ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Armina Mevlani zbulon markën prestigjioze që po i krijon fustanin e nuses

Armina Mevlani zbulon markën prestigjioze që po i krijon fustanin e nuses
Armina Mevlani të veshë fustanin e bardhë së shpejti. Fashionista e njohur shqiptare e ftuar në “Ftesë në 5”, tha se ajo e ka menduar fustanin si një krijim shumë modern dhe me elemente të personalizuara aspak ...
Arbresh | 11-Oct-2019 01:37
Armina Mevlani të veshë fustanin e bardhë së shpejti. Fashionista e njohur shqiptare e ftuar në “Ftesë në 5”, tha se ajo e ka menduar fustanin si një krijim shumë modern dhe me elemente të personalizuara aspak ...

Armina Mevlani flet për planet e dasmës dhe fustanin e nusërisë
Armina Mevlani e ftuar sot në programin “Ftesë në 5? me Bieta Sulon ka folur për planet e dasmës në të ardhmen dhe preferencat që ajo ka rreth saj. Siç tregoi në emision, Armina nuk do të jetë një nuse tradicionale: ...
Politiko | 10-Oct-2019 23:02
Armina Mevlani e ftuar sot në programin “Ftesë në 5? me Bieta Sulon ka folur për planet e dasmës në të ardhmen dhe preferencat që ajo ka rreth saj. Siç tregoi në emision, Armina nuk do të jetë një nuse tradicionale: ...

Fifi tregon momentet stresuese të jetës së saj: Mami nisi të qante
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulën, Fifi ka treguar eksperiencën e saj për humbjen e peshës. Ajo tregoi se si nga puna dhe mënyra e jetesës së çrregullt që po bënte, e bëri atë të merrte 20 kilogramë brenda 3 ...
Politiko | 10-Oct-2019 22:41
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulën, Fifi ka treguar eksperiencën e saj për humbjen e peshës. Ajo tregoi se si nga puna dhe mënyra e jetesës së çrregullt që po bënte, e bëri atë të merrte 20 kilogramë brenda 3 ...

Njëri nga fëmijët nuk i flet Brad Pitt-it, shkak Angelina Jolie
Së shpejti do të kemi edhe një dasmë VIP-ash. Bëhet fjalë për Armina Mevlanin dhe Shkëlzen Berishën. Çifti do të martohet së shpejti edhe pse nuk ka ende një datë konkrete. Në një intervistë së fundmi, blogerja Armina, ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 22:31
Së shpejti do të kemi edhe një dasmë VIP-ash. Bëhet fjalë për Armina Mevlanin dhe Shkëlzen Berishën. Çifti do të martohet së shpejti edhe pse nuk ka ende një datë konkrete. Në një intervistë së fundmi, blogerja Armina, ...

“Zenin e kam për bizneset”, Armina vihet në pozitë të vështirë, zgjedh mes të atit dhe dashurisë së saj
Blogerja Armina Mevlani është vënë së fundmi përpara një zgjedhjeje të vështirë. E ftuar në “Ftesë në 5”, Mevlani u pyet nga moderatorja Bieta Sulo se cilin do të zgjidhte për këshilla, babain e saj apo të fejuarin ...
Lexo | 10-Oct-2019 21:43
Blogerja Armina Mevlani është vënë së fundmi përpara një zgjedhjeje të vështirë. E ftuar në “Ftesë në 5”, Mevlani u pyet nga moderatorja Bieta Sulo se cilin do të zgjidhte për këshilla, babain e saj apo të fejuarin ...

Morena Taraku thotë se nuk ka ndryshuar, është e njëjta si në shkollën e mesme
Fifi ka bërë një ndryshim në pamje së fundmi duke rënë shumë nga pesha e duke u shfaqur më në formë se kurrë. Këngëtarja ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë. ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 21:20
Fifi ka bërë një ndryshim në pamje së fundmi duke rënë shumë nga pesha e duke u shfaqur më në formë se kurrë. Këngëtarja ishte e ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5” ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë. ...

Dikur 95 kilogramë, Fifi tregon si e ka vuajtur shtimin në peshë
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi , ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë, proces që ka nisur muaj më parë dhe është ende duke vijuar.
Top Channel | 10-Oct-2019 17:54
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi , ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku foli për eksperiencën e saj të humbjes në peshë, proces që ka nisur muaj më parë dhe është ende duke vijuar.

Shkëlzeni apo i ati? Ja kush është këshilluesi më i mirë për Armina Mevlanin!
Blogerja e njohur Armina Mevlani, e ftuar sot në emisionin e Bieta Sulos, “Ftesë në 5”, ka folur për jetën e saj dhe planet për të ardhmën. E pyetur nga moderatoja se kush është këshillues më i mirë për të, i fjeuari i ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Blogerja e njohur Armina Mevlani, e ftuar sot në emisionin e Bieta Sulos, “Ftesë në 5”, ka folur për jetën e saj dhe planet për të ardhmën. E pyetur nga moderatoja se kush është këshillues më i mirë për të, i fjeuari i ...

Armina Mevlani zbulon markat prestigjoze të cilave kërkon t`i besojë fustanin e nusërisë: “ Do të jetë i personalizuar“!!!
Armina Mevlani tregoi në studion e “Ftesë në 5” disa detaje nga planet e dasmës së saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. Blogerja zbuloi emrat e firmave të njohura me të cilët dëshiron të ...
Bordo | 10-Oct-2019 19:13
Armina Mevlani tregoi në studion e “Ftesë në 5” disa detaje nga planet e dasmës së saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. Blogerja zbuloi emrat e firmave të njohura me të cilët dëshiron të ...

FOTOT/ Armina Mevlani jep lajmin e madh për shqiptarët: Po bëhemi gati për t’u martuar me Zenin, ja detajet e dasmës luksoze dhe kompania prestigjoze që po qëndis fustanin
Armina Mevlani ka folur për dasmën e saj luksoze me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Armina e konsideroi marrëdhënien e tyre më tepër se të ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 17:36
Armina Mevlani ka folur për dasmën e saj luksoze me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Armina e konsideroi marrëdhënien e tyre më tepër se të ...

Armina Mevlani jep lajmin e madh për shqiptarët: Do martohem me Zenin, ja detajet e dasmës luksoze dhe kompania prestigjoze që po qëndis fustanin
Armina Mevlani ka folur për dasmën e saj luksoze me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Armina e konsideroi marrëdhënien e tyre më tepër se të ...
Lexo | 10-Oct-2019 17:58
Armina Mevlani ka folur për dasmën e saj luksoze me djalin e ish kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha. E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Armina e konsideroi marrëdhënien e tyre më tepër se të ...

Armina Mevlani gati për dasmë, kjo markë prestigjoze po realizon fustanin e nusërisë
Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe partneri i saj, Shkëlzen Berisha, mbeten një nga çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.
Top Channel | 10-Oct-2019 17:33
Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe partneri i saj, Shkëlzen Berisha, mbeten një nga çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Në super formë si Armina Mevlani? Blogerja zbulon dietën që bën mrekulli
E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, blogerja e njohur Armina Mevlani foli për udhëtimet e shpeshta të punës, planet e dasmës, por nuk ngurroi të tregonte edhe disa sekrete që e ndihmojnë të duket gjithnjë ...
Top Channel | 10-Oct-2019 17:33
E ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, blogerja e njohur Armina Mevlani foli për udhëtimet e shpeshta të punës, planet e dasmës, por nuk ngurroi të tregonte edhe disa sekrete që e ndihmojnë të duket gjithnjë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved