ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 19:36

VIDEO/ Godasin pa mëshirë bashkëmoshatarin, policia ndjekje penale për 5 adoleshentët në Cërrik

VIDEO/ Godasin pa mëshirë bashkëmoshatarin, policia ndjekje penale për 5 adoleshentët në Cërrik
Një video e frikshme është publikuar një ditë më parë që ka ngjallur jo pak reagime. Bëhet fjalë për disa nxënës 15-vjeçarë që ushtrojnë dhunë ndaj një bashkëmoshatari të tyre. Videoja është publikuar nga Jeta Osh Qejf, ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 14:27
Një video e frikshme është publikuar një ditë më parë që ka ngjallur jo pak reagime. Bëhet fjalë për disa nxënës 15-vjeçarë që ushtrojnë dhunë ndaj një bashkëmoshatari të tyre. Videoja është publikuar nga Jeta Osh Qejf, ...

Shkelma dhe grushte, adoleshentët në Cërrik rrahin barbarisht shokun e tyre brenda shkollës
Bullizmi është një nga fenomenet më negative, por që është shumë i pranishëm në shkollat shqiptare. Në një video të publikuar së fundmi nga JOQ, shihet qartë se si disa adoleshentë ushtrojnë dhunë mbi bashkëmoshatarin e ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 09:08
Bullizmi është një nga fenomenet më negative, por që është shumë i pranishëm në shkollat shqiptare. Në një video të publikuar së fundmi nga JOQ, shihet qartë se si disa adoleshentë ushtrojnë dhunë mbi bashkëmoshatarin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved