ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 01:47

Zyrtari i lartë i OSBE-së, mesazh opozitës serbe që të mos bëjë gabimin e opozitës shqiptare: Ata që bojkotuan zgjedhjet, janë penduar

Zyrtari i lartë i OSBE-së, mesazh opozitës serbe që të mos bëjë gabimin e opozitës shqiptare: Ata që bojkotuan zgjedhjet, janë penduar
“Partitë e opozitës në shumë vende janë penduar për vendimin për të bojkotuar zgjedhjet”, ka deklaruar Thomas Greminger, sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, si një mesazh se një gjë të tillë nuk duhet ta bëjë dhe ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 10:18
“Partitë e opozitës në shumë vende janë penduar për vendimin për të bojkotuar zgjedhjet”, ka deklaruar Thomas Greminger, sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, si një mesazh se një gjë të tillë nuk duhet ta bëjë dhe ...

Zyrtari i lartë i OSBE-së, mesazh opozitës serbe që të mos bëjë gabimin e opozitës shqiptare
“Partitë e opozitës në shumë vende janë penduar për vend imin për të bojkotuar zgjedhjet”, ka deklaruar Thomas Greminger, sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, si një mesazh se një gjë të tillë nuk duhet ta bëjë dhe ...
Lexo | 10-Oct-2019 10:56
“Partitë e opozitës në shumë vende janë penduar për vend imin për të bojkotuar zgjedhjet”, ka deklaruar Thomas Greminger, sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, si një mesazh se një gjë të tillë nuk duhet ta bëjë dhe ...

Zyrtari i lartë i OSBE-së, pohim nga Beogradi: pendesë te ata që kanë bojkotuar zgjedhjet në rajon
“Partitë e opozitës në shumë vende janë penduar për vendimin për të bojkotuar zgjedhjet”, ka deklaruar Thomas Greminger, sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, si një mesazh se një gjë të tillë nuk duhet ta bëjë dhe ...
Tesheshi | 09-Oct-2019 22:24
“Partitë e opozitës në shumë vende janë penduar për vendimin për të bojkotuar zgjedhjet”, ka deklaruar Thomas Greminger, sekretari i përgjithshëm i OSBE-së, si një mesazh se një gjë të tillë nuk duhet ta bëjë dhe ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved