ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/10/2019 19:46

Rrëfimi i nënës shqiptare: Si mi shtypi makina 2 vajzat kur po ecnin në trotuar

Rrëfimi i nënës shqiptare: Si mi shtypi makina 2 vajzat kur po ecnin në trotuar
“Stop” ka sjellë një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 09:20
“Stop” ka sjellë një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një ...

Rrëfimi i nënës shqiptare: Si mi shtypi makina 2 vajzat kur po ecnin në trotuar
“Stop” ka sjellë një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 00:33
“Stop” ka sjellë një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një ...

Rrëfimi i nënës shqiptare: 2 vajzat m’i shtypi kur po ecnin në trotuar…qeni na solli dhe lekë por i refuzuam”
Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...
Zeri | 09-Oct-2019 23:41
Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...

Rrëfimi i nënës shqiptare: 2 vajzat m’i shtypi kur po ecnin në trotuar…qeni na solli dhe lekë por i refuzuam”
“Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...
Gazeta Express | 09-Oct-2019 23:26
“Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...

Konflikti Turqi-Siri, mbledhje urgjente e Këshillit të Sigurit
Këshilli i Sigurimit i OKB-së ka planifikuar të mbajë një mbledhje urgjente me dyer të mbyllura të enjten, me kërkesë të anëtarëve të saj evropianë, Belgjikës, Francës, Gjermanisë, Polonisë dhe Britanisë së Madhe.
Kosova Press | 09-Oct-2019 23:19
Këshilli i Sigurimit i OKB-së ka planifikuar të mbajë një mbledhje urgjente me dyer të mbyllura të enjten, me kërkesë të anëtarëve të saj evropianë, Belgjikës, Francës, Gjermanisë, Polonisë dhe Britanisë së Madhe.

Dasma që u kthye në mort, nëna: Nuk e dua jetën, dua të shkoj tek gocat e mia
“Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...
GazetaTema | 09-Oct-2019 21:32
“Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...

Dasma që u kthye në mort, nëna: Nuk e dua jetën, dua të shkoj tek gocat e mia
“Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...
Dritare | 09-Oct-2019 23:19
“Stop” sjell një histori abuzimi nga ana e drejtësisë. Familja Hekurani nga Elbasani jetonte e punonte në Greqi dhe në Gusht të vitit 2012 u kthyen në Shqipëri për një dasmë, e cila për ta u kthye në mort. Një automjet ...

Albin Kurti: Do t’i përkrahë të dyjat, si përfaqësuesen e Kosovës ashtu edhe kombëtaren e Shqipërisë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim vjen në kuadër ...
GazetaBlic | 09-Oct-2019 23:11
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbërritur sonte në Novi Sad, ku është takuar në një darkë zyrtare me presidentin serb Aleksandar Vuçiq dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Ky takim vjen në kuadër ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved