ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 18:41

Brenda avionit luksoz me të cilin Kim Kardashain udhëton nga Armenia për në Amerikë

Brenda avionit luksoz me të cilin Kim Kardashain udhëton nga Armenia për në Amerikë
Kim Kardashian këto ditë qëndroi në Armeni, ku për çdo vizitë e takim, njoftoi fansat përmes rrjeteve sociale, shkruan . Tashmë rrugëtimi i saj në vendlindje ka përfunduar, ndësa përmes disa videove tregoi si duket nga ...
Lajminet | 11-Oct-2019 00:35
Kim Kardashian këto ditë qëndroi në Armeni, ku për çdo vizitë e takim, njoftoi fansat përmes rrjeteve sociale, shkruan . Tashmë rrugëtimi i saj në vendlindje ka përfunduar, ndësa përmes disa videove tregoi si duket nga ...

Sofia Richie pjesë e “Keeping Up With The Kardashians”
Modelja e njohur, Sofia Richie ka vendosur të jetë pjesë e serialit më të ndjekur ‘Keeping Up With The Kardashians’. Ndonëse 21-vjeçarja është në një lidhje me Scott Disick prej dy vitesh, ajo e ka pasur shumë të ...
Lapsi | 10-Oct-2019 16:48
Modelja e njohur, Sofia Richie ka vendosur të jetë pjesë e serialit më të ndjekur ‘Keeping Up With The Kardashians’. Ndonëse 21-vjeçarja është në një lidhje me Scott Disick prej dy vitesh, ajo e ka pasur shumë të ...

Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë e doja
SHBA Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 07:48
SHBA Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin ...

Kim e bën atë që di më se miri, nga shtrati tregon gjoksin (FOTO)
Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar sa seksi është derisa ka pozuar në të brendshme dhe jelet për të promovuar koleksionin e saj të ri me pambuk te të brendshmeve të cilin ajo e quan “ultra të butë” Kim Kardashian ka ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:03
Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar sa seksi është derisa ka pozuar në të brendshme dhe jelet për të promovuar koleksionin e saj të ri me pambuk te të brendshmeve të cilin ajo e quan “ultra të butë” Kim Kardashian ka ...

Kim e bën atë që di më se miri, nga shtrati tregon gjoksin
Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar sa seksi është derisa ka pozuar në të brendshme dhe jelet për të promovuar koleksionin e saj të ri me pambuk te të brendshmeve të cilin ajo e quan “ultra të butë” Kim Kardashian ka ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 22:16
Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar sa seksi është derisa ka pozuar në të brendshme dhe jelet për të promovuar koleksionin e saj të ri me pambuk te të brendshmeve të cilin ajo e quan “ultra të butë” Kim Kardashian ka ...

Pas shumë pikëpyetjeve, Sofia Richie vendos të jetë pjesë e ‘KUWTK’
Modelja e njohur, Sofia Richie ka vendosur të jetë pjesë e serialit më të ndjekur ‘Keeping Up With The Kardashians’. Ndonëse 21-vjeçarja është në një lidhje me Scott Disick prej dy vitesh, ajo e ka pasur shumë të ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 14:13
Modelja e njohur, Sofia Richie ka vendosur të jetë pjesë e serialit më të ndjekur ‘Keeping Up With The Kardashians’. Ndonëse 21-vjeçarja është në një lidhje me Scott Disick prej dy vitesh, ajo e ka pasur shumë të ...

Grimeri shqiptar Mario, kujton presionin që i kishin bërë për të mos punuar me Kim Kardashian në fillim të karrierës
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 09:43
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...

“Tërheqje magnetike”, Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë…
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e ...
Standard | 10-Oct-2019 09:56
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin e televizionit, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e ...

Grimeri Mario, kujton presionin që i kishin bërë për të mos punuar me Kim Kardashian në fillim të karrierës
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...
Arbresh | 10-Oct-2019 09:56
Besnikëria fiton në planin afatgjatë. Në një klip të realizuar nga “True Hollywood Story”, artisti i kozmetikës së Kim Kardashianit, shqiptari Mario Dedivanovic zbulon presionin që dikur mori për të ndërprerë lidhjet me ...

Kanye West flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian: Të gjithë ishin kundër, por unë e doja
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin televiziv, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e “Keep ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 23:26
Reperi i famshëm amerikan, Kanye West, ka folur për fillimin e lidhjes me yllin televiziv, Kim Kardashian. Krijuesi i hitit “Stronger” kundërshtoi këshilltarët e tij kur ai filloi një romancë dashurie me yllin e “Keep ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por
Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë të parë në vitin 2002 kur ylli i “Keeping Up with the ...
Telegraf | 09-Oct-2019 14:17
Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë të parë në vitin 2002 kur ylli i “Keeping Up with the ...

Kardashianët pretendente për të fituar çmim në këtë ceremoni
Khloe Kardashian përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se “Keeping Up With Kardashians” është nominuar në “People’s Choice Awards”, shkruan . Kardashianët janë nominuar në kategorinë “Reality Shou i vitit 2019”, ...
Lajminet | 09-Oct-2019 16:18
Khloe Kardashian përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se “Keeping Up With Kardashians” është nominuar në “People’s Choice Awards”, shkruan . Kardashianët janë nominuar në kategorinë “Reality Shou i vitit 2019”, ...

Kanye West : ‘Më thanë se Kim do më shkatërronte karrierën’
Në një intervistë të fundit reperi Kanye West ka rrëfyer momentin kur u takua për herë të parë me yllin e “Keeping Up with Kardashians”. “Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj ...
Lapsi | 09-Oct-2019 13:24
Në një intervistë të fundit reperi Kanye West ka rrëfyer momentin kur u takua për herë të parë me yllin e “Keeping Up with Kardashians”. “Sa herë që isha rreth saj dhe e shikoja, ndjeja një tërheqje magnetike ndaj kësaj ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Zeri | 09-Oct-2019 13:17
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kanye: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kanye flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Arbresh | 09-Oct-2019 13:02
Kanye flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

Kanye si asnjëherë më parë: Të gjithë më thanë ta lë Kim-in, por këmbëngula
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 12:40
Kayne flet për fillimin e lidhjes me Kim Kardashian. Reperi i njohur amerikan Kanye West ka folur hapur për dashurinë e tij ndaj Kim Kardashian. Kanye duke treguar sa mirë ndihej rreth saj, ai tha se u takuan për herë ...

“ Qëndroi larg asaj“; përse të gjithë e paralajmëronin në fillim Kanye West të mos lidhej me Kim Kardashian?
Kim Kardashian West rrëfeu se bashkëshorti I saj Kanye West ishte paralajmëruar nga të gjithë në fillim se lidhja me të do të ishte shkatërrimtare, dhe do t`I “fundoste” karrierën. Reperi I kundërshtoi këshilltarët e ...
Bordo | 09-Oct-2019 09:15
Kim Kardashian West rrëfeu se bashkëshorti I saj Kanye West ishte paralajmëruar nga të gjithë në fillim se lidhja me të do të ishte shkatërrimtare, dhe do t`I “fundoste” karrierën. Reperi I kundërshtoi këshilltarët e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved