ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 03:38

Në Spanjë janë të sigurtë: Në janar, Eriksen transferohet te Reali

Në Spanjë janë të sigurtë: Në janar, Eriksen transferohet te Reali
Merkato e dimrit është ende larg, por klubet e mëdhenj të Europës nuk presin hapjen zyrtare të tregut të transferimeve. Real Madrid është një prej tyre, teksa “los blancos” kanë nisur punën për atë që pritet të jetë një ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 13:11
Merkato e dimrit është ende larg, por klubet e mëdhenj të Europës nuk presin hapjen zyrtare të tregut të transferimeve. Real Madrid është një prej tyre, teksa “los blancos” kanë nisur punën për atë që pritet të jetë një ...

Te Reali i Madridit ka nisur operacioni “Eriksen”
Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zidane. Mesfushori i Tottenhami rikthehet në axhendën e Madridit dhe me këtë rast drejtuesit nuk kanë ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 19:06
Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zidane. Mesfushori i Tottenhami rikthehet në axhendën e Madridit dhe me këtë rast drejtuesit nuk kanë ...

Në Spanjë janë të sigurtë: Në janar, Eriksen transferohet te Reali
Merkato e dimrit është ende larg, por klubet e mëdhenj të Europës nuk presin hapjen zyrtare të tregut të transferimeve. Real Madrid është një prej tyre, teksa “los blancos” kanë nisur punën për atë që pritet të jetë një ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 19:03
Merkato e dimrit është ende larg, por klubet e mëdhenj të Europës nuk presin hapjen zyrtare të tregut të transferimeve. Real Madrid është një prej tyre, teksa “los blancos” kanë nisur punën për atë që pritet të jetë një ...

Real Madrid po mendon transferimin e Eriksen në janar
Eriksen ka kërkuar largimin gjatë afatit veror, por klubi spanjoll nuk ka bërë ndonjë ofertë. Në fund të sezonit danezi do të bëhet lojtar i lirë, por “Los Blancos”, nuk dëshirojnë ta rrezikojnë lojtarin. Sipas mediave ...
Lajminet | 10-Oct-2019 16:45
Eriksen ka kërkuar largimin gjatë afatit veror, por klubi spanjoll nuk ka bërë ndonjë ofertë. Në fund të sezonit danezi do të bëhet lojtar i lirë, por “Los Blancos”, nuk dëshirojnë ta rrezikojnë lojtarin. Sipas mediave ...

Reali nuk dëshiron ta rrezikojë Eriksen, mundohet ta transferojë në janar
Real Madrid është duke u munduar ta transferojë mesfushorin e Tottenhamit, Christian Eriksen gjatë afatit të janarit.
Kosova Press | 10-Oct-2019 14:23
Real Madrid është duke u munduar ta transferojë mesfushorin e Tottenhamit, Christian Eriksen gjatë afatit të janarit.

Pogba del zbuluar, mësohet se sa do të mungojë
Ylli i Man.United, Paul Pogba, po kalon një moment të errët në karrierën e tij. Ai është i dëmtuar dhe nuk po luan prej kohësh me skuadrën e “Djajve të kuq”. Kampioni i Botës humbi dhe grumbullimin me skuadrën e ...
Politiko | 10-Oct-2019 14:09
Ylli i Man.United, Paul Pogba, po kalon një moment të errët në karrierën e tij. Ai është i dëmtuar dhe nuk po luan prej kohësh me skuadrën e “Djajve të kuq”. Kampioni i Botës humbi dhe grumbullimin me skuadrën e ...

“Zogu i vogël” i Realit po fluturon tepër shpejt
Krerët e Real Madridit i thanë trajnerit Zinedine Zidane se Paul Pogba nuk ia vlen ato para që Manchester Unitedi po kërkonte për të në verë. Të shtunën, për herë të parë këtë stinor, dukej sikur krerët e Realit kishin ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 13:51
Krerët e Real Madridit i thanë trajnerit Zinedine Zidane se Paul Pogba nuk ia vlen ato para që Manchester Unitedi po kërkonte për të në verë. Të shtunën, për herë të parë këtë stinor, dukej sikur krerët e Realit kishin ...

Misteri i dëmtimit të Pogba, United ka një plan
Paul Pogba është dëmtuar dhe ka shumë dritëhije rreth gjendjes së mesfushorit të Manchester United. Francezi nuk luajti kundër Newcastle dhe nuk është grumbulluar as me kombëtaren e tij. Së fundmi është hedhur dritë mbi ...
ABCNews | 10-Oct-2019 12:29
Paul Pogba është dëmtuar dhe ka shumë dritëhije rreth gjendjes së mesfushorit të Manchester United. Francezi nuk luajti kundër Newcastle dhe nuk është grumbulluar as me kombëtaren e tij. Së fundmi është hedhur dritë mbi ...

Eriksen, opsion serioz për Real Madridin në janar
Real Madridi pritet të hyjë në bisedime me Tottenhamin për mundësinë e transferimit të Christian Eriksenit gjatë afatit kalimtar të dimrit. Mesfushori danez ishte shfaqur edhe më parë në agjendën e Los Blancos dhe ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 13:44
Real Madridi pritet të hyjë në bisedime me Tottenhamin për mundësinë e transferimit të Christian Eriksenit gjatë afatit kalimtar të dimrit. Mesfushori danez ishte shfaqur edhe më parë në agjendën e Los Blancos dhe ...

Evertoni sytë te Rodriguezi i Milanit
Evertoni është i interesuar që ta transferoj futbollistin e Milanit, Ricardo Rodriguezin. 27 vjeçari nuk e ka gjetur veten në formacionin e parë të kësaj skuadre që prej ardhjes në klub të Theo Hernandez nga Real ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 13:17
Evertoni është i interesuar që ta transferoj futbollistin e Milanit, Ricardo Rodriguezin. 27 vjeçari nuk e ka gjetur veten në formacionin e parë të kësaj skuadre që prej ardhjes në klub të Theo Hernandez nga Real ...

Real Madrid në ethe për ta nënshkruar Eriksenin
Skuadra spanjolle, Real Madrid, nuk ka durim që të pres për ta nënshkruar falas mesfushorin danez, Christian Eriksen. Sipas Marca, gjiganti spanjoll do të përpiqet që ta nënshkruajë atë gjatë muajit janar, shkruan Goal. ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 12:00
Skuadra spanjolle, Real Madrid, nuk ka durim që të pres për ta nënshkruar falas mesfushorin danez, Christian Eriksen. Sipas Marca, gjiganti spanjoll do të përpiqet që ta nënshkruajë atë gjatë muajit janar, shkruan Goal. ...

Real Madrid në “ethe” për ta nënshkruar Eriksenin
Skuadra spanjolle, Real Madrid, nuk ka durim që të pres për ta nënshkruar falas mesfushorin danez, Christian Eriksen. Sipas Marca, gjiganti spanjoll do të përpiqet që ta nënshkruajë atë gjatë muajit janar, shkruan Goal, ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 11:57
Skuadra spanjolle, Real Madrid, nuk ka durim që të pres për ta nënshkruar falas mesfushorin danez, Christian Eriksen. Sipas Marca, gjiganti spanjoll do të përpiqet që ta nënshkruajë atë gjatë muajit janar, shkruan Goal, ...

Eriksen, opsion serioz për Real Madridin në janar
Real Madridi pritet të hyjë në bisedime me Tottenhamin për mundësinë e transferimit të Christian Eriksenit gjatë afatit kalimtar të dimrit. Mesfushori danez ishte shfaqur edhe më parë në agjendën e Los Blancos dhe ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 10:18
Real Madridi pritet të hyjë në bisedime me Tottenhamin për mundësinë e transferimit të Christian Eriksenit gjatë afatit kalimtar të dimrit. Mesfushori danez ishte shfaqur edhe më parë në agjendën e Los Blancos dhe ...

Te Reali i Madridit ka nisur operacioni “Eriksen”
Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zidane. Mesfushori i Tottenhami rikthehet në axhendën e Madridit dhe me këtë rast drejtuesit nuk kanë ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:04
Drejtuesit e “Los Blancos” po planifikojnë përfshirjen e lojtarit danez në muajin janar në organikën e drejtuar nga Zidane. Mesfushori i Tottenhami rikthehet në axhendën e Madridit dhe me këtë rast drejtuesit nuk kanë ...

Real Madridi nuk do ta pres verën, Eriksen pritet të transferohet në janar
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 08:47
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...

Eriksen, opsion serioz për Real Madridin në janar
Real Madridi pritet të hyjë në bisedime me Tottenhamin për mundësinë e transferimit të Christian Eriksenit gjatë afatit kalimtar të dimrit. Mesfushori danez ishte shfaqur edhe më parë në agjendën e Los Blancos dhe ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 10:04
Real Madridi pritet të hyjë në bisedime me Tottenhamin për mundësinë e transferimit të Christian Eriksenit gjatë afatit kalimtar të dimrit. Mesfushori danez ishte shfaqur edhe më parë në agjendën e Los Blancos dhe ...

Përplasje Zidane-Perez, presidenti anashkalon Pogbanë dhe gjen mesfushorin e ëndrrave
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, po tradhton trajnerin e tij Zinedine Zidane. Francezi u rikthye në drejtimin e “Los Blancos” me premtimin se do të kishte liri të plotë në merkato, por gjasat nuk janë që të ...
Politiko | 10-Oct-2019 09:28
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, po tradhton trajnerin e tij Zinedine Zidane. Francezi u rikthye në drejtimin e “Los Blancos” me premtimin se do të kishte liri të plotë në merkato, por gjasat nuk janë që të ...

Real Madridi nuk do ta pres verën, Eriksen pritet të transferohet në janar
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 09:01
Ylli danez i Tottenham Hotspur, Christian Eriksen mund të transferohet në afatin kalimtar të janarit te Real Madridi. Eriksen mund të lërë Spurs si transferim i lirë në fund të sezonit pasi kontrata e tij skadon me ...

Reali nxiton, dhuratë të padëshiruar për Zidane
Manchester United ka bërë bllokadë për Paul Pogba dhe Real Madrid është lodhur. Klubi anglez as që ka pranuar të bisedoje për shitjen e mesfushorit francez, i cili në fakt edhe po paraqitet dobët në këtë fillim sezoni. ...
ABCNews | 10-Oct-2019 08:47
Manchester United ka bërë bllokadë për Paul Pogba dhe Real Madrid është lodhur. Klubi anglez as që ka pranuar të bisedoje për shitjen e mesfushorit francez, i cili në fakt edhe po paraqitet dobët në këtë fillim sezoni. ...

U sos durimi, Reali ka gati ofertën bindëse për Eriksen
Christian Eriksen është në radarin e Real Madridit për një kohë të gjatë. Sipas “AS” ylli danez është kërkuar nga mbretërit mirëpo dy klubet nuk kanë gjetur një gjuhë të përbashkët për të arritur marrëveshjen. 27 ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 08:47
Christian Eriksen është në radarin e Real Madridit për një kohë të gjatë. Sipas “AS” ylli danez është kërkuar nga mbretërit mirëpo dy klubet nuk kanë gjetur një gjuhë të përbashkët për të arritur marrëveshjen. 27 ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved