ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:17

U miratua ribalanci i buxhetit të Maqedonisë së Veriut

U miratua ribalanci i buxhetit të Maqedonisë së Veriut
Me 56 vota ‘për’ u miratua ribalanci i Buxhetit për vitin 2019, pas debatit prej 10 ditëve në Komisionin për Financa dhe Buxhet. Në versionin final u pranuan edhe 57.4 milionë denarë amendamente gjithsej nga deputetët ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 20:23
Me 56 vota ‘për’ u miratua ribalanci i Buxhetit për vitin 2019, pas debatit prej 10 ditëve në Komisionin për Financa dhe Buxhet. Në versionin final u pranuan edhe 57.4 milionë denarë amendamente gjithsej nga deputetët ...

U miratua ribalanci i buxhetit të Maqedonisë së Veriut
Me 56 vota ‘për’ u miratua ribalanci i Buxhetit për vitin 2019, pas debatit prej 10 ditëve në Komisionin për Financa dhe Buxhet. Në versionin final u pranuan edhe 57.4 milionë denarë amendamente gjithsej nga deputetët ...
Arbresh | 10-Oct-2019 20:35
Me 56 vota ‘për’ u miratua ribalanci i Buxhetit për vitin 2019, pas debatit prej 10 ditëve në Komisionin për Financa dhe Buxhet. Në versionin final u pranuan edhe 57.4 milionë denarë amendamente gjithsej nga deputetët ...

U votua ribalanci i Buxhetit për vitin 2019
Me 56 vota ‘për’ u miratua ribalanci i Buxhetit për vitin 2019, pas debatit prej 10 ditëve në Komisionin për Financa dhe Buxhet. Në versionin final u pranuan edhe 57.4 milionë denarë amendamente gjithsej nga deputetët ...
Shenja | 10-Oct-2019 19:45
Me 56 vota ‘për’ u miratua ribalanci i Buxhetit për vitin 2019, pas debatit prej 10 ditëve në Komisionin për Financa dhe Buxhet. Në versionin final u pranuan edhe 57.4 milionë denarë amendamente gjithsej nga deputetët ...

Kuvendi votoi rebalancin e Buxhetin për vitit 2019
Me 56 vota pro dhe 22 kundër sot pasdite, deputetët votuan rebalancin e Buxhetin për vitit 2019. Në debatin e sotëm nuk munguan akuzat e ndërsjella midis deputetëve të pozitës dhe opozitës. Janë shkurtuar paratë e ...
Flaka | 10-Oct-2019 19:37
Me 56 vota pro dhe 22 kundër sot pasdite, deputetët votuan rebalancin e Buxhetin për vitit 2019. Në debatin e sotëm nuk munguan akuzat e ndërsjella midis deputetëve të pozitës dhe opozitës. Janë shkurtuar paratë e ...

Elezi: Kuvendi miratoi rebalancin e buxetit per vitin 2019!
Pas një debati 10 ditorë në komisionin për financa dhe buxhet dhe seancë plenare u miratua rebalanci i buxetit për vitin 2019, në të cilin u pranuan 57.4 milion denarë amandamente gjithësejt nga deputetët e kuvendit, ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 18:34
Pas një debati 10 ditorë në komisionin për financa dhe buxhet dhe seancë plenare u miratua rebalanci i buxetit për vitin 2019, në të cilin u pranuan 57.4 milion denarë amandamente gjithësejt nga deputetët e kuvendit, ...

Elezi: Kuvendi miratoi rebalancin e buxetit per vitin 2019!
Pas një debati 10 ditorë në komisionin për financa dhe buxhet dhe seancë plenare u miratua rebalanci i buxetit për vitin 2019, në të cilin u pranuan 57.4 milion denarë amandamente gjithësejt nga deputetët e kuvendit, ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 18:04
Pas një debati 10 ditorë në komisionin për financa dhe buxhet dhe seancë plenare u miratua rebalanci i buxetit për vitin 2019, në të cilin u pranuan 57.4 milion denarë amandamente gjithësejt nga deputetët e kuvendit, ...

Kuvendi votoi rebalancin e Buxhetin për vitit 2019
Me 56 vota pro dhe 22 kundër sot pasdite, deputetët votuan rebalancin e Buxhetin për vitit 2019. Në debatin e sotëm nuk munguan akuzat e ndërsjella midis deputetëve të pozitës dhe opozitës. Janë shkurtuar paratë e ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 16:41
Me 56 vota pro dhe 22 kundër sot pasdite, deputetët votuan rebalancin e Buxhetin për vitit 2019. Në debatin e sotëm nuk munguan akuzat e ndërsjella midis deputetëve të pozitës dhe opozitës. Janë shkurtuar paratë e ...

Dita e katërt debat për ribalancin e Buxhetit për vitin 2019
Shkup, 10 tetor – Deputetët sot dita e katërt do të debatojnë për Propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019. Në të, të ardhurat e përgjithshme janë planifikuar në 210,5 miliardë euro, ndërsa harxhimet e ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 09:13
Shkup, 10 tetor – Deputetët sot dita e katërt do të debatojnë për Propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019. Në të, të ardhurat e përgjithshme janë planifikuar në 210,5 miliardë euro, ndërsa harxhimet e ...

Dita e tretë debat për ribalancin e Buxhetit për vitin 2019
Deputetët sot dita e tretë do të debatojnë për Propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019. Në të, të ardhurat e përgjithshme janë planifikuar në 210,5 miliardë euro, ndërsa harxhimet e përgjithshme në ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Deputetët sot dita e tretë do të debatojnë për Propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019. Në të, të ardhurat e përgjithshme janë planifikuar në 210,5 miliardë euro, ndërsa harxhimet e përgjithshme në ...

‘Ribalanci i buxhetit’, Angellovska me fjalim identik si në Komision ashtu edhe në seancë plenare
Deputetët pasdite e vazhduan debatin për propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019 që më së shumti mund të zgjasë pesë ditë. Debati do të vazhdojë edhe nesër. Sipas propozimit të Qeverisë, me ribalancin ...
Aktuale.MK | 10-Oct-2019 08:31
Deputetët pasdite e vazhduan debatin për propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019 që më së shumti mund të zgjasë pesë ditë. Debati do të vazhdojë edhe nesër. Sipas propozimit të Qeverisë, me ribalancin ...

Dita e tretë debat për ribalancin e Buxhetit për vitin 2019
Shkup, 9 tetir – Deputetët sot dita e tretë do të debatojnë për Propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019. Në të, të ardhurat e përgjithshme janë planifikuar në 210,5 miliardë euro, ndërsa harxhimet e ...
Koha.mk | 09-Oct-2019 09:08
Shkup, 9 tetir – Deputetët sot dita e tretë do të debatojnë për Propozim ribalancin e plotësuar të Buxhetit për vitin 2019. Në të, të ardhurat e përgjithshme janë planifikuar në 210,5 miliardë euro, ndërsa harxhimet e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved