ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 02:47

VIDEO/ 74 vjeç, por nuk duket. Reja feston ditëlindjen në Stamboll

VIDEO/ 74 vjeç, por nuk duket. Reja feston ditëlindjen në Stamboll
Një ditë përpara ndeshjes kundër Turqisë, trajneri I kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka festuar 74-vjetorin e lindjes. Në hotelin ku është grumbulluar skuadra kuqezi në Stamboll, futbollistët, stafi drejtues dhe ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 23:02
Një ditë përpara ndeshjes kundër Turqisë, trajneri I kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka festuar 74-vjetorin e lindjes. Në hotelin ku është grumbulluar skuadra kuqezi në Stamboll, futbollistët, stafi drejtues dhe ...

Edi Reja feston ditëlindjen. Ja çfarë dhurate kërkon nga futbollistët e kombëtares!
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja, feston sot ditëlindjen. Reja mbushi 74 vjeç dhe u surprizua nga lojtarët dhe stafi i kombëtares, në Turqi, ku ndodhen për ndeshjen që luhet nesër, për Euro 2020. Trajneri Reja ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edi Reja, feston sot ditëlindjen. Reja mbushi 74 vjeç dhe u surprizua nga lojtarët dhe stafi i kombëtares, në Turqi, ku ndodhen për ndeshjen që luhet nesër, për Euro 2020. Trajneri Reja ...

Konferenca para ndeshjes me Turqinë: Ja çka deklaron Edi Reja
Përzgjedhësi i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja shpreh optimizmin në prag të sfidës ndaj Turqisë, që do të zhvillohet nesër në orën 20:45, në stadiumin e Fenerbahçes, në kuadër të grupit H të......
Zeri | 10-Oct-2019 19:03
Përzgjedhësi i Kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja shpreh optimizmin në prag të sfidës ndaj Turqisë, që do të zhvillohet nesër në orën 20:45, në stadiumin e Fenerbahçes, në kuadër të grupit H të......

Festë tek Kombëtarja, Reja feston ditëlindjen: Nesër pres një dhuratë nga ju
Përpara ndeshjes së Shqipërisë me Turqinë, te Kombëtarja ka vend për optimizëm dhe festë. Sa i përket kësaj të fundit, një arsye madhe është Reja. Tekniku italian feston datëlindjen dhe nga ana e Kombëtares është ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 17:40
Përpara ndeshjes së Shqipërisë me Turqinë, te Kombëtarja ka vend për optimizëm dhe festë. Sa i përket kësaj të fundit, një arsye madhe është Reja. Tekniku italian feston datëlindjen dhe nga ana e Kombëtares është ...

Me gëzim dhe këngë, trajneri Edi Reja feston ditëlindjen në Stamboll: Nesër një dhuratë të vogël, por jo për mua (Video)
Një ditë përpara ndeshjes kundër Turqisë, trajneri I kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka festuar 74-vjetorin e lindjes. Në hotelin ku është grumbulluar skuadra kuqezi në Stamboll, futbollistët, stafi drejtues dhe ...
Lexo | 10-Oct-2019 18:00
Një ditë përpara ndeshjes kundër Turqisë, trajneri I kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka festuar 74-vjetorin e lindjes. Në hotelin ku është grumbulluar skuadra kuqezi në Stamboll, futbollistët, stafi drejtues dhe ...

Kombëtarja surprizë trajnerit për ditëlindje, Reja do dhuratë ‘në fushë’
Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edy Reja ka festuar këtë të enjte 74-vjetorin. Sapo ekipi mbërriti në Stamboll dhe u akomodua në hotel, stafi kuqezi nxorri tortën dhe të gjithë, drejtues e futbollistë, ...
Gazeta Dita | 10-Oct-2019 17:46
Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Edy Reja ka festuar këtë të enjte 74-vjetorin. Sapo ekipi mbërriti në Stamboll dhe u akomodua në hotel, stafi kuqezi nxorri tortën dhe të gjithë, drejtues e futbollistë, ...

VIDEO/ 74 vjeç, por nuk duket. Reja feston ditëlindjen në Stamboll
Një ditë përpara ndeshjes kundër Turqisë, trajneri I kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka festuar 74-vjetorin e lindjes. Në hotelin ku është grumbulluar skuadra kuqezi në Stamboll, futbollistët, stafi drejtues dhe ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 17:26
Një ditë përpara ndeshjes kundër Turqisë, trajneri I kombëtares së Shqipërisë, Edi Reja ka festuar 74-vjetorin e lindjes. Në hotelin ku është grumbulluar skuadra kuqezi në Stamboll, futbollistët, stafi drejtues dhe ...

VIDEO | Reja feston ditëlindjen, festime dhe këngë në kombëtare
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, feston sot ditëlindjen e tij të 74. Strategu italian e ka festuar këtë ditë të shënuar së bashku me lojtarët e kombëtares tonë kuqezi, si dhe presidentin e FSHF-së, Armando Duka. Në ...
ABCNews | 10-Oct-2019 17:22
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, feston sot ditëlindjen e tij të 74. Strategu italian e ka festuar këtë ditë të shënuar së bashku me lojtarët e kombëtares tonë kuqezi, si dhe presidentin e FSHF-së, Armando Duka. Në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved