ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 09:18

Vuçiq: Administrata e Trumpit e tregon që është ai interesuar dhe tenton të gjejë zgjidhje mes Kosovës dhe Serbisë

Vuçiq: Administrata e Trumpit e tregon që është ai interesuar dhe tenton të gjejë zgjidhje mes Kosovës dhe Serbisë
Aleksandar Vuçiq, Presidenti i Serbisë, ka thënë se janë të kënaqur me ndërmjetësimin e Evropës në dialogun Kosovë-Serbi. Vuçiq në një intervistë për Klan Kosova ka deklaruar se taksa e vendosur ndaj tyre i ka kthyer në ...
Arbresh | 10-Oct-2019 23:09
Aleksandar Vuçiq, Presidenti i Serbisë, ka thënë se janë të kënaqur me ndërmjetësimin e Evropës në dialogun Kosovë-Serbi. Vuçiq në një intervistë për Klan Kosova ka deklaruar se taksa e vendosur ndaj tyre i ka kthyer në ...

Vuçiq: Administrata e Trumpit e tregon që është ai interesuar dhe tenton të gjejë zgjidhje mes Kosovës dhe Serbisë
Vuçiq në një intervistë për Klan Kosova ka deklaruar se taksa e vendosur ndaj tyre i ka kthyer në shekullin e 13-të. “Ju tash më pyetni pse është shmang këto janë forma unë mund të them që jemi të kënaqur me ...
Lajminet | 10-Oct-2019 23:09
Vuçiq në një intervistë për Klan Kosova ka deklaruar se taksa e vendosur ndaj tyre i ka kthyer në shekullin e 13-të. “Ju tash më pyetni pse është shmang këto janë forma unë mund të them që jemi të kënaqur me ...

Vuçiq: Administrata e Trumpit e tregon që është ai interesuar dhe tenton të gjejë zgjidhje mes Kosovës dhe Serbisë
Aleksandar Vuçiq, Presidenti i Serbisë, ka thënë se janë të kënaqur me ndërmjetësimin e Evropës në dialogun Kosovë-Serbi. Vuçiq në një intervistë për Klan Kosova ka deklaruar se taksa e vendosur ndaj tyre i ka kthyer në ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 22:55
Aleksandar Vuçiq, Presidenti i Serbisë, ka thënë se janë të kënaqur me ndërmjetësimin e Evropës në dialogun Kosovë-Serbi. Vuçiq në një intervistë për Klan Kosova ka deklaruar se taksa e vendosur ndaj tyre i ka kthyer në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved