ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 03:18

Si të vishemi bukur këtë sezon? Ja 10 kombinime nga mund të frymëzoheni

Si të vishemi bukur këtë sezon? Ja 10 kombinime nga mund të frymëzoheni
Kur ndodhemi ne mes sezoni siç eshte stina e vjeshtes jemi gjithmone ne dileme kur behet fjale per veshjen. A duhet te vishem shume apo pak? A do te kem ftohte apo vape? Per te mos permendur edhe kompromisin e dukshem ...
ikub.al | 10-Oct-2019 09:05
Kur ndodhemi ne mes sezoni siç eshte stina e vjeshtes jemi gjithmone ne dileme kur behet fjale per veshjen. A duhet te vishem shume apo pak? A do te kem ftohte apo vape? Per te mos permendur edhe kompromisin e dukshem ...

Kostumet me prerje mashkullore: manifest i femrës së fortë dhe të pavarur
Kostumet me xhakete dhe pantallona jane gjithmone garanci per elegancen, sezonin pas sezoni. Por eshte pikerisht ne vjeshte, edhe fale temperaturave me te pershtatshme, qe potenciali i tyre i modes gjen momentin e ...
ikub.al | 09-Oct-2019 11:08
Kostumet me xhakete dhe pantallona jane gjithmone garanci per elegancen, sezonin pas sezoni. Por eshte pikerisht ne vjeshte, edhe fale temperaturave me te pershtatshme, qe potenciali i tyre i modes gjen momentin e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved