ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:28

Sharec: Besoj që BE do të merr vendim për fillimin e bisedimeve me Maqedoninë e Veriut

Sharec: Besoj që BE do të merr vendim për fillimin e bisedimeve me Maqedoninë e Veriut
Në një konferencë për shtyp, kryeministri slloven Marijan Sharec vlerësoi se vendi ynë meritonte një vendim për të filluar negociatat në tetor, duke përmendur si arritje të rëndësishme Marrëveshjen e Prespës, ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 20:08
Në një konferencë për shtyp, kryeministri slloven Marijan Sharec vlerësoi se vendi ynë meritonte një vendim për të filluar negociatat në tetor, duke përmendur si arritje të rëndësishme Marrëveshjen e Prespës, ...

Zaev-Sharec: Negociata me Maqedoninë e Veriut dhe mirënjohje për rezultatet e arritura (VIDEO)
Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë mike dhe partnere të mira. Në Slloveni dëshirojmë sa më shpejtë ta shohim vendin tuaj në NATO dhe BE dhe shpresojmë se Maqedonia e Veriut në tetor do të fillojë negociata për ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 20:09
Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë mike dhe partnere të mira. Në Slloveni dëshirojmë sa më shpejtë ta shohim vendin tuaj në NATO dhe BE dhe shpresojmë se Maqedonia e Veriut në tetor do të fillojë negociata për ...

Zaev-Sharec: Negociata me Maqedoninë e Veriut dhe mirënjohje për rezultatet e arritura
Shkup, 10 tetor – Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë mike dhe partnere të mira. Në Slloveni dëshirojmë sa më shpejtë ta shohim vendin tuaj në NATO dhe BE dhe shpresojmë se Maqedonia e Veriut në tetor do të fillojë ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 19:21
Shkup, 10 tetor – Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë mike dhe partnere të mira. Në Slloveni dëshirojmë sa më shpejtë ta shohim vendin tuaj në NATO dhe BE dhe shpresojmë se Maqedonia e Veriut në tetor do të fillojë ...

Zaev-Sharec: Mbështetje e qartë nga Sllovenia për vendim pozitiv nga KE
Kryeministri Zoran Zaev sot realizoi takim me kryeministrin e Sllovenisë, Marjan Sharec i cili po qëndron për vizitë në vendin tonë. Në takim u shpreh mbështetja e qartë nga Republika e Sllovenisë për një vendim pozitiv ...
Republika | 10-Oct-2019 19:21
Kryeministri Zoran Zaev sot realizoi takim me kryeministrin e Sllovenisë, Marjan Sharec i cili po qëndron për vizitë në vendin tonë. Në takim u shpreh mbështetja e qartë nga Republika e Sllovenisë për një vendim pozitiv ...

Zaev-Sharec: Negociata me Maqedoninë e Veriut dhe mirënjohje për rezultatet e arritura
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë mike dhe partnere të mira. Në Slloveni dëshirojmë sa më shpejtë ta shohim vendin tuaj në NATO dhe BE dhe shpresojmë se Maqedonia e Veriut në tetor ...
Medial | 10-Oct-2019 19:10
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Sllovenia dhe Maqedonia e Veriut janë mike dhe partnere të mira. Në Slloveni dëshirojmë sa më shpejtë ta shohim vendin tuaj në NATO dhe BE dhe shpresojmë se Maqedonia e Veriut në tetor ...

Zaev-Sharec: Mbështetje e qartë nga Sllovenia për vendim pozitiv nga KE
Kryeministri Zoran Zaev sot realizoi takim me kryeministrin e Sllovenisë, Marjan Sharec i cili po qëndron për vizitë në vendin tonë. Në takim u shpreh mbështetja e qartë nga Republika e Sllovenisë për një vendim pozitiv ...
Arbresh | 10-Oct-2019 19:06
Kryeministri Zoran Zaev sot realizoi takim me kryeministrin e Sllovenisë, Marjan Sharec i cili po qëndron për vizitë në vendin tonë. Në takim u shpreh mbështetja e qartë nga Republika e Sllovenisë për një vendim pozitiv ...

Zaev-Sharec: Mbështetje e qartë nga Sllovenia për vendim pozitiv nga KE
Kryeministri Zoran Zaev sot realizoi takim me kryeministrin e Sllovenisë, Marjan Sharec i cili po qëndron për vizitë në vendin tonë. Në takim u shpreh mbështetja e qartë nga Republika e Sllovenisë për një vendim pozitiv ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 18:40
Kryeministri Zoran Zaev sot realizoi takim me kryeministrin e Sllovenisë, Marjan Sharec i cili po qëndron për vizitë në vendin tonë. Në takim u shpreh mbështetja e qartë nga Republika e Sllovenisë për një vendim pozitiv ...

Zaev: Nuk presim dënim nga BE-ja për arritjet
Maqedonia e Veriut e meriton fillimin e negociatave me BE-në edhe pse procesi do të jetë i gjatë, deklaroi gjatë vizitës së tij në Shkup kryeministri slloven Marjan Sharec. Kryeministri Zoran Zaev, nga ana tjetër, tha ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 19:00
Maqedonia e Veriut e meriton fillimin e negociatave me BE-në edhe pse procesi do të jetë i gjatë, deklaroi gjatë vizitës së tij në Shkup kryeministri slloven Marjan Sharec. Kryeministri Zoran Zaev, nga ana tjetër, tha ...

Kryeministri slloven Sharec për vizitë pune në vendin tonë
Kryeministri Zoran Zaev është nikoqir i Marjan Sharec, kryetar i Qeverisë së Republikës së Sllovenisë, i cili arriti për vizitë pune në shtetin tonë. Pas pritjes para Qeverisë dhe takimit sy më sy të kryeminstrave Zaev ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 18:14
Kryeministri Zoran Zaev është nikoqir i Marjan Sharec, kryetar i Qeverisë së Republikës së Sllovenisë, i cili arriti për vizitë pune në shtetin tonë. Pas pritjes para Qeverisë dhe takimit sy më sy të kryeminstrave Zaev ...

Kryeministri slloven Sharec për vizitë pune në vendin tonë
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev është nikoqir i Marjan Sharec, kryetar i Qeverisë së Republikës së Sllovenisë, i cili arriti për vizitë pune në shtetin tonë. Pas pritjes para Qeverisë dhe ...
Medial | 10-Oct-2019 17:50
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev është nikoqir i Marjan Sharec, kryetar i Qeverisë së Republikës së Sllovenisë, i cili arriti për vizitë pune në shtetin tonë. Pas pritjes para Qeverisë dhe ...

Osmani për vizitë pune në Itali
Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Republikën e Italisë. Në kuadër të vizitës në Itali, Osmani do të mbajë takime me Ministrin për Çështje Evropiane ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 17:33
Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, nesër për vizitë pune do të qëndrojë në Republikën e Italisë. Në kuadër të vizitës në Itali, Osmani do të mbajë takime me Ministrin për Çështje Evropiane ...

Osmani për vizitë pune në Itali
Nesër, Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, për vizitë pune do të qëndrojë në Republikën e Italisë. Në kuadër të vizitës në Itali, Osmani do të mbajë takime me Ministrin për Çështje Evropiane ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:19
Nesër, Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Bujar Osmani, për vizitë pune do të qëndrojë në Republikën e Italisë. Në kuadër të vizitës në Itali, Osmani do të mbajë takime me Ministrin për Çështje Evropiane ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved