ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Juventusi planifikon ofertë për Emerson Palmierin

Juventusi planifikon ofertë për Emerson Palmierin
Juventusi raportohet se do të ndjekë me vëmendje mbrojtësin e krahut të majtë të Chelseat, Emerson Palmieri, për të cilin pritet të bëjnë ofertë në janar. Reprezentuesi italian ishte mbresëlënës për skuadrën e Frank ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:09
Juventusi raportohet se do të ndjekë me vëmendje mbrojtësin e krahut të majtë të Chelseat, Emerson Palmieri, për të cilin pritet të bëjnë ofertë në janar. Reprezentuesi italian ishte mbresëlënës për skuadrën e Frank ...

Ylli i Juventusit i frustruar që nuk po ka minuta
Can ka bërë vetëm tre paraqitje si zëvendësues për Juven në kampionat pasi u la jashtë skuadrës së Ligës së Kampionëve këtë sezon. Mesfushori 25-vjeçar ishte një zëvendësues i minutës së 71-të kundër Interit javën e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 18:27
Can ka bërë vetëm tre paraqitje si zëvendësues për Juven në kampionat pasi u la jashtë skuadrës së Ligës së Kampionëve këtë sezon. Mesfushori 25-vjeçar ishte një zëvendësues i minutës së 71-të kundër Interit javën e ...

Juventusi planifikon ofertë për Emerson Palmierin
Juventusi raportohet se do të ndjekë me vëmendje mbrojtësin e krahut të majtë të Chelseat, Emerson Palmieri, për të cilin pritet të bëjnë ofertë në janar. Reprezentuesi italian ishte mbresëlënës për skuadrën e Frank ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 15:02
Juventusi raportohet se do të ndjekë me vëmendje mbrojtësin e krahut të majtë të Chelseat, Emerson Palmieri, për të cilin pritet të bëjnë ofertë në janar. Reprezentuesi italian ishte mbresëlënës për skuadrën e Frank ...

Matiqi mund t’i bashkohet Interit
Mesfushori serb, Nemanja Matiq, është i pakënaqur në Manchester United dhe së shpejti mund të largohet nga ky klub. Kjo për shkak të paraqitjeve të rralla me Djajtë e Kuq dhe kontrata e tij pritet të skadojë në fund të ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 14:12
Mesfushori serb, Nemanja Matiq, është i pakënaqur në Manchester United dhe së shpejti mund të largohet nga ky klub. Kjo për shkak të paraqitjeve të rralla me Djajtë e Kuq dhe kontrata e tij pritet të skadojë në fund të ...

Matiq mund t’i bashkohet Interit
Mesfushori serb, Nemanja Matiq, është i pakënaqur në Manchester United dhe së shpejti mund të largohet nga ky klub. Kjo për shkak të paraqitjeve të rralla me Djajtë e Kuq dhe kontrata e tij pritet të skadojë në fund të ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 13:58
Mesfushori serb, Nemanja Matiq, është i pakënaqur në Manchester United dhe së shpejti mund të largohet nga ky klub. Kjo për shkak të paraqitjeve të rralla me Djajtë e Kuq dhe kontrata e tij pritet të skadojë në fund të ...

Emre Can: S’jam i lumtur në Juventus
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 13:44
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...

Emre Can i pakënaqur në Juventus
Mesfushori gjerman, Emre Can, është i pakënaqur që nga koha kur i është bashkuar klubit Juventus. Kjo për shkak të paraqitjeve të rralla që futbollisti 25 vjeçar i ka pasur me Bardh e Zinjtë, shkruan Goal, transmeton ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 12:55
Mesfushori gjerman, Emre Can, është i pakënaqur që nga koha kur i është bashkuar klubit Juventus. Kjo për shkak të paraqitjeve të rralla që futbollisti 25 vjeçar i ka pasur me Bardh e Zinjtë, shkruan Goal, transmeton ...

Can: Nuk jam i lumtur te Juventusi
Emre Can ka konfirmuar se nuk është i lumtur tani te Juventusi, por beson se do të ketë një rast për të luajtur përsëri kur të kthehet nga Gjermania. Emre Can u la jashtë skuadrës së Juventusit në Ligën e Kampionëve dhe ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 12:29
Emre Can ka konfirmuar se nuk është i lumtur tani te Juventusi, por beson se do të ketë një rast për të luajtur përsëri kur të kthehet nga Gjermania. Emre Can u la jashtë skuadrës së Juventusit në Ligën e Kampionëve dhe ...

Can: Nuk jam i lumtur te Juventusi
Emre Can ka konfirmuar se nuk është i lumtur tani te Juventusi, por beson se do të ketë një rast për të luajtur përsëri kur të kthehet nga Gjermania. Emre Can u la jashtë skuadrës së Juventusit në Ligën e Kampionëve dhe ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 12:00
Emre Can ka konfirmuar se nuk është i lumtur tani te Juventusi, por beson se do të ketë një rast për të luajtur përsëri kur të kthehet nga Gjermania. Emre Can u la jashtë skuadrës së Juventusit në Ligën e Kampionëve dhe ...

Pas refuzimeve të shumë skuadrave – Ranieri vendos për klubin e ri
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...
GazetaBlic | 10-Oct-2019 11:50
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...

Emre Can: Nuk jam i lumtur tek skuadra e Juventusit
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 11:50
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...

Emre Can: S’jam i lumtur në Juventus
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 11:08
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...

Emre Can: S’jam i lumtur në Juventus
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 11:03
Emre Can e ka konfirmuar se ai nuk është i lumtur për momentin në Juventus, mirëpo beson se do të ketë mundësi të luajë sërish kur të kthehet nga detyra me ekipin kombëtar të Gjermanisë. Emre Can u la jashtë skuadrës së ...

Can: Nuk jam i lumtur te Juventusi
Emre Can ka konfirmuar se nuk është i lumtur tani te Juventusi, por beson se do të ketë një rast për të luajtur përsëri kur të kthehet nga Gjermania. Emre Can u la jashtë skuadrës së Juventusit në Ligën e Kampionëve dhe ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 10:59
Emre Can ka konfirmuar se nuk është i lumtur tani te Juventusi, por beson se do të ketë një rast për të luajtur përsëri kur të kthehet nga Gjermania. Emre Can u la jashtë skuadrës së Juventusit në Ligën e Kampionëve dhe ...

Juventus do ta nënshkruajë Emersonin në janar
Skuadra Juventus është e interesuar që ta nënshkruajë mbrojtësin Emerson Palmieri gjatë muajit janar. Kontrata e futbollistit italian me klubin Chelsea do të jetë e vlefshme deri në vitin 2022, shkruan Goal, transmeton ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 09:56
Skuadra Juventus është e interesuar që ta nënshkruajë mbrojtësin Emerson Palmieri gjatë muajit janar. Kontrata e futbollistit italian me klubin Chelsea do të jetë e vlefshme deri në vitin 2022, shkruan Goal, transmeton ...

Juventus targeton Emerson
Juventus po konsiderojnë mundësinë që të transferojnë mbrojtësin e majtë, Emerson Palmieri, në janar, sipas ‘Calciomercato’, transmeton . Reprezentuesi i Italisë ka një kontratë të vlefshme deri në vitin 2022, me ...
Lajminet | 10-Oct-2019 09:20
Juventus po konsiderojnë mundësinë që të transferojnë mbrojtësin e majtë, Emerson Palmieri, në janar, sipas ‘Calciomercato’, transmeton . Reprezentuesi i Italisë ka një kontratë të vlefshme deri në vitin 2022, me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved