ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 05:40

“Kisha lidhje të gjatë jashtëmartesore”! Marsida Qatja dëshmi kontradiktore për krimin në Kavajë

“Kisha lidhje të gjatë jashtëmartesore”! Marsida Qatja dëshmi kontradiktore për krimin në Kavajë
Ndryshe nga deklarimet e saj në intervistën ekskluzive për “News24” dhe “BalkanWeb” , 30-vjeçarja Marsida Qatja ka rrëfyer përpara hetuesve se ka pasur një lidhje të gjatë jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, por kohët ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:44
Ndryshe nga deklarimet e saj në intervistën ekskluzive për “News24” dhe “BalkanWeb” , 30-vjeçarja Marsida Qatja ka rrëfyer përpara hetuesve se ka pasur një lidhje të gjatë jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, por kohët ...

Detaje/ Nga trafiku i drogës tek “përplasjet” me Policinë e Shtetit. Zbardhet e shkuara e viktimës në Kavajë
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:22
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...

Detaje/ Nga trafiku i drogës tek “përplasjet” me Policinë e Shtetit. Zbardhet shkuara e viktimës në Kavajë
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 19:13
KAVAJË Teksa orët kalojnë të tjera detaje dalin në dritë mbi ngjarjen e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës dhe banorët e saj. Gazetarja e “BalkanWeb” , Klodiana Lala ka mësuar se Dritan Haxholli, i cili humbi jetën pas ...

E akuzoi Berisha për vrasje/ Kush është burri i Marsida Qatjas
mapo.al Një skenar i denjë për një film dramatik është ajo e Kavajës, duke gërshetuar romancën, pasionin dhe krimin. Kavaja u trondit orët e para të mëngjesit të kësaj të enjte nga breshëria e kallashnikovit dhe të ...
Mapo | 10-Oct-2019 20:24
mapo.al Një skenar i denjë për një film dramatik është ajo e Kavajës, duke gërshetuar romancën, pasionin dhe krimin. Kavaja u trondit orët e para të mëngjesit të kësaj të enjte nga breshëria e kallashnikovit dhe të ...

Vrasja në Kavajë, ish-burri i Marsidës: Jemi ndarë 4 vite më parë
mapo.al Flet ish-bashkëshorti i Marsida Qatjas, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në banesën e saj në Kavajë. Etmond Sinka, babai i dy fëmijëve të Marsidës, është shprehur se në ...
Mapo | 10-Oct-2019 18:51
mapo.al Flet ish-bashkëshorti i Marsida Qatjas, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në banesën e saj në Kavajë. Etmond Sinka, babai i dy fëmijëve të Marsidës, është shprehur se në ...

DETAJET/ 30-vjeçarja nga Kajava rrëfen momentet e tmerrit: Po darkoja me Bledin dhe dy burra të tjerë kur Dritani i ra dritares me kallashnikov, nuk i kisha të dashur por thjesht shokë që donin të më ndihmonin
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 18:35
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...

Krimi që tronditi Kavajën, Marsida Qatja flet për “News24”: Dritani na kërcënonte, ja ç’ndodhi brenda banesës
Marsida Qatja flet për “News24” pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi. “Ndjehem shumë keq. Jo pa qëllim doja të ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 17:26
Marsida Qatja flet për “News24” pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici Bledar Toçi. “Ndjehem shumë keq. Jo pa qëllim doja të ...

‘Dritani donte të më merrte fëmijën dy vjeç, unë nuk doja të vazhdoja me të’
Ngjarja e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës ishte e paralajmëruar. Prej disa ditësh Marsida Qatjas kërcënohej nga i dashuri i saj Dritan Haxholli. Viktima 41 vjeç njihej në qytetin bregdetar si një njeri problematik ...
Telegraf | 10-Oct-2019 20:31
Ngjarja e rëndë që tronditi qytetin e Kavajës ishte e paralajmëruar. Prej disa ditësh Marsida Qatjas kërcënohej nga i dashuri i saj Dritan Haxholli. Viktima 41 vjeç njihej në qytetin bregdetar si një njeri problematik ...

DETAJET/ 30-vjeçarja nga Kajava rrëfen momentet e tmerrit: Po darkoja me Qatjan dhe dy burra të tjerë kur i ra dritares me kallashnikov, nuk i kisha të dashur por thjesht shokë
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 17:40
E konsideruar si “mollë sherri” për ngjarjen që tronditi qytetin e Kavajës, Marsida Qatja ka folur për të treguar versionin e saj të ngjarjes së rëndë. Në intervistën për “News24”, 30-vjeçarja tregoi disa nga detajet ...

Krimi në Kavajë, flet gruaja që u bë shkak: Ç’ndodhi brenda në banesë
mapo.al Marsida Qatja flet për herë të parë pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën orët e para të mëngjesit të sotëm, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici i burgjeve, Bledar Toçi . Ajo mohon që të ...
Mapo | 10-Oct-2019 17:33
mapo.al Marsida Qatja flet për herë të parë pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën orët e para të mëngjesit të sotëm, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici i burgjeve, Bledar Toçi . Ajo mohon që të ...

Emri/ Kush është burri i Marsida Qatjas i dënuar për drogë në Gjermani, u akuzua nga Sali Berisha edhe si vrasës
Detaje të reja vijojnë të dalin në dritë nga ngjarja që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra një person dhe u plagos në tjetër, në banesën e 30-vjeçares Marsida Qatja. Kjo e fundit ishte e martuar ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 15:44
Detaje të reja vijojnë të dalin në dritë nga ngjarja që tronditi Kavajën dhe mbarë vendin ditën e sotme, ku u vra një person dhe u plagos në tjetër, në banesën e 30-vjeçares Marsida Qatja. Kjo e fundit ishte e martuar ...

“Mollë sherri për luftën brenda apartamentit, flet halla e Marsidës: U martua që 14-vjeçe, djalin e vogël e ka me burrin e dytë
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për ‘News24’ ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 16:27
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për ‘News24’ ...

Vrasja në Kavajë, flet halla e Marsidës: U martua 14 vjeçe, s’e dinim që ka pasur lidhje me Dritanin
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për gazetaren ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 14:24
Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj. Halla e saj ka deklaruar për gazetaren ...

“Tip problematik dhe rrinte i armatosur”/ Iu vra djali pas sherrit për ish-të dashurën, nëna: Doli nga shtëpia në darkë dhe…
Dritani Haxholli doli në orën 22:00 të mbrëmjes së djeshme nga banesa, për mos t’u kthyer më kurrë. Por nëna e tij e moshuar, me të cilin ai jetonte nuk ishte shqetësuar, pasi ky ishte një ritual i zakonshëm tashmë për ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 13:33
Dritani Haxholli doli në orën 22:00 të mbrëmjes së djeshme nga banesa, për mos t’u kthyer më kurrë. Por nëna e tij e moshuar, me të cilin ai jetonte nuk ishte shqetësuar, pasi ky ishte një ritual i zakonshëm tashmë për ...

Vrasja në Kavajë, flet gjyshi i Marsida Qatajt: Lajmin e morëm vesh nga ‘News24’
“Dëgjuam tek ‘News24’ se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Që ishte vrarë një qytetar dhe një polic është plagosur. Por se dija se kush ishte. Ishte e papritur”. Kështu deklaron gjyshi i Marsida Qatjat, nëna e 3 ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 13:02
“Dëgjuam tek ‘News24’ se një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Që ishte vrarë një qytetar dhe një polic është plagosur. Por se dija se kush ishte. Ishte e papritur”. Kështu deklaron gjyshi i Marsida Qatjat, nëna e 3 ...

U arrestua me kokainë pas krimit në Kavajë, vëllai i policit të plagosur hetohej si shpërndarës droge
Vrasja që tronditi pak pas mesnate qytetin e Kavajës, ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos, ka çuar në arrestimin e Bledar Toçit (i plagosuri) dhe vëllait të tij, Bernard Toçi. Ky i fundit u arrestua pas ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 12:42
Vrasja që tronditi pak pas mesnate qytetin e Kavajës, ku një person mbeti i vrarë dhe një tjetër u plagos, ka çuar në arrestimin e Bledar Toçit (i plagosuri) dhe vëllait të tij, Bernard Toçi. Ky i fundit u arrestua pas ...

Gruaja parukiere me tri meshkuj në shtëpi, burri nga Gjermania ‘merr situatën nën kontroll’, dërgon kushëririn…
Marsida Qatja, shkaku i ngjarjes së rëndë që ndodhi në Kavajë, ku u vra Dritan Haxholli, është e martuar për herë të dytë. Qatja, ka një fëmijë 2 vjeçe me burrin e dytë, i cili është në burg në Gjermani ku vuan dënimin. ...
Telegraf | 10-Oct-2019 13:58
Marsida Qatja, shkaku i ngjarjes së rëndë që ndodhi në Kavajë, ku u vra Dritan Haxholli, është e martuar për herë të dytë. Qatja, ka një fëmijë 2 vjeçe me burrin e dytë, i cili është në burg në Gjermani ku vuan dënimin. ...

Krimi që tronditi Kavajën, flet gruaja: Nuk kisha lidhje me asnjë, policin e kisha shok (VIDEO)
Marsida Qatja flet për herë të parë pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën orët e para të mëngjesit të sotëm, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici i burgjeve, Bledar Toçi. Ajo mohon që të ketë ...
Lapsi | 10-Oct-2019 18:30
Marsida Qatja flet për herë të parë pas ngjarjes së rëndë, që tronditi Kavajën orët e para të mëngjesit të sotëm, ku u vra 41-vjeçari Dritan Haxholli dhe u plagos polici i burgjeve, Bledar Toçi. Ajo mohon që të ketë ...

“Do vij të marr djalin tani”: ABC News zbardh dëshminë e Marsida Qatjas
Pas krimit në banesën e saj, Marsida Qatja ka deklaruar në polici se i trembej një rrëmbimi të mundshëm të fëmijës së saj dy vjeç, nëse nuk e vazhdonte lidhjen me Dritan Haxhollin. “ABC News”, zbardh një pjesë të ...
ABCNews | 10-Oct-2019 18:00
Pas krimit në banesën e saj, Marsida Qatja ka deklaruar në polici se i trembej një rrëmbimi të mundshëm të fëmijës së saj dy vjeç, nëse nuk e vazhdonte lidhjen me Dritan Haxhollin. “ABC News”, zbardh një pjesë të ...

Zbardhet dëshmia e gruas pas vrasjes në Kavajë: Isha ndarë nga Dritani, por ai insistonte për seks
Marsida Qatja është bërë shkak për një ngjarje të rëndë në Kavajë, me pasojë një vrasje e një plagosje, si pasojë e lidhjeve jashtëmartesore që kishte me personat e përfshirë në konflikt. Ajo është shoqëruar në polici, ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 12:15
Marsida Qatja është bërë shkak për një ngjarje të rëndë në Kavajë, me pasojë një vrasje e një plagosje, si pasojë e lidhjeve jashtëmartesore që kishte me personat e përfshirë në konflikt. Ajo është shoqëruar në polici, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved