarë në rrjetet sociale fotografitë e vajzës së tij. Në Instagram reperi publikoi një fotografi të bashkëshortes dhe vajzës së tij, kjo është një nga fotografit e para të vogëlushes ...

Rasheli 'bllokon' Instagramin
Rashel Kolaneci është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e 532 mijë ndjekësve në “Instagram”, duke postuar foto provokuese. Së fundmi, ish-velina e......
Zeri | 10-Oct-2019 19:44
Rashel Kolaneci është një nga femrat më të komentuara në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë di se si të tërheqë vëmendjen e 532 mijë ndjekësve në “Instagram”, duke postuar foto provokuese. Së fundmi, ish-velina e......

Tayna befason, dukja e saj koment nuk do!
Tayna është drejt finalizimit të projektit të ri muzikor. Rep-artistja më e suksesshme në vend pas një sezoni të stërngarkuar veror me shumë projekte e koncerte ka filluar punën për të sjellur muzikë të re për ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 17:54
Tayna është drejt finalizimit të projektit të ri muzikor. Rep-artistja më e suksesshme në vend pas një sezoni të stërngarkuar veror me shumë projekte e koncerte ka filluar punën për të sjellur muzikë të re për ...

Getoar Selimi dhe Krenar Çoçaj, dy ‘baxhanakët’ bëhen sërish bashkë
Edhe pse shpesh herë janë parë bashkë në shoqërinë e njeri- tjetrit Luana Vjollca nuk është shprehur asnjëherë për lidhjen e saj me Krenar Çoçajn. Por ajo që më shumë shton dyshimet për këtë lidhje është miqësia e fortë ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 12:56
Edhe pse shpesh herë janë parë bashkë në shoqërinë e njeri- tjetrit Luana Vjollca nuk është shprehur asnjëherë për lidhjen e saj me Krenar Çoçajn. Por ajo që më shumë shton dyshimet për këtë lidhje është miqësia e fortë ...

“Sa poetik o zot”, Isli Islami i bën komentin romantik Ori Nebiajt: Bukuria jote…(Foto)
Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë një prej dysheve më të veçanta të emisionit të mëngjesit, “Wake Up”. Dy moderatorët përveçse janë shumë në sinkron me njëri-tjetrin gjatë prezantimit të emisionit që zgjon të gjithë ...
Lexo | 09-Oct-2019 19:04
Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë një prej dysheve më të veçanta të emisionit të mëngjesit, “Wake Up”. Dy moderatorët përveçse janë shumë në sinkron me njëri-tjetrin gjatë prezantimit të emisionit që zgjon të gjithë ...

Me robdeshambër të hapur, Belinda Dragoti merr poza provokuese mbi shtrat(Foto)
Modelja dhe velina e ‘Xing me Ermalin’, Belinda Dragoti tërheq jo pak herë vëmendjen e mediave. Belinda Dragoti, modelja e njohur njëkohësisht edhe velina e emisionit Xing me Eermalin gjithmonë tërheq vëmendjen me fotot ...
Lexo | 09-Oct-2019 16:45
Modelja dhe velina e ‘Xing me Ermalin’, Belinda Dragoti tërheq jo pak herë vëmendjen e mediave. Belinda Dragoti, modelja e njohur njëkohësisht edhe velina e emisionit Xing me Eermalin gjithmonë tërheq vëmendjen me fotot ...

Anxhelina poston një foto seksi, ka një mesazh për femrat
Anxhelina Hadergjonaj ka vazhduar për ta shfaqur vetën nëpër rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto tepër seksi në Instagram derisa ka pasur edhe një mesazh tepër interesant për gruan por edhe për meshkujt. “Gruaja që ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 13:49
Anxhelina Hadergjonaj ka vazhduar për ta shfaqur vetën nëpër rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto tepër seksi në Instagram derisa ka pasur edhe një mesazh tepër interesant për gruan por edhe për meshkujt. “Gruaja që ...

Agnesa, sensuale në fotot e fundit
Agnesa Vuthaj ka vazhduar me realizimin e fotosesioneve të ndryshme Pasi që bëri fotografi në një jaht ku kishte një fustan sirene, Agnesa sonte ka publikuar disa fotografi që i ka bërë te fotografi i njohur shqiptar në ...
Zeri | 09-Oct-2019 12:08
Agnesa Vuthaj ka vazhduar me realizimin e fotosesioneve të ndryshme Pasi që bëri fotografi në një jaht ku kishte një fustan sirene, Agnesa sonte ka publikuar disa fotografi që i ka bërë te fotografi i njohur shqiptar në ...

Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë nëpërmjet një fotoje
Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e mërzitur dhe fansat mendojnë se ka të ...
Lexo | 09-Oct-2019 09:37
Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e mërzitur dhe fansat mendojnë se ka të ...

Cardi B nuk di të ndalet, në videoklipin e ri ajo.-FOTO
Cardi B ka marrë të gjithë qendrën e vëmendjes në videon muzikore të publikuar dje, në bashkëpunim me Fat Joe Po. 26-vjeçarja duket mahnitëse e veshur me bikini dhe duke lëvizur në mënyrë sensuale në një studio prej ...
InFokusi | 09-Oct-2019 09:29
Cardi B ka marrë të gjithë qendrën e vëmendjes në videon muzikore të publikuar dje, në bashkëpunim me Fat Joe Po. 26-vjeçarja duket mahnitëse e veshur me bikini dhe duke lëvizur në mënyrë sensuale në një studio prej ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved