ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 23:01

Këshillat e Rita Orës për një jetë më të lumtur

Këshillat e Rita Orës për një jetë më të lumtur
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...
Telegraf | 10-Oct-2019 20:31
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...

Një gjë a gjëzë me zë e figurë nga Luana Vjollca
Moderatorja ka menduar te provokoje fans-at e saj kur postoi nje video shoqeruar edhe me fjale. E ulur ne nje karrige ajo eshte e rrethuar nga disa persona qe po kujdesen per te. Me nje fustan qe nxjerr ne pah format e ...
ikub.al | 10-Oct-2019 13:07
Moderatorja ka menduar te provokoje fans-at e saj kur postoi nje video shoqeruar edhe me fjale. E ulur ne nje karrige ajo eshte e rrethuar nga disa persona qe po kujdesen per te. Me nje fustan qe nxjerr ne pah format e ...

Bora dhe Jonida, kunata dhe partnere
Por qe veç kesaj do te jene edhe partnere. Po jua shpjegojme me qarte: Ështe vendosur qe Bora Zemani do te vije ne ekran me nje spektakel ku do te flitet per moden dhe konkurrencen mes dizajnereve te rinj shqiptare. Ai ...
ikub.al | 10-Oct-2019 12:48
Por qe veç kesaj do te jene edhe partnere. Po jua shpjegojme me qarte: Ështe vendosur qe Bora Zemani do te vije ne ekran me nje spektakel ku do te flitet per moden dhe konkurrencen mes dizajnereve te rinj shqiptare. Ai ...

Getinjo bëhet nostalgjik për projektin e tij të parë “No”: Isha i vërtetë që nga dita e parë
Reperi nga Ferizaj, Getinjo, tash e shumë vite është pjesë e estradës shqiptare dhe tashmë ka rrëmbyer zemrat e publikut me projektet që ka sjellë. I njëjti duket se është bërë nostalgjik për kohën kur filloi karrierën ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 23:09
Reperi nga Ferizaj, Getinjo, tash e shumë vite është pjesë e estradës shqiptare dhe tashmë ka rrëmbyer zemrat e publikut me projektet që ka sjellë. I njëjti duket se është bërë nostalgjik për kohën kur filloi karrierën ...

Noizy thotë disa fjalë për Albin Kurtin
Në Kosovë të dielën janë zhvilluar zgjedhjet e parakohshme pas dorëheqjes së ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Siç është raportuar deri më tani zgjedhjet u fituan nga Lëvizja Vetëvendosje me kandidat për kryeministër ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 21:54
Në Kosovë të dielën janë zhvilluar zgjedhjet e parakohshme pas dorëheqjes së ish-kryeministrit Ramush Haradinaj. Siç është raportuar deri më tani zgjedhjet u fituan nga Lëvizja Vetëvendosje me kandidat për kryeministër ...

Thepak dhe Skerdi sjellin këngën e re “Diablo”
Reperi i njohur shqiptar, Skerdi, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Diablo” mban titullin kënga e re, derisa vjen në bashkëpunim me artistin Thepak. Kënga e dyshes është e kompletuar edhe me klip, tekstin e së cilës ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 21:20
Reperi i njohur shqiptar, Skerdi, ka publikuar projektin e ri muzikor. “Diablo” mban titullin kënga e re, derisa vjen në bashkëpunim me artistin Thepak. Kënga e dyshes është e kompletuar edhe me klip, tekstin e së cilës ...

“Jom Rrit” vjen së shpejti nga Fero
Javë më parë është bërë e ditur se reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, është zhvendosur në Berlin për të jetuar. Në të njëjtin vend, ai do të zhvillojë karrierën e tij, ndërsa ka themeluar edhe labelin e ri me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 20:23
Javë më parë është bërë e ditur se reperi nga Gjilani, Feronit Shabani – Fero, është zhvendosur në Berlin për të jetuar. Në të njëjtin vend, ai do të zhvillojë karrierën e tij, ndërsa ka themeluar edhe labelin e ri me ...

Tayna vjen sensuale në një fotografi pa sytjena
Reperja e famshme shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Me këtë rast, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 18:10
Reperja e famshme shqiptare, Doruntina Shala e njohur me emrin e artit, Tayna, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet më të frekuentuara sociale. Me këtë rast, ajo publikon imazhe dhe video të llojllojshme, ndërsa ...

Rita Ora: Mamaja më ndihmon t’ja dal me gjendjen mendore
Data 10 tetor, e cila njihet ndërkombëtarisht si dita ndërkombëtare e shëndetit mental, është shënuar me aktivitete dhe mënyra të ndryshme në mbarë globin. Edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, nuk ...
Lapsi | 10-Oct-2019 18:47
Data 10 tetor, e cila njihet ndërkombëtarisht si dita ndërkombëtare e shëndetit mental, është shënuar me aktivitete dhe mënyra të ndryshme në mbarë globin. Edhe këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, nuk ...

Getinjo kthehet prapa në kohë, kujton me nostalgji një nga hitet e tij
Getinjo është mallëngjyer për projektin e tij të para shumë vitesh ‘No’. Reperi i famshëm kosovar ka kujtuar një nga këngët e tij të para e cila u publikua në vitin 2014. “Isha i vërtetë që nga dita e parë”, ka shkruar ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 23:53
Getinjo është mallëngjyer për projektin e tij të para shumë vitesh ‘No’. Reperi i famshëm kosovar ka kujtuar një nga këngët e tij të para e cila u publikua në vitin 2014. “Isha i vërtetë që nga dita e parë”, ka shkruar ...

Publikohet foto e Jonidës dhe Romeos si çift
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më të komentuara aktualisht, shkruan . Tash e sa muaj, lidhja e tyre komentohet vazhdimisht, por sot dyshja vendosën të shfaqen së bashku në një foto. Ishte Romeo ai i ...
Lajminet | 10-Oct-2019 23:42
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më të komentuara aktualisht, shkruan . Tash e sa muaj, lidhja e tyre komentohet vazhdimisht, por sot dyshja vendosën të shfaqen së bashku në një foto. Ishte Romeo ai i ...

Gashi befason me deklaratën e radhës në rrjetet sociale, ka një kërkesë të çuditshme
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi bën vazhdimisht deklarata interesante në rrjete sociale që komentohen shumë. Edhe me postimin e radhës në Instagram ka befasura derisa ka patur edhe një kërkesë interesante, ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 23:21
Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi bën vazhdimisht deklarata interesante në rrjete sociale që komentohen shumë. Edhe me postimin e radhës në Instagram ka befasura derisa ka patur edhe një kërkesë interesante, ...

“Angeline Jolie në versionin shqip”, Morena Taraku ‘transformohet’ në dukje si aktorja e famshme
Modelja shumë e përfolur e showbizit, Morena Taraku, ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Që kur ishte pjesëmarrëse në konkurset e bukurisë e deri te debutimi i saj në muzikë në vitin 2012, Taraku ishte gjithnjë e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:58
Modelja shumë e përfolur e showbizit, Morena Taraku, ka qenë gjithnjë në vëmendje të mediave. Që kur ishte pjesëmarrëse në konkurset e bukurisë e deri te debutimi i saj në muzikë në vitin 2012, Taraku ishte gjithnjë e ...

Rita Ora uron ditën botërore të shëndetit mental
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:09
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...

Vuçiq: Do të doja ta mësoj Shqipen
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka pranuar si dhuratë një fjalorë të Gjuhës Shqipe nga gazetari i TV Klan Idro Seferi. Pasi ka pranuar dhuratën, Vuçiq ka thënë se ka dëshirë që ta mësojë Shqipen në të ardhmen, ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 23:02
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka pranuar si dhuratë një fjalorë të Gjuhës Shqipe nga gazetari i TV Klan Idro Seferi. Pasi ka pranuar dhuratën, Vuçiq ka thënë se ka dëshirë që ta mësojë Shqipen në të ardhmen, ...

Vuçiq: Do të doja ta mësoj Shqipen
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka pranuar si dhuratë një fjalorë të Gjuhës Shqipe nga gazetari i TV Klan Idro Seferi. Pasi ka pranuar dhuratën, Vuçiq ka thënë se ka dëshirë që ta mësojë Shqipen në të ardhmen, ...
Medial | 10-Oct-2019 23:02
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, ka pranuar si dhuratë një fjalorë të Gjuhës Shqipe nga gazetari i TV Klan Idro Seferi. Pasi ka pranuar dhuratën, Vuçiq ka thënë se ka dëshirë që ta mësojë Shqipen në të ardhmen, ...

Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor
Greta Koçi është njëra ndër këngëtaret që po tregohet tejet aktive sa u përket projekteve të reja muzikore. Me anë të një paraqitje në Instagram, Koçi ka paralajmëruar se shumë shpejt do të lansojë një këngë tjetër, ...
Indeks Online | 22-May-2019 15:50
Greta Koçi është njëra ndër këngëtaret që po tregohet tejet aktive sa u përket projekteve të reja muzikore. Me anë të një paraqitje në Instagram, Koçi ka paralajmëruar se shumë shpejt do të lansojë një këngë tjetër, ...

Befasia që ia bënë fansat, e emocionoi shumë Luanën
Luana Vjollca ka publikuar një video në Instagram, të cilën ia kishin përgatitur fansat e saj, shkruan . Në atë video, është përmbledhur rrugëtimi i Luanës ndër vite, që prej fëmijërisë, ndërsa ajo falënderoi publikisht ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:08
Luana Vjollca ka publikuar një video në Instagram, të cilën ia kishin përgatitur fansat e saj, shkruan . Në atë video, është përmbledhur rrugëtimi i Luanës ndër vite, që prej fëmijërisë, ndërsa ajo falënderoi publikisht ...

Kim Kardashian mbulohet dhe viziton një kishë në Armeni
Kim Kardashian këto ditë ka qëndruar në Armeni, ndërsa përmes rrjeteve sociale i ka njoftuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan . Në imazhet e fundit, Kim u shfaq e veshur me një fustan të gjatë dhe mbulesë në ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:08
Kim Kardashian këto ditë ka qëndruar në Armeni, ndërsa përmes rrjeteve sociale i ka njoftuar fansat për çdo të re rreth saj, shkruan . Në imazhet e fundit, Kim u shfaq e veshur me një fustan të gjatë dhe mbulesë në ...

Rita Ora uron ditën botërore të shëndetit mental, tregon disa këshilla që duhet ndjekur për një jetë më të lumtur
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:01
Ndonëse artistët janë të destinuar që t’i argëtojnë të tjerët, shpesh ata janë vet personat që vuajnë nga pasojat e shëndetit mental. Duke qenë gjatë gjithë kohë në presion të famës, kjo i bënë ata që të kenë edhe më ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved