ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:32

Legjenda e United: Janë për të ardhur keq, ja ku kanë gabuar

Legjenda e United: Janë për të ardhur keq, ja ku kanë gabuar
Legjenda e Manchester United, Edwin Van Der Sar, ka folur për situatën aktuale të “Djajve të Kuq”, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e ish-klubit të tij. Sipas holandezit, e gjithë kjo situatë kaotike është krijuar nga ...
ABCNews | 10-Oct-2019 17:00
Legjenda e Manchester United, Edwin Van Der Sar, ka folur për situatën aktuale të “Djajve të Kuq”, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e ish-klubit të tij. Sipas holandezit, e gjithë kjo situatë kaotike është krijuar nga ...

?United ka gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 18:34
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...

Van der Saar: Unitedit i duhen 500 mln euro blerje
Edwin Van Der Sar ka folur për Manchester United, klubin ku ka fituar gjithçka, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e “Djajve të kuq”. Sipas holandezit, problemet aktuale janë krijuar nga merkatoja shumë e dobët. “Mendoj ...
Politiko | 10-Oct-2019 17:36
Edwin Van Der Sar ka folur për Manchester United, klubin ku ka fituar gjithçka, duke i kritikuar jo pak drejtuesit e “Djajve të kuq”. Sipas holandezit, problemet aktuale janë krijuar nga merkatoja shumë e dobët. “Mendoj ...

United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:34
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...

United gati 130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 17:33
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë. ...

“Eliminimi nga United? Si një aksident, u ndez jeshilja dhe u përplasëm!”
PSG përjetoi një nga mbrëmjet më të dhimbshme evropiane me datë 6 mars. Sfida e kthimit në Champions përballë Manchester United u kthye në një makth të vërtetë. Francezët kishin fituar 0-2 në Old Trafford dhe ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:55
PSG përjetoi një nga mbrëmjet më të dhimbshme evropiane me datë 6 mars. Sfida e kthimit në Champions përballë Manchester United u kthye në një makth të vërtetë. Francezët kishin fituar 0-2 në Old Trafford dhe ...

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...
Top Channel | 10-Oct-2019 00:29
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...

United gati 130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...
InFokusi | 10-Oct-2019 16:48
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell. Për momentin United është në formë jo të mirë dhe po shpreson që transferimi i dyshes mund t’i rikthejë në formë, ...

United gati130 milionë euro për dyshen e Leicesterit
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.
Kosova Press | 10-Oct-2019 16:45
Manchester United është duke shfaqur interesim për dyshen e Leicesterit, James Maddison dhe Ben Chilwell.

‘United ka humbur lojtarët e fortë’
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”. United këtë fillim të sezonit ka bërë paraqitjen më të dobët në histori të klubit në krye me ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:59
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”. United këtë fillim të sezonit ka bërë paraqitjen më të dobët në histori të klubit në krye me ...

Tuchel: Eliminimi nga United? I tmerrshëm, si një aksident me makinë!
PSG përjetoi një nga mbrëmjet më të dhimbshme evropiane me datë 6 mars. Sfida e kthimit në Champions përballë Manchester United u kthye në një makth të vërtetë. Francezët kishin fituar 0-2 në Old Trafford dhe kualifikim ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:38
PSG përjetoi një nga mbrëmjet më të dhimbshme evropiane me datë 6 mars. Sfida e kthimit në Champions përballë Manchester United u kthye në një makth të vërtetë. Francezët kishin fituar 0-2 në Old Trafford dhe kualifikim ...

Thirrja e Maguire: Boll me kritika, na gjykoni pas 5-6 vitesh
Manchester United numëron 9 pikë pas tetë javëve të para në kampionat dhe kjo është nisja më e dobët në 30 vitet e fundit. Ekipi nuk po arrin të shprehë potencialin e vet dhe kritikat e tifozëve janë shtuar shumë. ...
ABCNews | 10-Oct-2019 10:04
Manchester United numëron 9 pikë pas tetë javëve të para në kampionat dhe kjo është nisja më e dobët në 30 vitet e fundit. Ekipi nuk po arrin të shprehë potencialin e vet dhe kritikat e tifozëve janë shtuar shumë. ...

'United ka humbur lojtarët e fortë'
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”.
Kosova Press | 10-Oct-2019 10:49
Legjenda e Manchester United, Edwin Van der Sar, ka thënë se të gjithë lojtarët e fortë janë ‘zhdukur’, nga “Old Trafford”.

Maguire: Më gjykoni pas 5 ose 6 vjetësh
Harry Maguire nuk e sheh çmimin rekord të transferimit të tij prej 80 milionë funteve një ngarkesë, por dëshiron që t’i jepet kohë së paku 5 vjet në Manchester United para se të gjykohet për vlerat e tij, ...
Zeri | 10-Oct-2019 10:42
Harry Maguire nuk e sheh çmimin rekord të transferimit të tij prej 80 milionë funteve një ngarkesë, por dëshiron që t’i jepet kohë së paku 5 vjet në Manchester United para se të gjykohet për vlerat e tij, ...

Ndryshime në Pankinë, Solskjaer drejt largimit
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...
InFokusi | 10-Oct-2019 09:35
Po zbulohet gjithmonë e më shumë identikiti i trajnerit të ri të Mancester Junaitid, një emër pa shumë përvojë por me dëshirën për të shkëlqyer në terrene ku as nuk e kishte menduar më parë. “Djajtë e Kuq” po vuajnë një ...

Solskjaeri afër shkarkimit, ky trajner ka këtë kusht për t’iu bashkuar klubit
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme. Allegri për momentin është pa ndonjë klub pasi u largua ...
Arbresh | 10-Oct-2019 08:31
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme. Allegri për momentin është pa ndonjë klub pasi u largua ...

“Kur Fenomeni shkeli në Old Trafford, ndeshja kishte mbaruar!”
Ish-mbrojtësi i Manchester United, Mikael Silvestre, ka kujtuar sfidën e Champions League mes “Djajve të Kuq” dhe Real Madridit, në sezonin 2002/03. Kjo sfidë ishte e vlefshme për çerekfinalet e kompeticionit më elitar ...
ABCNews | 09-Oct-2019 22:39
Ish-mbrojtësi i Manchester United, Mikael Silvestre, ka kujtuar sfidën e Champions League mes “Djajve të Kuq” dhe Real Madridit, në sezonin 2002/03. Kjo sfidë ishte e vlefshme për çerekfinalet e kompeticionit më elitar ...

Allegri tregon kushtin për t’iu bashkuar Manchester Unitedit
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme.
Kosova Press | 09-Oct-2019 23:11
Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri i ka thënë Manchester Unitedit se do të pranojë të bëhet trajner, vetëm nëse i ofrohet puna në javët e ardhshme.

Allegri i jep ultimatum Unitedit
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer. Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express, përcjellë gazeta Koha. ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 17:55
Trajneri italian shihet si zëvendësues eventual i trajnerit norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer. Manchester United po mendon qysh tash për pasardhësin e Ole Gunnar Solskjaerit, shkruan Gazeta Express, përcjellë gazeta Koha. ...

Man Utd gjen trajnerin e ri
Starti i dobët në Premierligë, dy fitore në tetë ndeshje dhe renditja në vendin e 12, kanë bërë që ‘Djajtë e Kuq’ ta mendojnë shkarkimin e trajnerit norvegjez. Manchester United vazhdon të vuaj në gjetjen e një trajneri ...
Lajminet | 09-Oct-2019 17:32
Starti i dobët në Premierligë, dy fitore në tetë ndeshje dhe renditja në vendin e 12, kanë bërë që ‘Djajtë e Kuq’ ta mendojnë shkarkimin e trajnerit norvegjez. Manchester United vazhdon të vuaj në gjetjen e një trajneri ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved