ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 17/10/2019 21:59

Rriten në 1,143 miliardë lekë kursimet e individëve gjatë këtij viti

Rriten në 1,143 miliardë lekë kursimet e individëve gjatë këtij viti
Në krahasim me fundin e vitit 2018 dhe një vit më parë, kursimet e individëve në formën e depozitave, titujve dhe pjesëmarrjes në fonde janë rritur me rreth 19 miliardë lekë dhe, në fund të qershorit, arritën në 1,143 ...
Lexo | 10-Oct-2019 15:21
Në krahasim me fundin e vitit 2018 dhe një vit më parë, kursimet e individëve në formën e depozitave, titujve dhe pjesëmarrjes në fonde janë rritur me rreth 19 miliardë lekë dhe, në fund të qershorit, arritën në 1,143 ...

Rumani/ Shitjet me pakicë shënojnë rritje
Shitjet me pakicë në Rumani shënuan nivelin më të lartë në gusht, njëkohësisht edhe niveli i tyre më i lartë gjatë këtyre pesë muajve të fundit, treguan të dhënat e Institutit të Statistikave të Rumanisë. Shitjet me ...
Monitor | 10-Oct-2019 09:13
Shitjet me pakicë në Rumani shënuan nivelin më të lartë në gusht, njëkohësisht edhe niveli i tyre më i lartë gjatë këtyre pesë muajve të fundit, treguan të dhënat e Institutit të Statistikave të Rumanisë. Shitjet me ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved