ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 16:39

Vuçiq nuk pranon të komentoj reciprocitetin: Kurti nuk është Hegeli që t’i komentoj fjalët e tij

Vuçiq nuk pranon të komentoj reciprocitetin: Kurti nuk është Hegeli që t’i komentoj fjalët e tij
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq gjatë një interviste në Klan Kosova nuk ka pranuar që ta komentoj çështjen e reciprocitetit për të cilën Albin Kurti ka thënë se do ta zbatoj sapo të marrë postin e kryeministrit. ...
Zeri | 10-Oct-2019 22:55
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq gjatë një interviste në Klan Kosova nuk ka pranuar që ta komentoj çështjen e reciprocitetit për të cilën Albin Kurti ka thënë se do ta zbatoj sapo të marrë postin e kryeministrit. ...

Vuçiq: Kurti e fyeu vajzën time dhe nuk kërkoi falje
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq, në një intervistë për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë po......
Zeri | 10-Oct-2019 22:55
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq, në një intervistë për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë po......

Vuçiq: Nëse s’doni marrëveshje na tregoni njerëz, ne i kemi punët më mirë se ju
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq sonte në një intervistë për Klan Kosova ka thënë se edhe shqiptarët duhet të angazohen për një marrëveshje, pasi sipas tij, nga Prishtina ka veç fjalë, transmeton Periskopi. Vuçiq ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 22:55
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq sonte në një intervistë për Klan Kosova ka thënë se edhe shqiptarët duhet të angazohen për një marrëveshje, pasi sipas tij, nga Prishtina ka veç fjalë, transmeton Periskopi. Vuçiq ...

Vuçiq nuk pranon të komentoj reciprocitetin: Kurti nuk është Hegeli që t’i komentoj fjalët e tij
Madje, Vuçiq tha se nuk e sheh të rëndësishme t’i komentoj shpesh deklaratat e Albin Kurtit, duke thënë se Kurti nuk është dikush aq i rëndësishëm sa filozofi gjerman, Hegel që të meritonte një vëmendje të tillë. “Nuk e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:48
Madje, Vuçiq tha se nuk e sheh të rëndësishme t’i komentoj shpesh deklaratat e Albin Kurtit, duke thënë se Kurti nuk është dikush aq i rëndësishëm sa filozofi gjerman, Hegel që të meritonte një vëmendje të tillë. “Nuk e ...

Vuçiq: Serbia e gatshme për zgjidhje kompromisi
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq, në një intervistë ekskluzive për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë po ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 22:38
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq, në një intervistë ekskluzive për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë po ...

Vuçiq: Nuk bën të humb vetëm Serbia (VIDEO)
Biseduan gjerë e gjatë, në përpjekje për t’i përafruar qëndrimet rreth zgjidhjes përfundimtare mes Kosovës e Serbisë. Por presidenti i kësaj të fundit, Aleksandar Vuçiq pranon se kishte diçka që ishte e pakuptimtë në ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 21:13
Biseduan gjerë e gjatë, në përpjekje për t’i përafruar qëndrimet rreth zgjidhjes përfundimtare mes Kosovës e Serbisë. Por presidenti i kësaj të fundit, Aleksandar Vuçiq pranon se kishte diçka që ishte e pakuptimtë në ...

Vuçiq: Nuk bën të humbë vetëm Serbia
Biseduan gjerë e gjatë, në përpjekje për t’i përafruar qëndrimet rreth zgjidhjes përfundimtare mes Kosovës e Serbisë. Por presidenti i kësaj të fundit, Aleksandar Vuçiq, pranon se kishte diçka që ishte e pakuptimtë në ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 20:57
Biseduan gjerë e gjatë, në përpjekje për t’i përafruar qëndrimet rreth zgjidhjes përfundimtare mes Kosovës e Serbisë. Por presidenti i kësaj të fundit, Aleksandar Vuçiq, pranon se kishte diçka që ishte e pakuptimtë në ...

Vuçiq: Nuk bën të humb vetëm Serbia (VIDEO)
Biseduan gjerë e gjatë, në përpjekje për t’i përafruar qëndrimet rreth zgjidhjes përfundimtare mes Kosovës e Serbisë. Por presidenti i kësaj të fundit, Alexandar Vuçiq pranon se kishte diçka që ishte e pakuptimtë në ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 20:23
Biseduan gjerë e gjatë, në përpjekje për t’i përafruar qëndrimet rreth zgjidhjes përfundimtare mes Kosovës e Serbisë. Por presidenti i kësaj të fundit, Alexandar Vuçiq pranon se kishte diçka që ishte e pakuptimtë në ...

Sonte në Analizën Zgjedhore Aleksandar Vuçiq
Sonte nga ora 21:00 në Analizën Zgjedhore do të mund të ndiqni intervistën ekskluzive me Aleksandar Vuçiq, Presidentin e Serbisë. Vuçiq do të flet për marrëveshjen Kosovë-Serbi, Asociacionin e komunave serbe apo ...
Medial | 10-Oct-2019 17:33
Sonte nga ora 21:00 në Analizën Zgjedhore do të mund të ndiqni intervistën ekskluzive me Aleksandar Vuçiq, Presidentin e Serbisë. Vuçiq do të flet për marrëveshjen Kosovë-Serbi, Asociacionin e komunave serbe apo ...

Sonte në Analizën Zgjedhore Aleksandar Vuçiq
Sonte nga ora 21:00 në Analizën Zgjedhore do të mund të ndiqni intervistën ekskluzive me Aleksandar Vuçiq, Presidentin e Serbisë. Vuçiq do të flet për marrëveshjen Kosovë-Serbi, Asociacionin e komunave serbe apo ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 17:22
Sonte nga ora 21:00 në Analizën Zgjedhore do të mund të ndiqni intervistën ekskluzive me Aleksandar Vuçiq, Presidentin e Serbisë. Vuçiq do të flet për marrëveshjen Kosovë-Serbi, Asociacionin e komunave serbe apo ...

Gazetari shqiptar dhe kolumnist i gazetës KOHA i dhuron fjalorin e gjuhës shqipe presidentit serb, Vuçiç
Beograd, 9 tetor – Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka pranuar sot dhuratë, fjalorin e gjuhës shqipe. Ka qenë gazetari i njohur në Beograd dhe kolumnist i gazetës KOHA, Idro Seferi, ai i cili i ka dhuruar liderit serb ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 20:32
Beograd, 9 tetor – Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka pranuar sot dhuratë, fjalorin e gjuhës shqipe. Ka qenë gazetari i njohur në Beograd dhe kolumnist i gazetës KOHA, Idro Seferi, ai i cili i ka dhuruar liderit serb ...

Gazetari Idro Seferi i dhuron fjalorin e gjuhës shqipe Presidentit serb, Aleksandër Vuçiç
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka pranuar sot dhuratë, fjalorin e gjuhës shqipe. Ka qenë gazetari i Klan Tv në Beograd, Idro Seferi, ai i cili i ka dhuruar liderit serb fjalorin e gjuhës shqipe. “Ekselencës së tij, ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 14:38
Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka pranuar sot dhuratë, fjalorin e gjuhës shqipe. Ka qenë gazetari i Klan Tv në Beograd, Idro Seferi, ai i cili i ka dhuruar liderit serb fjalorin e gjuhës shqipe. “Ekselencës së tij, ...

Gazetari i dhuron Vuçiçit fjalorin e gjuhës shqipe (FOTO)
Gazetari, Idro Seferi i ka dhuruar presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç një fjalor të gjuhës shqipe. Ndërsa shpërndan fotot me Vuçiçin duke i dhuruar fjalorin, Seferi shprehet: “E kam mbajtur në grumbullin e librave ...
TetovaSot | 09-Oct-2019 19:26
Gazetari, Idro Seferi i ka dhuruar presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç një fjalor të gjuhës shqipe. Ndërsa shpërndan fotot me Vuçiçin duke i dhuruar fjalorin, Seferi shprehet: “E kam mbajtur në grumbullin e librave ...

Gazetari shqiptar i dhuron fjalorin e gjuhës shqipe presidentit serb, Vuçiç
Beograd, 9 tetor – Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka pranuar sot dhuratë, fjalorin e gjuhës shqipe. Ka qenë gazetari i Klan Tv në Beograd, Idro Seferi, ai i cili i ka dhuruar liderit serb fjalorin e gjuhës shqipe. ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 19:18
Beograd, 9 tetor – Presidenti serb Aleksandar Vuçiç ka pranuar sot dhuratë, fjalorin e gjuhës shqipe. Ka qenë gazetari i Klan Tv në Beograd, Idro Seferi, ai i cili i ka dhuruar liderit serb fjalorin e gjuhës shqipe. ...

Vuçiç publikon në instagram dhuratën e gazetarit të ABC News
Një fjalor shqip serbisht dhe serbisht –shqip ka qenë dhurata që gazetari Idro Seferi i ka bërë presidentit serb Aleksandër Vuçiç. Një dhuratë që kreu i shtetit serb e ka treguar dhe në profilin e tij në Instagram ...
ABCNews | 09-Oct-2019 15:37
Një fjalor shqip serbisht dhe serbisht –shqip ka qenë dhurata që gazetari Idro Seferi i ka bërë presidentit serb Aleksandër Vuçiç. Një dhuratë që kreu i shtetit serb e ka treguar dhe në profilin e tij në Instagram ...

Gazetari i dhuron Vuçiçit fjalorin e gjuhës shqipe
Gazetari, Idro Seferi i ka dhuruar presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç një fjalor të gjuhës shqipe. Ndërsa shpërndan fotot me Vuçiçin duke i dhuruar fjalorin, Seferi shprehet: “E kam mbajtur në grumbullin e librave ...
Dritare | 09-Oct-2019 17:13
Gazetari, Idro Seferi i ka dhuruar presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiç një fjalor të gjuhës shqipe. Ndërsa shpërndan fotot me Vuçiçin duke i dhuruar fjalorin, Seferi shprehet: “E kam mbajtur në grumbullin e librave ...

Gazetari Idro Seferi i dhuron fjalorin e gjuhës shqipe presidentit serb: Gjeti pronarin e duhur
Korrespondenti i televizionit Klan, Idro Seferi i ka dhuruar presidentit serb Aleksandër Vuçiç një fjalor të gjuhës shqipe. Dhuarata ka ardhur pas një interviste që gazetari zhvilloi me presidentin serb, në të cilën ...
Politiko | 09-Oct-2019 16:21
Korrespondenti i televizionit Klan, Idro Seferi i ka dhuruar presidentit serb Aleksandër Vuçiç një fjalor të gjuhës shqipe. Dhuarata ka ardhur pas një interviste që gazetari zhvilloi me presidentin serb, në të cilën ...

Vuçiqi e poston në Instagram fjalorin e gjuhës shqipe, që e mori dhuratë
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq mori sot dhuratë një fjalor në gjuhën shqipe nga gazetari shqiptar, Idriz Seferi. “Për ekselencën e tij, presidentin Aleksandër Vuçiq, fjalorin tim personal për të kuptuar më mirë në të ...
Gazeta Monitor | 09-Oct-2019 14:50
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq mori sot dhuratë një fjalor në gjuhën shqipe nga gazetari shqiptar, Idriz Seferi. “Për ekselencën e tij, presidentin Aleksandër Vuçiq, fjalorin tim personal për të kuptuar më mirë në të ...

Vuçiqi merr dhuratë fjalorin e gjuhës shqipe, e poston në Instagram
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq mori sot dhuratë një fjalor në gjuhën shqipe nga gazetari shqiptar, Idriz Seferi. “Për ekselencën e tij, presidentin Aleksandër Vuçiq, fjalorin tim personal për të kuptuar më mirë në të ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 14:18
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq mori sot dhuratë një fjalor në gjuhën shqipe nga gazetari shqiptar, Idriz Seferi. “Për ekselencën e tij, presidentin Aleksandër Vuçiq, fjalorin tim personal për të kuptuar më mirë në të ...

Gazetari Idro Seferi i dhuron fjalor të gjuhës shqipe Vuçiqit
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka pranuar sot dhuratë fjalorin e gjuhës shqipe nga korrespondenti i TV Klanit, Idro Seferi. “Ekselencës së tij, Presidentit Aleksandër Vuçiçq ia dhuroj fjalorin tim personal për t`u ...
Zeri | 09-Oct-2019 14:02
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq ka pranuar sot dhuratë fjalorin e gjuhës shqipe nga korrespondenti i TV Klanit, Idro Seferi. “Ekselencës së tij, Presidentit Aleksandër Vuçiçq ia dhuroj fjalorin tim personal për t`u ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved