ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 22:51

Kosova vuan, mposht 1-0 Gjibraltarin

Kosova vuan, mposht 1-0 Gjibraltarin
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll mundi 1-0 Gjibraltarin në një miqësore ku vuajti më shumë se parashikimi ndaj një rivali modest.
Top Channel | 11-Oct-2019 01:20
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll mundi 1-0 Gjibraltarin në një miqësore ku vuajti më shumë se parashikimi ndaj një rivali modest.

Serbët të irrituar, pyesin pse Paraguaji nuk e mori tifozen më seksi në Serbi sonte
Serbia ka zhvilluar sonte një miqësore me Paraguain Në Krushevac derisa ka fituar me rezultat minimal 1:0. Në këtë vend, Serbia nuk ka luajtur që moti dhe sonte u rikthyen për të luajtur në këtë vend, shkruan Zëri.info. ...
Zeri | 10-Oct-2019 23:09
Serbia ka zhvilluar sonte një miqësore me Paraguain Në Krushevac derisa ka fituar me rezultat minimal 1:0. Në këtë vend, Serbia nuk ka luajtur që moti dhe sonte u rikthyen për të luajtur në këtë vend, shkruan Zëri.info. ...

Mediumi nga Gjibraltari raporton për miqësoren në Prishtinë: Vendasit kishin posedimin, por..
Edhe pse luajti njëren prej ndeshjeve më serioze me ndaj një kundërshtari të komplikuar, Gjibraltari u mposhtë vetëm në fund me rezultat 1:0 nga Kosova. Ishte një ndeshje miqësore në futbollin ndërkombëtar, e luajtur në ...
Zeri | 10-Oct-2019 22:55
Edhe pse luajti njëren prej ndeshjeve më serioze me ndaj një kundërshtari të komplikuar, Gjibraltari u mposhtë vetëm në fund me rezultat 1:0 nga Kosova. Ishte një ndeshje miqësore në futbollin ndërkombëtar, e luajtur në ...

Gjilani i pandalshëm edhe në miqësore, arrin fitore të lehtë ndaj Vllaznisë së Pozheranit
Gjilani ka triumfuar me rezultat 3:1 në miqësoren e sotme kundër Vllaznisë së Pozhoranit, ndeshje e zhvilluar në Gjilan, shskruan Zëri.info. Golat për skuadrën e Gjilanit i realizuan Fiton Hajdari, Salih Kosumi dhe ...
Zeri | 10-Oct-2019 17:07
Gjilani ka triumfuar me rezultat 3:1 në miqësoren e sotme kundër Vllaznisë së Pozhoranit, ndeshje e zhvilluar në Gjilan, shskruan Zëri.info. Golat për skuadrën e Gjilanit i realizuan Fiton Hajdari, Salih Kosumi dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved