ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/10/2019 01:44

“Dosja e fasadave të Ramës”, Meta i bën shantazh kryeministrit: Kam plot të tjera, i mbaj të gjitha në shtëpi. Mund t’i përdor

“Dosja e fasadave të Ramës”, Meta i bën shantazh kryeministrit: Kam plot të tjera, i mbaj të gjitha në shtëpi. Mund t’i përdor
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 22:24
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Fasadat/ Meta: Kam dosje të tjera të Ramës, do t’i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti Ilir Meta, ka deklaruar sërish mbrëmjen e sotme, për disponimin e të ashtuquajturave “dosja e fasadave”, e Ramës. Ai tha se ka plot dosje të tjera dhe po mendon që një ditë t’i çojë në Arkivën e Shtetit. ...
Dritare | 10-Oct-2019 23:59
Presidenti Ilir Meta, ka deklaruar sërish mbrëmjen e sotme, për disponimin e të ashtuquajturave “dosja e fasadave”, e Ramës. Ai tha se ka plot dosje të tjera dhe po mendon që një ditë t’i çojë në Arkivën e Shtetit. ...

Meta: Veç asaj të fasadave kam dosje të tjera për Ramën, por një ditë…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Lapsi | 10-Oct-2019 22:24
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Meta mesazh Rames: Kam dosjen e fasadave dhe te tjera…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 23:09
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

“Dosja e fasadave të Ramës”, dëshmia bombë e Metës: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Telegraf | 10-Oct-2019 22:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Shantazh Ramës? Presidenti Meta plas ‘bombën’: Kam plot të tjera dosje për kryeministrin, ja ku do ti çoj
Postuar: 10/10/2019 - 22:18 Presidenti Meta tha se nuk ka vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera. Meta u shpreh se “një ditë do t’i çoj në Arkivën e Shtetit”. Ai tha se kur ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 22:24
Postuar: 10/10/2019 - 22:18 Presidenti Meta tha se nuk ka vetëm të ashtuquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera. Meta u shpreh se “një ditë do t’i çoj në Arkivën e Shtetit”. Ai tha se kur ...

“Dosja e fasadave të Ramës”, Meta sulmon kryeministrin: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:16
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

“Dosja e fasadave të Ramës”, dëshmia bombë e Metës: Kam plot të tjera, një ditë do i çoj në Arkivën e Shtetit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:09
Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi sot në emisionin “Open” se nuk disponon vetëm të ashtëquajturën “dosje e fasadave” për Ramën, por edhe plot dosje të tjera, që siç u shpreh “një ditë do t’i çoj në Arkivën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved