ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 01:26

Video/ Turisti zviceran humb kontrollin e motoçikletës dhe përfundon 120 metra në greminë

Video/ Turisti zviceran humb kontrollin e motoçikletës dhe përfundon 120 metra në greminë
SHKODËR Një turist zviceran është aksidentuar ditën e sotme në Shkodër. Policia e Shtetit thotë se 64-vjeçari duke udhëtuar me motoçikletë aksidentalisht ka dalë nga rruga duke përfunduar 120 metra në humnerë pranë ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 22:36
SHKODËR Një turist zviceran është aksidentuar ditën e sotme në Shkodër. Policia e Shtetit thotë se 64-vjeçari duke udhëtuar me motoçikletë aksidentalisht ka dalë nga rruga duke përfunduar 120 metra në humnerë pranë ...

Shkodër/ Ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin
mapo.alm Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor. Turisti zviceran është dërguar menjëherë në ...
Mapo | 09-Oct-2019 22:30
mapo.alm Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor. Turisti zviceran është dërguar menjëherë në ...

Shkodër, ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar me njëherë në ...
Klan Kosova | 09-Oct-2019 23:41
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor. Ai është dërguar me njëherë në ...

Po udhëtonte me motor, turisti del nga rruga, përfundon në greminë
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes. Një turist zviceran i cili udhëtonte me motor ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një gremine pranë shtratit të lumit Kir në Shkodër, në aksin rrugor Prekal-Kir. Shkak për ...
Telegraf | 09-Oct-2019 22:23
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes. Një turist zviceran i cili udhëtonte me motor ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një gremine pranë shtratit të lumit Kir në Shkodër, në aksin rrugor Prekal-Kir. Shkak për ...

Bie nga 150 metra lartësi në një humnerë në Shkodër, shpëton për mrekulli turisti zviceran
Policia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. 64-vjeçari nga Zvicra duke udhëtuar me motoçikletë, del nga rruga dhe bie rreth 120 metra në humnerën mbi ...
Gazeta Dita | 09-Oct-2019 22:30
Policia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. 64-vjeçari nga Zvicra duke udhëtuar me motoçikletë, del nga rruga dhe bie rreth 120 metra në humnerën mbi ...

Aksident në Shkodër, turisti zviceran përfundon me motor në lumin Kir
Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti mësohet se ka ...
Telegraf | 09-Oct-2019 21:54
Një turist zviceran ka mbetur i plagosur, si pasojë e një askidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Shkodër, teksa zvicerani ka qenë duke udhëtuar me motor. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, turisti mësohet se ka ...

Shkodër/ Turisti del nga rruga dhe përfundon në lumin Kir
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir.
Top Channel | 09-Oct-2019 21:50
Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir.

Turisti zvicerian humb kontrollin e motorit, përfundon në lumin Kir në Shkodër
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 21:50
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir. Dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved