ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 10:29

Zhvillimi i bujqësisë, Dimovski: Suksesi kërkon cilësi, cilësia do investime

Zhvillimi i bujqësisë, Dimovski: Suksesi kërkon cilësi, cilësia do investime
Për zhvillimin e bujqësisë është shumë e rëndësishme rritja e konkurrencës, zhvillimi i bizneseve të reja, sidomos rurale, hapja e vendeve të reja të punës dhe përmirësimi i infrastrukturës. E në këtë kontekst, ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:10
Për zhvillimin e bujqësisë është shumë e rëndësishme rritja e konkurrencës, zhvillimi i bizneseve të reja, sidomos rurale, hapja e vendeve të reja të punës dhe përmirësimi i infrastrukturës. E në këtë kontekst, ...

Maqedonia është shfrytëzuesja më e madhe e IPARD 2 në rajon
Kreu i ndihmës Para-pranuese të Komisionit Evropian në Bujqësi dhe Zhvillim Rural Liam Breslin theksoi se Maqedonia është shfrytëzuesi më i mirë i IPARD 2 në krahasim me vendet e rajonit, përcjell FLAKA. Ky ishte ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:10
Kreu i ndihmës Para-pranuese të Komisionit Evropian në Bujqësi dhe Zhvillim Rural Liam Breslin theksoi se Maqedonia është shfrytëzuesi më i mirë i IPARD 2 në krahasim me vendet e rajonit, përcjell FLAKA. Ky ishte ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved