ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/05/2020 08:42

Shpend Ahmeti fajëson Ramush Haradinajn për humbjen e PSD-së, ia uron fitoren Albin Kurtit (VIDEO)

Shpend Ahmeti fajëson Ramush Haradinajn për humbjen e PSD-së, ia uron fitoren Albin Kurtit (VIDEO)
Kryetari i PSD-së ka folur për rezultatin e ulët të partisë së tij në zgjedhjet e 6 tetorit Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 21:01
Kryetari i PSD-së ka folur për rezultatin e ulët të partisë së tij në zgjedhjet e 6 tetorit Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti ...

Humbi keq në zgjedhje, Shpend Ahmeti fajëson Haradinajn
Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti mblodhi Këshillin Drejtues. Pas këtij takimi, i pari i socialdemokratëve, Shpend Ahmeti, për ...
Lajminet | 10-Oct-2019 20:35
Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti mblodhi Këshillin Drejtues. Pas këtij takimi, i pari i socialdemokratëve, Shpend Ahmeti, për ...

Shpend Ahmeti fajëson Ramush Haradinajn për humbjen e PSD’së
Kryetari i PSD-së ka folur për rezultatin e ulët të partisë së tij në zgjedhjet e 6 tetorit Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti ...
AlbInfo | 10-Oct-2019 20:31
Kryetari i PSD-së ka folur për rezultatin e ulët të partisë së tij në zgjedhjet e 6 tetorit Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti ...

“Dështakët” e 6 tetorit
Zgjedhjet e 6 tetorit për shumë kandidatë sollën rezultate zhgënjyese Një thirrje euforike gjatë fushatës e Jeton Zogjanit nga AAK-PSD duket se nuk u përfill nga qytetarët, e as nga bashkëvendësit e tij. Në ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 20:23
Zgjedhjet e 6 tetorit për shumë kandidatë sollën rezultate zhgënjyese Një thirrje euforike gjatë fushatës e Jeton Zogjanit nga AAK-PSD duket se nuk u përfill nga qytetarët, e as nga bashkëvendësit e tij. Në ...

Shpend Ahmeti fajëson Ramush Haradinajn për humbjen e PSD’së, ia uron fitoren Albin Kurtit
Kryetari i PSD-së ka folur për rezultatin e ulët të partisë së tij në zgjedhjet e 6 tetorit Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 20:08
Kryetari i PSD-së ka folur për rezultatin e ulët të partisë së tij në zgjedhjet e 6 tetorit Rezultati në zgjedhje nuk ishte aspak i mirë për Partinë Socialdemokrate. E katër ditë pasi ky proces mori fund, kjo parti ...

Rezultati katastrofal në zgjedhje, mblidhet PSD-ja
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 14:05
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...

Rezultati katastrofal në zgjedhje, mblidhet PSD-ja
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...
Medial | 10-Oct-2019 13:20
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...

Rezultati katastrofal në zgjedhje, mblidhet PSD-ja
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...
Arbresh | 10-Oct-2019 13:14
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...

Rezultati katastrofal në zgjedhje, mblidhet PSD-ja
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti, raporton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë......
Zeri | 10-Oct-2019 13:10
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti, raporton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë......

Pas dështimit në zgjedhje, mblidhet PSD-ja
Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi, përmes një postimi në Facebook. “Të motivuar”, ka shkruar ajo në Facebook. PSD e cila në zgjedhjet e gjashtë tetorit ka garuar së bashku me AAK-në në ...
Lajminet | 10-Oct-2019 13:07
Këtë e ka bërë të ditur zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi, përmes një postimi në Facebook. “Të motivuar”, ka shkruar ajo në Facebook. PSD e cila në zgjedhjet e gjashtë tetorit ka garuar së bashku me AAK-në në ...

PSD” kthehen” të motivuar pas rezultatit katastrofal në zgjedhje
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 13:04
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në Facebook, zëdhnësia e ...

Rezultati katastrofal në zgjedhje, mblidhet PSD-ja
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti, raporton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 12:58
Pak ditë pas përfundimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme, është mbledhur Partia Socialdemokrate e udhëhequr nga Shpend Ahmeti, raporton Gazeta Express. Këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të shpërndarë në ...

Sa vota mori Ramush Haradinaj në Kamenicë dhe sa Shpend Ahmeti
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalë e treti me vota nga zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Në komunën që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati, koalicioni AAK-PSD ka arritur të marrë 15,07% ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 11:57
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalë e treti me vota nga zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Në komunën që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati, koalicioni AAK-PSD ka arritur të marrë 15,07% ...

Lista e deputetëve të AAK-PSD-së në Kamenicë me shumë befasi
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalur e treta në zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Komuna që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati ka arritur të marrë 15,07% ose 2 mijë e 344 vota. Nga ky ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 11:14
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalur e treta në zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Komuna që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati ka arritur të marrë 15,07% ose 2 mijë e 344 vota. Nga ky ...

Kush e mundi Ramush Haradinajn në Kamenicë dhe sa vota morri Shpend Ahmeti( Lista e plotë koalicionit AAK-PSD)
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalur e treta në zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Komuna që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati ka arritur të marrë 15,07% ose 2 mijë e 344 vota. Nga ...
Zeri | 10-Oct-2019 11:10
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalur e treta në zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Komuna që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati ka arritur të marrë 15,07% ose 2 mijë e 344 vota. Nga ...

Kush e mundi Ramush Haradinajn në Kamenicë dhe sa vota mori Shpend Ahmeti (Lista e plotë e koalicionit AAK-PSD)
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalë e treta në zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Komuna që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati, ka arritur të marrë 15,07% ose 2 mijë e 344 vota. Nga ky ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 11:03
Koalicioni AAK-PSD në komunën e Kamenicës ka dalë e treta në zgjedhjet që u mbajtën të dielën. Komuna që udhëhiqet nga nënkryetari i PSD-së, Qëndron Kastrati, ka arritur të marrë 15,07% ose 2 mijë e 344 vota. Nga ky ...

PSD-së i bien krahët, pëson debakël
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni AAK – PSD ...
InFokusi | 10-Oct-2019 08:21
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni AAK – PSD ...

PSD-së i bien krahët, pëson debakël
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni......
Zeri | 10-Oct-2019 07:58
Ish-deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), tashmë pjesë e Partisë Socialdemokrate (PSD), rrezikojnë të mos kenë asnjë ulëse në Kuvendin e Kosovës. Në bazë të rezultateve të deritanishme të KQZ-së, koalicioni......

Berisha: Më janë dhimbse djemtë e PSD-së, por vetëm Natyra Kuçi ka gjasë të bëhet deputete prej tyre!
Ish-deputeti i AAK-së, tashmë ndër kandidatët me më së shumti vota nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha ka deklaruar se qytetarët tashmë i kanë dhënë besimin Albin Kurtit dhe se ai duhet me udhëheq Kosovën. Ai tutje ...
Zeri | 09-Oct-2019 22:36
Ish-deputeti i AAK-së, tashmë ndër kandidatët me më së shumti vota nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha ka deklaruar se qytetarët tashmë i kanë dhënë besimin Albin Kurtit dhe se ai duhet me udhëheq Kosovën. Ai tutje ...

Berisha: Më janë dhimbse djemtë e PSD-së, por vetëm Natyra Kuçi ka gjasë të bëhet deputete prej tyre!
Ish-deputeti i AAK-së, tashmë ndër kandidatët me më së shumti vota nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha ka deklaruar se qytetarët tashmë i kanë dhënë besimin Albin Kurtit dhe se ai duhet me udhëheq Kosovën. Ai tutje ...
Indeks Online | 09-Oct-2019 22:24
Ish-deputeti i AAK-së, tashmë ndër kandidatët me më së shumti vota nga koalicioni AAK-PSD, Bekë Berisha ka deklaruar se qytetarët tashmë i kanë dhënë besimin Albin Kurtit dhe se ai duhet me udhëheq Kosovën. Ai tutje ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved