ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:07

Çkapja për kapje

Çkapja për kapje
Çkapja për kapje të shtetit buron nga mentaliteti i mendjes së robëruar. Pas një kohe kur të vërtetohen këto pozicione, vargu i të zhgënjyerve do të rritet më shumë se që ishte. Politikës në Kosovë nuk i është dashur ...
Medial | 10-Oct-2019 04:01
Çkapja për kapje të shtetit buron nga mentaliteti i mendjes së robëruar. Pas një kohe kur të vërtetohen këto pozicione, vargu i të zhgënjyerve do të rritet më shumë se që ishte. Politikës në Kosovë nuk i është dashur ...

Çkapja për kapje
Çkapja për kapje të shtetit buron nga mentaliteti i mendjes së robëruar. Pas një kohe kur të vërtetohen këto pozicione, vargu i të zhgënjyerve do të rritet më shumë se që ishte. Politikës në Kosovë nuk i është dashur ...
EkonomiaOnline | 09-Oct-2019 20:32
Çkapja për kapje të shtetit buron nga mentaliteti i mendjes së robëruar. Pas një kohe kur të vërtetohen këto pozicione, vargu i të zhgënjyerve do të rritet më shumë se që ishte. Politikës në Kosovë nuk i është dashur ...

Çkapja për kapje
Politikës në Kosovë nuk i është duhur politikë që në realitetin e sotëm, fillimisht ngre hundën drejt qiellit dhe, rrëzohet mbi hundë kur u dalin pengesat e njohura. Nuk na është duhur politika sikur gojëdhana e ...
Lajminet | 09-Oct-2019 19:41
Politikës në Kosovë nuk i është duhur politikë që në realitetin e sotëm, fillimisht ngre hundën drejt qiellit dhe, rrëzohet mbi hundë kur u dalin pengesat e njohura. Nuk na është duhur politika sikur gojëdhana e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved