ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

Kushtet franceze për Bashkimin Europian, kundër Shqipërisë e Maqedonisë

Kushtet franceze për Bashkimin Europian, kundër Shqipërisë e Maqedonisë
Nga Mero Baze Franca i ka kërkuar Bashkimit Europian, që brenda vitit të reformojë qasjen e vet ndaj vendeve që aspirojnë të hyjnë në Bashkimin Europian, duke ngadalësuar ritmin e anëtarësimeve dhe duke i dhënë të ...
Dritare | 10-Oct-2019 23:59
Nga Mero Baze Franca i ka kërkuar Bashkimit Europian, që brenda vitit të reformojë qasjen e vet ndaj vendeve që aspirojnë të hyjnë në Bashkimin Europian, duke ngadalësuar ritmin e anëtarësimeve dhe duke i dhënë të ...

Kushtet franceze për Bashkimin Europian, kundër Shqipërisë e Maqedonisë
Nga Mero Baze Franca i ka kërkuar Bashkimit Europian, që brenda vitit të reformojë qasjen e vet ndaj vendeve që aspirojnë të hyjnë në Bashkimin Europian, duke ngadalësuar ritmin e anëtarësimeve dhe duke i dhënë të ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 20:08
Nga Mero Baze Franca i ka kërkuar Bashkimit Europian, që brenda vitit të reformojë qasjen e vet ndaj vendeve që aspirojnë të hyjnë në Bashkimin Europian, duke ngadalësuar ritmin e anëtarësimeve dhe duke i dhënë të ...

Kushtet franceze për Bashkimin Evropian, kundër Shqipërisë e Maqedonisë
Nga Mero Baze Franca ia ka kërkuar Bashkimit Evropianë, që brenda vitit të reformojë qasjen e vet ndaj vendeve që aspirojnë të hyjnë në Bashkimin Evropian, duke ngadalësuar ritmin e antarësimeve dhe duke I dhënë të ...
Lexo | 10-Oct-2019 20:39
Nga Mero Baze Franca ia ka kërkuar Bashkimit Evropianë, që brenda vitit të reformojë qasjen e vet ndaj vendeve që aspirojnë të hyjnë në Bashkimin Evropian, duke ngadalësuar ritmin e antarësimeve dhe duke I dhënë të ...

Kodheli i thotë BE-së se humb vetë nëse nuk i hap negociata: Shqipërisë do i bëjë mirë
Kryetarja e Komisionit të Jashtëm parlamentar Mimi Kodheli mendon se do të jetë Bashkimi Evropian që do të humbë, nëse nuk hapen negociatat me Shqipërinë. Për më tepër ajo shton se vendit tonë do t’i bëjë mirë, edhe një ...
Politiko | 10-Oct-2019 17:25
Kryetarja e Komisionit të Jashtëm parlamentar Mimi Kodheli mendon se do të jetë Bashkimi Evropian që do të humbë, nëse nuk hapen negociatat me Shqipërinë. Për më tepër ajo shton se vendit tonë do t’i bëjë mirë, edhe një ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved