ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 16:59

Biznesmenit i vjedhin orën 800 mijë dollarëshe

Biznesmenit i vjedhin orën 800 mijë dollarëshe
Hajdutët i kanë vjedhur orën me vlerë mbi 800 mijë dollarë një biznesmeni të njohur japonez. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afër Arc de Triomphe de Champs-Elysées në Paris, kur një hajdut i mori orën nga ...
Koha.mk | 11-Oct-2019 00:09
Hajdutët i kanë vjedhur orën me vlerë mbi 800 mijë dollarë një biznesmeni të njohur japonez. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afër Arc de Triomphe de Champs-Elysées në Paris, kur një hajdut i mori orën nga ...

Biznesmenit i vjedhin orën 800 mijë dollarëshe
Hajdutët i kanë vjedhur orën me vlerë mbi 800 mijë dollarë një biznesmeni të njohur japonez. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afër Arc de Triomphe de Champs-Elysées në Paris, kur një hajdut i mori orën nga ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:56
Hajdutët i kanë vjedhur orën me vlerë mbi 800 mijë dollarë një biznesmeni të njohur japonez. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afër Arc de Triomphe de Champs-Elysées në Paris, kur një hajdut i mori orën nga ...

Biznesmenit i vjedhin orën 800 mijë dollarëshe
Hajdutët i kanë vjedhur orën me vlerë mbi 800 mijë dollarë një biznesmeni të njohur japonez. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afër Arc de Triomphe de Champs-Elysées në Paris, kur një hajdut i mori orën nga ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:49
Hajdutët i kanë vjedhur orën me vlerë mbi 800 mijë dollarë një biznesmeni të njohur japonez. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afër Arc de Triomphe de Champs-Elysées në Paris, kur një hajdut i mori orën nga ...

Ia vjedhin biznesmenit orën 800 mijë dollarëshe nga dora
Një biznesmeni japonez i është vjedhur ora në vlerë prej 800 mijë dollarësh nga dora. Ngjarja ka ndodhur para hotelit me pesë yje në Paris, bën të ditur policia, transmeton portali . Viktima kishte dalë nga Hoteli ...
Arbresh | 10-Oct-2019 20:50
Një biznesmeni japonez i është vjedhur ora në vlerë prej 800 mijë dollarësh nga dora. Ngjarja ka ndodhur para hotelit me pesë yje në Paris, bën të ditur policia, transmeton portali . Viktima kishte dalë nga Hoteli ...

Biznesmenit i vjedhin orën 800,000 dollarë nga dora
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarë në dorë ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris.
Kosova Press | 10-Oct-2019 12:42
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarë në dorë ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris.

Biznesmenit japonez ia vjedhin orën 800.000- dollarëshe
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 10:59
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...

Biznesmenit japonez ia vjedhin orën 800.000- dollarëshe
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...
IliriaNews | 10-Oct-2019 10:38
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...

Biznesmenit japonez ia vjedhin orën 800.000- dollarëshe
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...
Arbresh | 10-Oct-2019 10:29
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...

Biznesmenit i vjedhin orën 800,000 dollarë nga dora
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarë në dorë ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afërArc de Triomphe dhe Champs-Elysées kur një ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:18
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarë në dorë ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë Hôtel Napoléon afërArc de Triomphe dhe Champs-Elysées kur një ...

Biznesmenit japonez ia vjedhin orën 800.000- dollarëshe
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 09:57
Një biznesmen japonez kishte vendosur një orë me vlerë 800.000 dollarëshe në dorë, ndërsa po dilte nga një hotel me 5 yje në Paris. Ai po pinte një cigare jashtë hotelit “Napoleon” afër Arc de Triomphes dhe ...

Doli për ta ndezur një cigare, hajni ia vjedhë orën e dorës që ka vlerë 760 mijë euro
Një biznesmeni japonez, i cili po qëndronte në një hotel me pesë yje në Paris, iu vodh ora e dorës me vlerë prej 760 mijë eurosh. Humbja e ‘Richard Mille Tourbillon Diamond Twister’ – një orë dore për gra, që ...
Zeri | 09-Oct-2019 18:27
Një biznesmeni japonez, i cili po qëndronte në një hotel me pesë yje në Paris, iu vodh ora e dorës me vlerë prej 760 mijë eurosh. Humbja e ‘Richard Mille Tourbillon Diamond Twister’ – një orë dore për gra, që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved