ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 09:55

“The Plaza Tirana” bashkëpunim me grupin e njohur gjerman në industrinë e hotelerisë, cili është synimi i kontratës

“The Plaza Tirana” bashkëpunim me grupin e njohur gjerman në industrinë e hotelerisë, cili është synimi i kontratës
“The Plaza Tirana” pritet të bashkohet me grupin gjerman në industrinë e hotelerisë, “Maritim Hotels”. Kjo marrëveshje bashkëpunimi synon brandimin dhe përmirësimin e cilësisë së shërbimit, shkruan Monitor. Burimet nga ...
Politiko | 10-Oct-2019 07:34
“The Plaza Tirana” pritet të bashkohet me grupin gjerman në industrinë e hotelerisë, “Maritim Hotels”. Kjo marrëveshje bashkëpunimi synon brandimin dhe përmirësimin e cilësisë së shërbimit, shkruan Monitor. Burimet nga ...

Gjermanët e Maritim nisin bashkëpunimin për menaxhimin e The Plaza Tirana
The Plaza Tirana do të bashkohet me grupin gjerman në industrinë e hotelerisë, “Maritim Hotels” nëpërmjet një kontratë bashkëpunim që synon brandimin dhe përmirësimin e cilësisë së shërbimit. Burimet nga The Plaza ...
Monitor | 09-Oct-2019 23:05
The Plaza Tirana do të bashkohet me grupin gjerman në industrinë e hotelerisë, “Maritim Hotels” nëpërmjet një kontratë bashkëpunim që synon brandimin dhe përmirësimin e cilësisë së shërbimit. Burimet nga The Plaza ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved