ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 10:57

SHBA do ti japin leje kompanive amerikane ti shesin teknologjinë huawei

SHBA do ti japin leje kompanive amerikane ti shesin teknologjinë huawei
Administrata e Presidentit Trump i dha Huawei një licencë të përkohshme Huawei në muajin Maj e cila u rinovua edhe për 90 ditë të tjera më 19 Gusht. Qeveria Amerikane ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë ...
Zeri | 10-Oct-2019 16:34
Administrata e Presidentit Trump i dha Huawei një licencë të përkohshme Huawei në muajin Maj e cila u rinovua edhe për 90 ditë të tjera më 19 Gusht. Qeveria Amerikane ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë ...

ShBA-ja do t’i jep leje kompanive që t’i shesin produkte Huaweit
Administrata në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë vendore të cilat duan t’i shesin teknologji dhe produkte gjigantit kinez Huawei. Siç raporton New York Times, përcjell ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 14:33
Administrata në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë vendore të cilat duan t’i shesin teknologji dhe produkte gjigantit kinez Huawei. Siç raporton New York Times, përcjell ...

SHBA do t’i jep leje kompanive që t’i shesin produkte Huaweit
Administrata në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë vendore të cilat duan t’i shesin teknologji dhe produkte gjigantit kinez Huawei. Siç raporton New York Times, përcjell ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 13:24
Administrata në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë vendore të cilat duan t’i shesin teknologji dhe produkte gjigantit kinez Huawei. Siç raporton New York Times, përcjell ...

SHBA-ja, do t’u japë leje kompanive amerikane për të shitur teknologjinë “Huawei”
Administrata e presidentit Trump i dha “Huawei”-it një licencë të përkohshme në muajin maj, e cila u rinovua edhe për 90 ditë të tjera më 19 gusht. Qeveria amerikane ka planifikuar t’u japë licenca kompanive amerikane, ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 13:29
Administrata e presidentit Trump i dha “Huawei”-it një licencë të përkohshme në muajin maj, e cila u rinovua edhe për 90 ditë të tjera më 19 gusht. Qeveria amerikane ka planifikuar t’u japë licenca kompanive amerikane, ...

Shtetet e Bashkuara do ti japin leje kompanive Amerikane ti shesin teknologjinë Huawei
Qeveria Amerikane ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë Amerikane të cilat duan ti shesin teknologji dhe produkte gjigantit Kinez Huawei raportoi Nju Jork Times ditën e sotme. Shtetet e Bashkuara i vunë ...
Medial | 10-Oct-2019 12:42
Qeveria Amerikane ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë Amerikane të cilat duan ti shesin teknologji dhe produkte gjigantit Kinez Huawei raportoi Nju Jork Times ditën e sotme. Shtetet e Bashkuara i vunë ...

Hyn në funksion teknologjia e skanimit të fytyrës për të pasur akses në shërbimet e telekomunikacionit
854 milion përdorues të internetit të Kinës së shpejti do të duhet të përdorin identifikimin e fytyrës në mënyrë që të aplikojnë për shërbime të reja në internet ose celular. Qeveria kineze njoftoi muajin e kaluar se ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 12:29
854 milion përdorues të internetit të Kinës së shpejti do të duhet të përdorin identifikimin e fytyrës në mënyrë që të aplikojnë për shërbime të reja në internet ose celular. Qeveria kineze njoftoi muajin e kaluar se ...

Shtetet e Bashkuara do ti japin leje kompanive Amerikane ti shesin teknologjinë Huawei
Qeveria Amerikane ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë Amerikane të cilat duan ti shesin teknologji dhe produkte gjigantit Kinez Huawei raportoi Nju Jork Times ditën e sotme. Shtetet e Bashkuara i vunë ...
PC World | 10-Oct-2019 12:41
Qeveria Amerikane ka planifikuar të lëshojë licenca për kompanitë Amerikane të cilat duan ti shesin teknologji dhe produkte gjigantit Kinez Huawei raportoi Nju Jork Times ditën e sotme. Shtetet e Bashkuara i vunë ...

Hyn në funksion teknologjia e skanimit të fytyrës për të pasur akses në shërbimet e telekomunikacionit
854 milion përdorues të internetit të Kinës së shpejti do të duhet të përdorin identifikimin e fytyrës në mënyrë që të aplikojnë për shërbime të reja në internet ose celular. Qeveria kineze njoftoi muajin e kaluar se ...
ScanTv | 10-Oct-2019 12:15
854 milion përdorues të internetit të Kinës së shpejti do të duhet të përdorin identifikimin e fytyrës në mënyrë që të aplikojnë për shërbime të reja në internet ose celular. Qeveria kineze njoftoi muajin e kaluar se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved