ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/04/2020 05:20

“Ringjallja” e Piatek dhe Paqueta titullar, receta e Pioli për Milanin

“Ringjallja” e Piatek dhe Paqueta titullar, receta e Pioli për Milanin
Stefano Pioli mori drejtimin e Milanit në një moment shumë të keq, duke pranuar një sfidë të vërtetë të vështirë. Por tekniku duket se i ka idetë e qarta se si do të “ringjallë” skuadrën kuqezi. Pas prezantimit zyrtar ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 13:08
Stefano Pioli mori drejtimin e Milanit në një moment shumë të keq, duke pranuar një sfidë të vërtetë të vështirë. Por tekniku duket se i ka idetë e qarta se si do të “ringjallë” skuadrën kuqezi. Pas prezantimit zyrtar ...

Milan prezanton Stefano Pioli: Kritikat e tifozëve më motivojnë…
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 13:30
Edhe më parë nuk kishte dyshime, por tani është zyrtare. Stefano Pioli merr drejtimin e Milanit, duke zëvendësuar në pankinë Marco Giampaolo të shkarkuar nga detyra pas paraqitjeve zhgënjyese në shtatë javët e para të ...

Skenari i pabesueshëm, Milani mund të përfundonte keq!
Zgjedhja e drejtuesve të Milanit për t’i besuar pankinën Stefano Piolit nuk është pritur mirë nga tifozëria kuqezi. Shumica kanë shpërthyer në kritika, ndërsa ka edhe nga ata që duan ta shohin trajnerin e ri në aksion. ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:25
Zgjedhja e drejtuesve të Milanit për t’i besuar pankinën Stefano Piolit nuk është pritur mirë nga tifozëria kuqezi. Shumica kanë shpërthyer në kritika, ndërsa ka edhe nga ata që duan ta shohin trajnerin e ri në aksion. ...

Buzëqesh Pioli, rikthim i rëndësishëm te Milani
Stefano Pioli ka marrë lajme të mira që në ditën e parë te Milani. Qendra e mbrojtjes ka qenë problem te “Djalli” këtë sezon, pasi kanë pësuar shumë gola. Romagnoli është titullar i padiskutueshëm, por Musaachio ka bërë ...
ABCNews | 09-Oct-2019 22:09
Stefano Pioli ka marrë lajme të mira që në ditën e parë te Milani. Qendra e mbrojtjes ka qenë problem te “Djalli” këtë sezon, pasi kanë pësuar shumë gola. Romagnoli është titullar i padiskutueshëm, por Musaachio ka bërë ...

Gazidis: E shpëtuam Milanin nga falimentimi
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 16:48
Ivan Gazidis ka siguruar tifozët se bordi i tij e shpëtoi Milanin nga falimentimi dhe se Stefano Pioli mund të forcojë lojtarët e rinj. Drejtori gjeneral nuk po bën punë edhe aq të madhe te Rossonerët, derisa sot (e ...

Pioli drejton stërvitjen e parë, njihuni me stafin teknik te Milanit
Milani ka kryer sot seancën e parë stërvitore me në krye trajnerin Stefano Pioli. Ish-tekniku i Interit dhe Fiorentinës ka zgjedhur edhe stafin e tij teknik, të cilët po ashtu kanë qenë prezent në stërvitje. Bonera nuk ...
ABCNews | 09-Oct-2019 19:56
Milani ka kryer sot seancën e parë stërvitore me në krye trajnerin Stefano Pioli. Ish-tekniku i Interit dhe Fiorentinës ka zgjedhur edhe stafin e tij teknik, të cilët po ashtu kanë qenë prezent në stërvitje. Bonera nuk ...

Zyrtare: Milani shkarkon Marco Giampaolon nga posti i trajnerit
Milan e ka zyrtarizuar largimin e Marco Giampaolo, ndërsa vendin e tij pritet ta zë Stefano Pioli. Ka qenë vetë klubi që me anë të një komunikate e ka zyrtarizuar largimin e italianit që e mori klubin vetëm gjatë verës. ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:54
Milan e ka zyrtarizuar largimin e Marco Giampaolo, ndërsa vendin e tij pritet ta zë Stefano Pioli. Ka qenë vetë klubi që me anë të një komunikate e ka zyrtarizuar largimin e italianit që e mori klubin vetëm gjatë verës. ...

“Ringjallja” e Piatek dhe Paqueta titullar, receta e Pioli për Milanin
Stefano Pioli mori drejtimin e Milanit në një moment shumë të keq, duke pranuar një sfidë të vërtetë të vështirë. Por tekniku duket se i ka idetë e qarta se si do të “ringjallë” skuadrën kuqezi. Pas prezantimit zyrtar ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 15:02
Stefano Pioli mori drejtimin e Milanit në një moment shumë të keq, duke pranuar një sfidë të vërtetë të vështirë. Por tekniku duket se i ka idetë e qarta se si do të “ringjallë” skuadrën kuqezi. Pas prezantimit zyrtar ...

Futbollisti malazez: Është koha ta shijojmë fitoren e parë në ndeshjen me Kosovën
Mesfushori legjendar i Milanit, Klarence Seedorf i ka uruar menaxherit të ri Stefano Pioli – fat të mirë për punën e tij të re në San Siro. 43-vjeçari, i cili ka menaxhuar edhe Milanin në vitin 2014, në një intervistë ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 14:43
Mesfushori legjendar i Milanit, Klarence Seedorf i ka uruar menaxherit të ri Stefano Pioli – fat të mirë për punën e tij të re në San Siro. 43-vjeçari, i cili ka menaxhuar edhe Milanin në vitin 2014, në një intervistë ...

Milanistat shqiptarë, të pakënaqur me zgjedhjen e trajnerit të ri
Milani ka emëruar në stol Stefano Piolin pas një starti shumë të dobët të Marco Giampaolo. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës nuk u ka pëlqyyer aspak tifozëve të Milanit në përgjithësi dhe atyre shqiptarë në ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 13:51
Milani ka emëruar në stol Stefano Piolin pas një starti shumë të dobët të Marco Giampaolo. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës nuk u ka pëlqyyer aspak tifozëve të Milanit në përgjithësi dhe atyre shqiptarë në ...

Milanistat shqiptarë, të pakënaqur me zgjedhjen e trajnerit të ri
Milani ka emëruar në stol Stefano Piolin pas një starti shumë të dobët të Marco Giampaolo. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës nuk u ka pëlqyyer aspak tifozëve të Milanit në përgjithësi dhe atyre shqiptarë në ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 11:28
Milani ka emëruar në stol Stefano Piolin pas një starti shumë të dobët të Marco Giampaolo. Por zgjedhja e tij në krye të skuadrës nuk u ka pëlqyyer aspak tifozëve të Milanit në përgjithësi dhe atyre shqiptarë në ...

Statistikat e Challandes dhe trajnerit të Gjibraltarit me kombëtaret e tyre
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 08:58
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...

Fjalët e para të Piolit si trajner i Milanit: Vij me entuziazëm dhe pasion, kritikat janë stimul për mua
Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka thënë se kritikat janë “një stimul shtesë” për të që të bëjë “gjëra të mëdha” dhe se ai do t’i përshtatet lojtarëve të Rossonerëve. Pioli u konfirmua zyrtarisht si trajner i ...
Telegrafi | 09-Oct-2019 15:17
Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka thënë se kritikat janë “një stimul shtesë” për të që të bëjë “gjëra të mëdha” dhe se ai do t’i përshtatet lojtarëve të Rossonerëve. Pioli u konfirmua zyrtarisht si trajner i ...

Giampaolo, trajneri më i dobët i dekadës
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 08:04
Rezultatet e dobëta bënë që fitorja e fundit të mos mjaftonte. Me ndeshjen ndaj Genoan përfundoi edhe aventura e Marco Giampaolos në krye të Milanit. E nisur në fund të sezonit të kaluar, kjo histori zgjati 111 ditë, ...

Futbollisti 40 milionësh i Milanit rikthehet nga lëndimi
Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë. Kjo është zbuluar nga llogaria e tij në Twitter e AC Milan, pasi ata publikuan disa fotografi nga stërvitja e parë e Piolit. Mbrojtësi ishte ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 21:44
Mattia Caldara është rikthyer në stërvitje te Milani pas një mungese të gjatë. Kjo është zbuluar nga llogaria e tij në Twitter e AC Milan, pasi ata publikuan disa fotografi nga stërvitja e parë e Piolit. Mbrojtësi ishte ...

“E shpëtuam Milanin në falimentimi dhe rënia në Serie D”
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...
Albportali | 09-Oct-2019 21:18
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...

20:53 “E shpëtuam Milanin në falimentimi dhe rënia në Serie D” Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano...
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...
Kosova Sot | 09-Oct-2019 20:56
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...

“E shpëtuam Milanin në falimentimi dhe rënia në Serie D”
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 20:56
Milani ka prezantuar sot trajnerin e ri Stefano Pioli, i cili mori vendin e Marco Giampaolos, i shkarkuar pas vetëm 7 javësh kampionat, ndërsa Administratori i Deleguar i kuqezinjve, Ivan Gazidis zbuloi se kuqezinjtë ...

A je interist? Kjo është përgjigjja e trajnerit të ri të Milanit
Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë për dy vitet e ardhshme, ish-trajneri i Lazios dhe Interit foli me ...
Lexo | 09-Oct-2019 20:12
Stefano Pioli është prezantuar zyrtarisht para mediave si trajneri i ri i Milanit. Pasi hodhi firmën mbi kontratën që do ta lidhë me kuqezinjtë për dy vitet e ardhshme, ish-trajneri i Lazios dhe Interit foli me ...

Pas emërimit të Piolit, Milani merr një super lajm
Mattia Caldara është rikthyer nga lëndimi dhe i është bashkuar stërvitjes me ekipin gjatë ditës së sotme, transmeton zeri.info Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka mbajtur sot stërvitjen e parë me skuadrën dhe ka ...
Zeri | 09-Oct-2019 18:27
Mattia Caldara është rikthyer nga lëndimi dhe i është bashkuar stërvitjes me ekipin gjatë ditës së sotme, transmeton zeri.info Trajneri i ri i Milanit, Stefano Pioli ka mbajtur sot stërvitjen e parë me skuadrën dhe ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved