ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 09:34

Zyrtare/ “Arena Kombëtare” hap dyer më 3 nëntor! Sfida e parë do jetë Vllaznia-Apolonia e futbollit të femrave

Zyrtare/ “Arena Kombëtare” hap dyer më 3 nëntor! Sfida e parë do jetë Vllaznia-Apolonia e futbollit të femrave
“Arena Kombëtare” është në detajet e fundit përpara ceremonisë inauguruese, e cila do të zhvillohet në ndeshjen me Francën më datë 17 nëntor. Punimet janë drejt fundit dhe gjithçka pritet të jetë në perfeksion për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:39
“Arena Kombëtare” është në detajet e fundit përpara ceremonisë inauguruese, e cila do të zhvillohet në ndeshjen me Francën më datë 17 nëntor. Punimet janë drejt fundit dhe gjithçka pritet të jetë në perfeksion për ...

Pacolli: Dënoj deklaratat ultra nacionaliste nga klubi serb i futbollit Crvena Zvezda
Ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli e ka deklaruar se futbolli nuk duhet të abuzohet politikisht dhe nuk mund të shërbejë si një mjet për përhapjen e urrejtjes dhe ultra-nacionalizmit.
Top Channel | 09-Oct-2019 21:32
Ministri i Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli e ka deklaruar se futbolli nuk duhet të abuzohet politikisht dhe nuk mund të shërbejë si një mjet për përhapjen e urrejtjes dhe ultra-nacionalizmit.

VIDEO: Policia e Kosovës ndalon hyrjen në Mitrovicë të Crvena Zvezdës
Ajo që pritej tashmë ka ndodhur. Policia Kosovare nuk ka lejuar skuadrën të Crvena Zvezdës të hyjë në terrotorin kosovar për t’u ndeshur me skuadrën amatore serbe Trepça ilegale. Në pikën e kalimit kufitar Jarinjë, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 18:27
Ajo që pritej tashmë ka ndodhur. Policia Kosovare nuk ka lejuar skuadrën të Crvena Zvezdës të hyjë në terrotorin kosovar për t’u ndeshur me skuadrën amatore serbe Trepça ilegale. Në pikën e kalimit kufitar Jarinjë, ...

Momenti epik, polici i Kosovës refuzoi t’ia jap dorën zyrtarit të Crvena Zvezdas
Policia e Kosovës dje (e mërkurë) gjatë ditës ka refuzuar të lejojë hyrjen e klubit serb, Crvena Zvezda në territorin e Kosovës, për të zhvilluar një ndeshje zyrtare ndaj klubit ilegal Trepça. Crvena Zvezda kishte marr ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 11:24
Policia e Kosovës dje (e mërkurë) gjatë ditës ka refuzuar të lejojë hyrjen e klubit serb, Crvena Zvezda në territorin e Kosovës, për të zhvilluar një ndeshje zyrtare ndaj klubit ilegal Trepça. Crvena Zvezda kishte marr ...

Kosova kthen mbrapsht futbollistët serbë/ VIDEO
Ekipi i futbollit serb Crvena Zvezda është kthyer mbrapsht në pikën kufitare të Jarinjës, nga policia Kufitare e Kosovës, duke mos u lejuar që të zhvillojë ndeshjen e parashikuar me ekipin e Trepçës. Ekipi i Crvena ...
VizionPlus | 09-Oct-2019 19:26
Ekipi i futbollit serb Crvena Zvezda është kthyer mbrapsht në pikën kufitare të Jarinjës, nga policia Kufitare e Kosovës, duke mos u lejuar që të zhvillojë ndeshjen e parashikuar me ekipin e Trepçës. Ekipi i Crvena ...

Salihu: FFK bashkë me qeverinë treguan se jemi shtet serioz, u desh të ndalohet ajo ndeshje
Eroll Salihu, sekretar i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), ka folur për ndalin e Cervena Zvezdas sot në Jarinë nga Policia e Kosovës, duke parandaluar zhvillimin e ndeshjes me Trepçën ilegale serbe. Salihu i ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 20:18
Eroll Salihu, sekretar i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), ka folur për ndalin e Cervena Zvezdas sot në Jarinë nga Policia e Kosovës, duke parandaluar zhvillimin e ndeshjes me Trepçën ilegale serbe. Salihu i ...

Policia nuk lejon klubin e Crvena Zvezdës të hyjë në Kosovë (VIDEO)
mapo.al Ashtu siç ishte njoftuar më parë nga autoritetet e Kosovës, autobusi me futbollistët e ekipit serb është ndaluar nga policia në pikën kufitare të Jarinës. Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me ...
Mapo | 09-Oct-2019 14:48
mapo.al Ashtu siç ishte njoftuar më parë nga autoritetet e Kosovës, autobusi me futbollistët e ekipit serb është ndaluar nga policia në pikën kufitare të Jarinës. Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me ...

VIDEO/ Policia nuk lejon Crvena Zvezdën të hyjë në Kosovë, i detyron të kthehen andej nga erdhën
Policia e Kosovës ka marrë vendimin që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin kosovar.Poli Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me Trepçën nga Mitrovica Veriore, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:45
Policia e Kosovës ka marrë vendimin që autobusi me futbollistët e Crvena Zvezdës, të mos lejohet të futet në territorin kosovar.Poli Klubi serb ishte nisur drejt Zveçanit për të luajtur me Trepçën nga Mitrovica Veriore, ...

Ja ndeshja që do të zhvillohet me 3 nëntor, në ‘Arenën Kombëtare’!
“Arena Kombëtare” është në fund të punimeve. Stadiumi hap dyert me 3 nëntor, dhe Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar të enjten, gjatë hedhjes së shortit të kampionatit të futbollit të femrave, se ndeshja ...
Dritare | 10-Oct-2019 23:46
“Arena Kombëtare” është në fund të punimeve. Stadiumi hap dyert me 3 nëntor, dhe Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar të enjten, gjatë hedhjes së shortit të kampionatit të futbollit të femrave, se ndeshja ...

Lukaku, futbollisti i parë që realizon 50 gola për Belgjikën
Ndeshja e futbollit për të cilën është krijuar shumë bujë, më në fund është luajtur të enjten pasdite. Ndeshja që ishte pretenduar të luhej të mërkurën në Zhitkoc në afërsi të Zveçanit në Kosovë, është luajtur të enjten ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 23:42
Ndeshja e futbollit për të cilën është krijuar shumë bujë, më në fund është luajtur të enjten pasdite. Ndeshja që ishte pretenduar të luhej të mërkurën në Zhitkoc në afërsi të Zveçanit në Kosovë, është luajtur të enjten ...

'Trepça' - Crvena Zvezda, ndeshja që ishte paraparë të luhej në Kosovë, u mbyll me këtë rezultat në Serbi
Ndeshja e Kupës së Serbisë e paraparë të zhvillohej dje në Kosovë, është zhvilluar në pasditën e sotme në Stara Pazovë të Serbisë. Ndeshja e fazës së 1/16 të Kupës së Serbisë mes Trepçës......
Zeri | 10-Oct-2019 23:28
Ndeshja e Kupës së Serbisë e paraparë të zhvillohej dje në Kosovë, është zhvilluar në pasditën e sotme në Stara Pazovë të Serbisë. Ndeshja e fazës së 1/16 të Kupës së Serbisë mes Trepçës......

Mësohet se kush do ta shkel së pari barin e “Arenës Kombëtare”
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 23:25
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...

23:13 Përzgjidhet ndeshja testuese, femrat do të shkelin të parat barin e “Arenës Kombëtare” Punimet në “Arenën...
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 23:16
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...

Përzgjidhet ndeshja testuese, femrat do të shkelin të parat barin e “Arenës Kombëtare”
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:02
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...

Depay shënon gol të bukur, Holanda barazon rezultatin ndaj Irlandës së Veriut
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 22:31
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...

FSHF merr vendimin, ja kur do të hapen dyert e stadiumit të ri Kombëtar
Ka marrë fund çdo dilemë për sa i përket inaugurimit të stadiumit të ri Kombëtar. Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se ceremonia inauguruese do të zhvillohet në ndeshjen ...
Zeri | 10-Oct-2019 22:31
Ka marrë fund çdo dilemë për sa i përket inaugurimit të stadiumit të ri Kombëtar. Nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se ceremonia inauguruese do të zhvillohet në ndeshjen ...

I kërkuar për vrasje, Radojiçiq paraqitet në ndeshjen që s’u lejua të zhvillohej në Kosovë
Milan Radojiçiq është parë në ndeshjen e zhvilluar në Serbi mes Crvena Zvezdës dhe Trepçës ilegale në kuadër të kupës së Serbisë, shkruan . Radojiçiq i kërkuar nga Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës është edhe ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:08
Milan Radojiçiq është parë në ndeshjen e zhvilluar në Serbi mes Crvena Zvezdës dhe Trepçës ilegale në kuadër të kupës së Serbisë, shkruan . Radojiçiq i kërkuar nga Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës është edhe ...

Përzgjidhet ndeshja testuese, femrat do të shkelin të parat barin e “Arenës Kombëtare”
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...
SuperSport | 10-Oct-2019 21:42
Punimet në “Arenën Kombëtare” janë drejt fundit dhe impianti më i ri i futbollit në vend pritet të inaugurohet mbrëmjen e 17 nëntorit në takimin e vlefshëm për eliminatoret e Euro 2020-ës Shqipëri-Francë. Megjithatë ...

Historike, ‘Arena Kombëtare’ hap dyert për këtë ndeshje
Punimet janë drejt fundit dhe gjithçka do jetë ne perfeksion për ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020. Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar ditën e sotme, gjatë hedhjes së shortit të kampionatit të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 21:28
Punimet janë drejt fundit dhe gjithçka do jetë ne perfeksion për ndeshjen e fundit eliminatore për Euro 2020. Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar ditën e sotme, gjatë hedhjes së shortit të kampionatit të ...

Polici i Kosovës refuzoi t’ia japë dorën zyrtarit të Zvezdës
Policia e Kosovës dje (e mërkurë) gjatë ditës ka refuzuar të lejojë hyrjen e klubit serb, Crvena Zvezda në territorin e Kosovës, për të zhvilluar një ndeshje zyrtare ndaj klubit ilegal Trepça. Crvena Zvezda kishte marr ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 16:45
Policia e Kosovës dje (e mërkurë) gjatë ditës ka refuzuar të lejojë hyrjen e klubit serb, Crvena Zvezda në territorin e Kosovës, për të zhvilluar një ndeshje zyrtare ndaj klubit ilegal Trepça. Crvena Zvezda kishte marr ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved