ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Blendi Fevziu fut në sherr analistët, pyetje në emision: A ka t*pe Albin Kurti? Po apo jo?

Blendi Fevziu fut në sherr analistët, pyetje në emision: A ka t*pe Albin Kurti? Po apo jo?
Këtë të enjte, Blendi Fevziu ka futur sërish analistët në sherr. Ndërkohë pyetja e shtruar prej tyre është nëse ka vendosmëri Albin Kurti. Atanalistët kanë komentuar deklaratat e Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 23:35
Këtë të enjte, Blendi Fevziu ka futur sërish analistët në sherr. Ndërkohë pyetja e shtruar prej tyre është nëse ka vendosmëri Albin Kurti. Atanalistët kanë komentuar deklaratat e Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në ...

Ja shqetësimi më i fundit i analistëve shqiptarë: Ka apo jo t*pe Albin Kurti?
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Pjesë nga debati Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ...
Dritare | 10-Oct-2019 23:59
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Pjesë nga debati Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ...

“Albin Kurti s’ka t*pe”?! Plas debati në studio mes analistëve
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Mes debateve Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ato ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:25
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Mes debateve Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ato ...

“Albin Kurti një abazhur që ndriçoi rraqet e politikës shqiptare… edhe 5 ditë po të rrijë mirë është për ne”
Me tone pozitive e ka përshkruar figurën e Albin Kurtit dhe zgjedhjen e tij si kryeministër gazetari Andi Bejtja, i cili e krahasoi me një ‘abazhur’ që e ngriti nivelin e politikës shqiptare. I ftuar në emisionin ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:55
Me tone pozitive e ka përshkruar figurën e Albin Kurtit dhe zgjedhjen e tij si kryeministër gazetari Andi Bejtja, i cili e krahasoi me një ‘abazhur’ që e ngriti nivelin e politikës shqiptare. I ftuar në emisionin ...

Analistët shqiptarë: Kurti po tërhiqet nga ideja e bashkimit kombëtar
Intervista e dhënë nga kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti në emisionin “Opinion” për bashkimin kombëtar ka futur në sherr analistët shqiptarë të ftuar në studio. Preç Zogaj mendon se ai u tërhoq nga ideja e bashkimit ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 22:55
Intervista e dhënë nga kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti në emisionin “Opinion” për bashkimin kombëtar ka futur në sherr analistët shqiptarë të ftuar në studio. Preç Zogaj mendon se ai u tërhoq nga ideja e bashkimit ...

Sherr mes analistëve shqiptar për Kurtin, Shkullaku- Preç Zogajt: Ti po thua se Albini nuk ka t*pe?! (VIDEO)
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Mes debateve Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ato ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 22:49
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Mes debateve Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ato ...

"Hë mo, ça janë këto budallaqe tani…", Albin Kurti fut në sherr analistët në studion e Blendi Fevziut
Postuar: 10/10/2019 - 22:15 Intervista e dhënë nga kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti në emisionin “Opinion” për bashkimin kombëtar ka futur në sherr analistët shqiptarë të ftuar në studio. Preç Zogaj mendon se ai u ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:16
Postuar: 10/10/2019 - 22:15 Intervista e dhënë nga kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti në emisionin “Opinion” për bashkimin kombëtar ka futur në sherr analistët shqiptarë të ftuar në studio. Preç Zogaj mendon se ai u ...

Nuk kursehen në fjalor/ Albin Kurti fut në sherr analistët shqiptarë në studion e Fevziut
Intervista e dhënë nga kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti në emisionin “Opinion” për bashkimin kombëtar ka futur në sherr analistët shqiptarë të ftuar në studio. Preç Zogaj mendon se ai u tërhoq nga ideja e bashkimit ...
Politiko | 10-Oct-2019 22:08
Intervista e dhënë nga kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti në emisionin “Opinion” për bashkimin kombëtar ka futur në sherr analistët shqiptarë të ftuar në studio. Preç Zogaj mendon se ai u tërhoq nga ideja e bashkimit ...

Sherr mes analistëve shqiptar për Kurtin, Shkullaku- Preç Zogajt: Ti po thua se Albini nuk ka t*pe?!
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Mes debateve Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ato ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 21:54
Këtë të enjte, analistët kanë komentuar deklaratat e Albin Kurtit dhënë për emisionin Opinion, në lidhje me dialogun me Serbinë si dhe bashkimin kombëtar. Mes debateve Armand Shkullaku: Albin Kurti duhet të mbajë ato ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved