ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:17

Verushevski amniston Mijalkovin!

Verushevski amniston Mijalkovin!
Sasho Mijallkov, Gordana Jankullovska dhe të akuzuarit tjerë në rastin “Target – Fortesa”, janë duke e paguar çmimin e arratisjes së ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe dy nëpunësve tjerë të Drejtorisë për Siguri dhe ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 19:36
Sasho Mijallkov, Gordana Jankullovska dhe të akuzuarit tjerë në rastin “Target – Fortesa”, janë duke e paguar çmimin e arratisjes së ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe dy nëpunësve tjerë të Drejtorisë për Siguri dhe ...

Verushevski: Gruevski, Grujovski dhe Boshkovski posedojnë dokumentacion më voluminoz prej atij që Zaev e dorëzoi në PSP
Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë dokumentacion shumë ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:20
Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë dokumentacion shumë ...

Zaevi thirret për të dëshmuar për rastin “Shënjestra-Fortesa”
Kryeministri, Zoran Zaev, me kërkesë të Prokurorisë në seancën e radhës për rastin “Shënjestra-Fortesa” më 24 tetor është thirrur për të dëshmuar, i i cili duhet t’i jap informacion rreth përgjimeve të paligjshme. Sot ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 16:57
Kryeministri, Zoran Zaev, me kërkesë të Prokurorisë në seancën e radhës për rastin “Shënjestra-Fortesa” më 24 tetor është thirrur për të dëshmuar, i i cili duhet t’i jap informacion rreth përgjimeve të paligjshme. Sot ...

Verushevski amniston Mijalkovin!
Shkup, 10 tetor – Sasho Mijallkov, Gordana Jankullovska dhe të akuzuarit tjerë në rastin “Target – Fortesa”, janë duke e paguar çmimin e arratisjes së ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe dy nëpunësve tjerë të ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 17:19
Shkup, 10 tetor – Sasho Mijallkov, Gordana Jankullovska dhe të akuzuarit tjerë në rastin “Target – Fortesa”, janë duke e paguar çmimin e arratisjes së ish-kryeministrit Nikolla Gruevski dhe dy nëpunësve tjerë të ...

Zaevi thirret për të dëshmuar për rastin “Shënjestra-Fortesa”
Kryeministri, Zoran Zaev, me kërkesë të Prokurorisë në seancën e radhës për rastin “Shënjestra-Fortesa” më 24 tetor është thirrur për të dëshmuar, i i cili duhet t’i jap informacion rreth përgjimeve të paligjshme. Sot ...
Arbresh | 10-Oct-2019 17:03
Kryeministri, Zoran Zaev, me kërkesë të Prokurorisë në seancën e radhës për rastin “Shënjestra-Fortesa” më 24 tetor është thirrur për të dëshmuar, i i cili duhet t’i jap informacion rreth përgjimeve të paligjshme. Sot ...

Ish-shefi i shërbimit sekret maqedonas tregon se në duart e kujt janë përgjimet masive
Ish-shefi i Shërbimit sekret, DSK (Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim), Zoran Verushevski sot në gjykatë ka thënë se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë ...
Albportali | 10-Oct-2019 17:03
Ish-shefi i Shërbimit sekret, DSK (Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim), Zoran Verushevski sot në gjykatë ka thënë se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë ...

Ish-shefi i shërbimit sekret maqedonas tregon se në duart e kujt janë përgjimet masive
Ish-shefi i Shërbimit sekret, DSK (Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim), Zoran Verushevski sot në gjykatë ka thënë se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë ...
Ina-Online | 10-Oct-2019 16:34
Ish-shefi i Shërbimit sekret, DSK (Drejtoria për Siguri dhe Kundërzbulim), Zoran Verushevski sot në gjykatë ka thënë se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë ...

Rasti “Target-Fortesa”, Mijallkov nuk e pyeti Verushevskin
“Fajtorë kryesorë të përgjimeve ilegale janë ish kryeministri Nikolla Gruevski, ish agjentët e DSK-së Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski”, tha në dëshminë e tij Zoran Verushevski. Ai në rastin “Target-Fortesa” gjatë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:00
“Fajtorë kryesorë të përgjimeve ilegale janë ish kryeministri Nikolla Gruevski, ish agjentët e DSK-së Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski”, tha në dëshminë e tij Zoran Verushevski. Ai në rastin “Target-Fortesa” gjatë ...

“Target-Fortesa”, Mijallkovi nuk e pyeti Verushevskin
“Fajtorë kryesorë të përgjimeve ilegale janë ish kryeministri Nikolla Gruevski, ish agjentët e DSK-së Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski”, tha në dëshminë e tij Zoran Verushevski. Ai në rastin “Target-Fortesa” gjatë ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 15:50
“Fajtorë kryesorë të përgjimeve ilegale janë ish kryeministri Nikolla Gruevski, ish agjentët e DSK-së Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski”, tha në dëshminë e tij Zoran Verushevski. Ai në rastin “Target-Fortesa” gjatë ...

Verushevski: Vetëm Zoti e di se çfarë dokumente kanë Gruevski, Grujovski dhe Boshkovski
Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë dokumentacion shumë ...
Shenja | 10-Oct-2019 15:21
Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë dokumentacion shumë ...

Verushevski: Gruevski posedon dokumentacion më voluminoz prej atij që Zaev e dorëzoi në PSP
Shkup, 10 tetor – Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 15:20
Shkup, 10 tetor – Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski padyshim posedojnë ...

Verushevski: Gruevski kishte dëshirë patologjike që me çdo kusht ta mbajë pushtetin
Zoran Verushevski në seancën e sotme në lëndën ‘Shënjestra-Fortesa’ aludonte në atë se pikërisht ish-kryeministri Nikolla Gruevski ka qenë ai që i ka dhënë urdhër drejtorit të DSK-së, Sasho Mijallkov, të përgjojë, për ...
Arbresh | 10-Oct-2019 15:20
Zoran Verushevski në seancën e sotme në lëndën ‘Shënjestra-Fortesa’ aludonte në atë se pikërisht ish-kryeministri Nikolla Gruevski ka qenë ai që i ka dhënë urdhër drejtorit të DSK-së, Sasho Mijallkov, të përgjojë, për ...

Verushevski: Gruevski kishte dëshirë patologjike që me çdo kusht ta mbajë pushtetin
Zoran Verushevski në seancën e sotme në lëndën ‘Shënjestra-Fortesa’ aludonte në atë se pikërisht ish-kryeministri Nikolla Gruevski ka qenë ai që i ka dhënë urdhër drejtorit të DSK-së, Sasho Mijallkov, të përgjojë, për ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 15:20
Zoran Verushevski në seancën e sotme në lëndën ‘Shënjestra-Fortesa’ aludonte në atë se pikërisht ish-kryeministri Nikolla Gruevski ka qenë ai që i ka dhënë urdhër drejtorit të DSK-së, Sasho Mijallkov, të përgjojë, për ...

Verushevski: Gruevski, Grujovski dhe Boshkovski posedojnë dokumentacion më voluminoz prej atij që Zaev e dorëzoi në PSP
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski ...
Medial | 10-Oct-2019 14:49
Shkup, 10 tetor 2019 (MEDIAL) – Ish-shefi i DZK, Zoran Verushevski gjatë marrjes së sotme në pyetje për rastin “Target – Fortesa” theksoi se të arratisurit Nikolla Gruevski, Goran Grujovski dhe Nikolla Boshkovski ...

Verushovski paraqitet në Gjykatën penale për “bo*mbat”
Shkup, 10 tetor – Këshilltari për siguri i Qeverisë, Zoran Verushevski, ndryshe ish-drejtor i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, para pak çastesh u paraqit në Gjykatën Penale të Shkupit, ku edhe pritet ta vazhdoj ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 12:04
Shkup, 10 tetor – Këshilltari për siguri i Qeverisë, Zoran Verushevski, ndryshe ish-drejtor i Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, para pak çastesh u paraqit në Gjykatën Penale të Shkupit, ku edhe pritet ta vazhdoj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved