ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 14:09

Theret me thikë ministri

Theret me thikë ministri
Ministri i Sigurisë së Indonezisë dhe një zyrtar policor, janë plagosur në një sulm me thikë në ishullin Javi në pjesën qendrore të këtij vendi. Ministri Wiranto po dilte nga vetura, kur një person iu afrua befasisht ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 19:52
Ministri i Sigurisë së Indonezisë dhe një zyrtar policor, janë plagosur në një sulm me thikë në ishullin Javi në pjesën qendrore të këtij vendi. Ministri Wiranto po dilte nga vetura, kur një person iu afrua befasisht ...

Theret me thikë ministri indonezian i Sigurisë
Ministri i Sigurisë së Indonezisë dhe një zyrtar policor, janë plagosur në një sulm me thikë në ishullin Javi në pjesën qendrore të këtij vendi. Ministri Wiranto po dilte nga vetura, kur një person iu afrua befasisht ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 18:40
Ministri i Sigurisë së Indonezisë dhe një zyrtar policor, janë plagosur në një sulm me thikë në ishullin Javi në pjesën qendrore të këtij vendi. Ministri Wiranto po dilte nga vetura, kur një person iu afrua befasisht ...

Ministri i Sigurisë të Indonezisë u plagos me thikë
Një burrë me thikë, i cili mund të ketë qenë i ndikuar nga një grup radikal islam, plagosi ministrin e sigurisë të Indonezisë, një shef lokal të policisë dhe një person tjetër në një provincë perëndimore të enjten, tha ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 13:14
Një burrë me thikë, i cili mund të ketë qenë i ndikuar nga një grup radikal islam, plagosi ministrin e sigurisë të Indonezisë, një shef lokal të policisë dhe një person tjetër në një provincë perëndimore të enjten, tha ...

Sulm i dyshuar terrorist kundër ministrit të Sigurisë
Ministri indonezian i Sigurisë, Wiranto, u plagos në një sulm me thikë nga një njeri i dyshuar si “i ekspozuar ndaj radikalizmit të ISIS-it”, njoftoi sot zëdhënësi i policisë indoneziane, Dedi Prasetyo.
Kosova Press | 10-Oct-2019 13:04
Ministri indonezian i Sigurisë, Wiranto, u plagos në një sulm me thikë nga një njeri i dyshuar si “i ekspozuar ndaj radikalizmit të ISIS-it”, njoftoi sot zëdhënësi i policisë indoneziane, Dedi Prasetyo.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved