ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 17:02

Si t’i dalloni ndryshimet normale të gjoksit nga ato jo normale!

Si t’i dalloni ndryshimet normale të gjoksit nga ato jo normale!
Me kalimin e kohës, gjoksi ndryshon dhe ajo çfarë ne duhet të bëjmë është të jemi vëzhgues të kujdesshëm ndaj çdo ndryshimi që ndodh në trupin tonë Disa prej tyre janë krejt normale, disa të tjera mund të jenë ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 14:15
Me kalimin e kohës, gjoksi ndryshon dhe ajo çfarë ne duhet të bëjmë është të jemi vëzhgues të kujdesshëm ndaj çdo ndryshimi që ndodh në trupin tonë Disa prej tyre janë krejt normale, disa të tjera mund të jenë ...

5 Ndryshimet e gjirit tregues për problemet shëndetësore
Dhe çdo ndryshim duhet te monitorohet me kujdes, pasi 2/3 e vdekjeve çdo dite jane shkaktuar nga probleme te lidhura me moshen. 1. Gunga te forta Nese vereni nje gunge te re, nuk duhet ta neglizhoni por te caktoni nje ...
ikub.al | 10-Oct-2019 11:57
Dhe çdo ndryshim duhet te monitorohet me kujdes, pasi 2/3 e vdekjeve çdo dite jane shkaktuar nga probleme te lidhura me moshen. 1. Gunga te forta Nese vereni nje gunge te re, nuk duhet ta neglizhoni por te caktoni nje ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved