ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:02

Kosova kalon në epërsi, shënon Florent Hasani

Kosova kalon në epërsi, shënon Florent Hasani
Kosova ka kaluar në epërsi në pjesën e dytë me golin e shënuar nga Florent Hasani. Pas trysnisë së madhe në fillimin e pjesës së dytë, ku Challandes bëri katër zëvendësime, Kosova ka arritur ta gjejë golin. Një aksion i ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 19:36
Kosova ka kaluar në epërsi në pjesën e dytë me golin e shënuar nga Florent Hasani. Pas trysnisë së madhe në fillimin e pjesës së dytë, ku Challandes bëri katër zëvendësime, Kosova ka arritur ta gjejë golin. Një aksion i ...

Pjesa e parë, Kosovë 0-0 Gjibraltar: Dominojmë por nuk shënojmë
Kosova e ka mbyllur pjesën e parë pa gola në miqësoren ndaj Gjibraltarit. Edhe pse djelmoshat tanë dominuan ndeshjen në shumë aspekte, rezultati është ai që ka rëndësi. Kosova kishte dy raste të mira me Florent Muslijën ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 18:53
Kosova e ka mbyllur pjesën e parë pa gola në miqësoren ndaj Gjibraltarit. Edhe pse djelmoshat tanë dominuan ndeshjen në shumë aspekte, rezultati është ai që ka rëndësi. Kosova kishte dy raste të mira me Florent Muslijën ...

Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi pë
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin. ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 19:37
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin. ...

Kosovë – Gjibraltari, shënohet goli i parë
Kosova është duke luajtur miqësore me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta inFokus Përfaqësuesja jonë ka kaluar në epërsi qysh në minutën e 69 me anë të Florent Hasanit.
InFokusi | 10-Oct-2019 19:36
Kosova është duke luajtur miqësore me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil Vokrri”, shkruan Gazeta inFokus Përfaqësuesja jonë ka kaluar në epërsi qysh në minutën e 69 me anë të Florent Hasanit.

Zhbllokohet ndeshja në “Fadil Vokrri”, Florent Hasani shënon golin e parë për Kosovën
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin, ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 19:36
Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin, ...

Atmosfera brilliante në 'Fadil Vokrrit' pas golit të parë në ndeshjen Kosovë - Gjibraltar
Kanë kaluar mbi 70 minuta në pjesën e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton......
Zeri | 10-Oct-2019 19:36
Kanë kaluar mbi 70 minuta në pjesën e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton......

Vjen më në fund goli i shumëpritur në duelin Kosovë – Gjibraltar
Ka përfunduar pa gola 0-0 pjesa e parë e ndeshjes Kosovë – Gjibraltar. ‘Dardanët’ që në këtë ndeshje po paraqiten me shumë ndryshime në formacion, kanë arritur të dominojnë mysafirët nga Gjibraltari, por pa arritur të ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 19:36
Ka përfunduar pa gola 0-0 pjesa e parë e ndeshjes Kosovë – Gjibraltar. ‘Dardanët’ që në këtë ndeshje po paraqiten me shumë ndryshime në formacion, kanë arritur të dominojnë mysafirët nga Gjibraltari, por pa arritur të ...

Florent Hasani shënon golin e parë kundër Gjibraltarit
Lojtari Florent Hasani nga Vushtrria ka shënuar golin e parë për Kosovën në ndeshjen miqësore të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kjo gol u shënua në minutën e ’69-të.
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 19:36
Lojtari Florent Hasani nga Vushtrria ka shënuar golin e parë për Kosovën në ndeshjen miqësore të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kjo gol u shënua në minutën e ’69-të.

Kosova më në fund zhbllokon rezultatin
Kosova ka arritur të shënojë ndaj Gjibraltarit në minutën e 69-të. Golashënues ishte Florent Hasani. Kishte shumë raste për Kosovën që dominuan ndeshjen totalisht, por mungonte vetëm goli. “Dardanët” janë favorit ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 19:36
Kosova ka arritur të shënojë ndaj Gjibraltarit në minutën e 69-të. Golashënues ishte Florent Hasani. Kishte shumë raste për Kosovën që dominuan ndeshjen totalisht, por mungonte vetëm goli. “Dardanët” janë favorit ...

Kosova në epërsi ndaj Gjibraltarit
Kosova më në fund ka shënuar golin e parë ndaj Gjibraltarit pas dominimit të madh, shkruan albinfo.ch. Në minutën e 69-të, Florent Hasani gjuan fuqishëm dhe topi devijohet nga Atdhe Nuhiu që përfundon në gol. Ndeshja ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 19:36
Kosova më në fund ka shënuar golin e parë ndaj Gjibraltarit pas dominimit të madh, shkruan albinfo.ch. Në minutën e 69-të, Florent Hasani gjuan fuqishëm dhe topi devijohet nga Atdhe Nuhiu që përfundon në gol. Ndeshja ...

Florent Hasani shënon golin e parë kundër Gjibraltarit
Lojtari Florent Hasani nga Vushtrria ka shënuar golin e parë për Kosovën në ndeshjen miqësore të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kjo gol u shënua në minutën e 69-të, njofton Klan Kosova.
Klan Kosova | 10-Oct-2019 19:36
Lojtari Florent Hasani nga Vushtrria ka shënuar golin e parë për Kosovën në ndeshjen miqësore të Kosovës dhe Gjibraltarit. Kjo gol u shënua në minutën e 69-të, njofton Klan Kosova.

Kosova më në fund zhbllokon rezultatin
Kosova ka arritur të shënojë ndaj Gjibraltarit në minutën e 69-të. Golashënues ishte Florent Hasani, shkruan Indeksonline. Kishte shumë raste për Kosovën që dominuan ndeshjen totalisht, por mungonte vetëm goli. ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 19:30
Kosova ka arritur të shënojë ndaj Gjibraltarit në minutën e 69-të. Golashënues ishte Florent Hasani, shkruan Indeksonline. Kishte shumë raste për Kosovën që dominuan ndeshjen totalisht, por mungonte vetëm goli. ...

19:21 Nderohet legjenda, Fadil Vokrri Dardanët nuk e harrojnë legjendën,...
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 19:30
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...

?Veseli e Pacolli në përkrahje të Kosovës
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli dhe ai i AKR-së, Behgjet Pacolli, janë në stadiumin “Fadil Vokrri”, për t’i dhënë përkrahje Kosovës.
Kosova Press | 10-Oct-2019 19:29
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli dhe ai i AKR-së, Behgjet Pacolli, janë në stadiumin “Fadil Vokrri”, për t’i dhënë përkrahje Kosovës.

5 zëvendësime për 18’të minuta nga Challandes
Aksione, posedim i topit, dominim në lojë, por jo edhe konkretizim. Ka përfunduar ashtu siç edhe ka filluar, pjesa e parë e duelit miqësor mes Kosovës dhe Gjibraltarit, shkruan GazetaBlic . Me shumicën e futbollistëve ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 19:21
Aksione, posedim i topit, dominim në lojë, por jo edhe konkretizim. Ka përfunduar ashtu siç edhe ka filluar, pjesa e parë e duelit miqësor mes Kosovës dhe Gjibraltarit, shkruan GazetaBlic . Me shumicën e futbollistëve ...

LIVE – Kosova vs Gjibraltari
68' – Gooooooooooool, shenon Florent Hasani 66' – Kosova vazhdon ta sulmoje Gjibraltarin, por asesi te thyejne mbrojtjen 63' – Largohet Valon Berisha, inkuadrohet Idriz Voca 61' – Valon Berisha tenton nga distanca me ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 19:21
68' – Gooooooooooool, shenon Florent Hasani 66' – Kosova vazhdon ta sulmoje Gjibraltarin, por asesi te thyejne mbrojtjen 63' – Largohet Valon Berisha, inkuadrohet Idriz Voca 61' – Valon Berisha tenton nga distanca me ...

Challandes i lë pesë lojtarë jashtë ekipit për ndeshjen ndaj Gjibraltarit
Kosova do ta zhvillojë një miqësore kundër Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ndërsa, të martën, 14 tetor, Kosova e zhvillon ndeshjen e radhës eliminatore kundër Malit të Zi në të njëjtin vend. Kur kanë mbetur më ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 17:50
Kosova do ta zhvillojë një miqësore kundër Gjibraltarit në stadiumin “Fadil Vokrri”. Ndërsa, të martën, 14 tetor, Kosova e zhvillon ndeshjen e radhës eliminatore kundër Malit të Zi në të njëjtin vend. Kur kanë mbetur më ...

Nderohet legjenda, Fadil Vokrri
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 19:21
Dardanët nuk e harrojnë legjendën, Fadil Vokrri Në minutën e 9-të, është thirrur emri i Fadil Vokrrit, që është bërë traditë tashmë në çdo ndeshje. Kosova po barazon ende 0-0 me Gjibraltarin në stadiumin “Fadil ...

Challandes kryen zëvendësimin e pestë në miqësoren ndaj Gjibraltarit
Kanë kaluar rreth 60 minuta në pjesën e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton......
Zeri | 10-Oct-2019 19:21
Kanë kaluar rreth 60 minuta në pjesën e dytë në miqësoren mes Kosovës dhe Gjibraltarit. Kosova është sonte nikoqire e Gjibraltarit në një miqësore përgatitore në stadiumin "Fadil Vokrri" nga ora 18:00, raporton......

Atifete Jahjaga në “Fadil Vokrri” për ta përcjellur ndeshjen
Shumë fytyra politike kanë vendosur ta përcjellin ndeshjën mes Kosovës dhe Gjibraltarit nga afër. Njëjte ka vendosur edhe Ish Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga e cila po ndodhet në stadiumin e “Fadil Vokrri, në ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 19:10
Shumë fytyra politike kanë vendosur ta përcjellin ndeshjën mes Kosovës dhe Gjibraltarit nga afër. Njëjte ka vendosur edhe Ish Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga e cila po ndodhet në stadiumin e “Fadil Vokrri, në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved