ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 18:41

Analisti i njohur bën deklaratën e fortë: Rama e ka frikë Albin Kurtin

Analisti i njohur bën deklaratën e fortë: Rama e ka frikë Albin Kurtin
Analisti Armand Shkullaku i ftaur në ‘Opinion’ tha se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti.Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë morën një leksion të mirë. “I ...
Arbresh | 11-Oct-2019 00:06
Analisti Armand Shkullaku i ftaur në ‘Opinion’ tha se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti.Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë morën një leksion të mirë. “I ...

Analisti i njohur bën deklaratën e fortë: Rama e ka frikë Albin Kurtin
Analisti Armand Shkullaku i ftaur në ‘Opinion’ tha se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti.Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë morën një leksion të mirë. “I ...
Medial | 11-Oct-2019 00:06
Analisti Armand Shkullaku i ftaur në ‘Opinion’ tha se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti.Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë morën një leksion të mirë. “I ...

Analisti i njohur bën deklaratën e fortë: Rama e ka frikë Albin Kurtin, ja pse
Postuar: 10/10/2019 - 23:51 Analisti Armand Shkullaku i ftaur në 'Opinion' tha se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti.Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 23:53
Postuar: 10/10/2019 - 23:51 Analisti Armand Shkullaku i ftaur në 'Opinion' tha se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti.Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë ...

Shkullaku: Rama duhet të ketë frikë nga Albin Kurti
Tiranë, 10 tetor – Të dy e kanë pranuar se marrëdhëniet mes tyre nuk janë të mira. Por si Edi Rama dhe Albin Kurti janë zotuar se do të kenë marrëdhenie të mirë, pasi nuk përfaqësojnë veten e tyre por dy shtete ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 23:38
Tiranë, 10 tetor – Të dy e kanë pranuar se marrëdhëniet mes tyre nuk janë të mira. Por si Edi Rama dhe Albin Kurti janë zotuar se do të kenë marrëdhenie të mirë, pasi nuk përfaqësojnë veten e tyre por dy shtete ...

Analisti shpjegon se përse Rama e ka frikë Kurtin
Analisti Armand Shkullaku mendon se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti. Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë morën një leksion të mirë. “I heq Ramës paletat ...
Politiko | 10-Oct-2019 23:31
Analisti Armand Shkullaku mendon se kryeministri Edi Rama frikësohet nga fakti që në Kosovë zgjedhjet i fitoi Albin Kurti. Dhe kjo sipas tij, sepse shqiptarët e Shqipërisë morën një leksion të mirë. “I heq Ramës paletat ...

Armand Shkullaku shpjegon pse Edi Rama ka ‘frikë’ Albin Kurtin
Të dy e kanë pranuar se marrëdhëniet mes tyre nuk janë të mira. Por si Edi Rama dhe Albin Kurti janë zotuar se do të kenë marrëdhenie të mirë, pasi nuk përfaqësojnë veten e tyre por dy shtete shqiptare. Megjithatë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:09
Të dy e kanë pranuar se marrëdhëniet mes tyre nuk janë të mira. Por si Edi Rama dhe Albin Kurti janë zotuar se do të kenë marrëdhenie të mirë, pasi nuk përfaqësojnë veten e tyre por dy shtete shqiptare. Megjithatë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved