ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 18:03

Ronaldo shumë pranë arritjes së madhe në karrierë

Ronaldo shumë pranë arritjes së madhe në karrierë
Shumicën e golave Ronaldo i ka shënuar me këmbën e djathtë, 440 (63%), sidomos brenda zonë se rreptësisë 593 (85%). Janë 55 finalizime nga goditjet e dënimit dhe 112 nga pika e bardhë e penalltisë. Portugali-Luksemburg, ...
Lexo | 10-Oct-2019 19:37
Shumicën e golave Ronaldo i ka shënuar me këmbën e djathtë, 440 (63%), sidomos brenda zonë se rreptësisë 593 (85%). Janë 55 finalizime nga goditjet e dënimit dhe 112 nga pika e bardhë e penalltisë. Portugali-Luksemburg, ...

Neymar, rekord më të mirë se Messi, Ronaldo e Ibrahimovic
Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao. Në këto 100 ndeshje, Neymar regjistron 61 ...
InFokusi | 10-Oct-2019 17:33
Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao. Në këto 100 ndeshje, Neymar regjistron 61 ...

Ronaldo pranë 700 golave në karrierë
Shumicën e golave Ronaldo i ka shënuar me këmbën e djathtë, 440 (63%), sidomos brenda zonë se rreptësisë 593 (85%). Janë 55 finalizime nga goditjet e dënimit dhe 112 nga pika e bardhë e penalltisë. Portugali-Luksemburg, ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:29
Shumicën e golave Ronaldo i ka shënuar me këmbën e djathtë, 440 (63%), sidomos brenda zonë se rreptësisë 593 (85%). Janë 55 finalizime nga goditjet e dënimit dhe 112 nga pika e bardhë e penalltisë. Portugali-Luksemburg, ...

Ndeshje speciale për Neymar, edhe ylli i PSG-së te kategoria e rëndë
Neymar u aktivizua gjatë gjithë ndeshjes së sotme kundër Senegalit. Ylli i PSG nuk arriti të shënonte, por ndjeu kënaqësi dhe krenari gjatë kësaj miqësoreje. Kjo ishte hera e 100-të që sulmuesi mbante veshur fanellën e ...
ABCNews | 10-Oct-2019 16:54
Neymar u aktivizua gjatë gjithë ndeshjes së sotme kundër Senegalit. Ylli i PSG nuk arriti të shënonte, por ndjeu kënaqësi dhe krenari gjatë kësaj miqësoreje. Kjo ishte hera e 100-të që sulmuesi mbante veshur fanellën e ...

Neymar, rekord më të mirë se Messi, Ronaldo e Ibrahimovic
Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao, Në këto 100 ndeshje, Neymar regjistron 61 ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 17:03
Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao, Në këto 100 ndeshje, Neymar regjistron 61 ...

Rekord historik, askush si Neymari
Neymar ka shkruar historinë me Brazilin. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao. Lexoni edhe: DJ First tepër trendi me ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 17:01
Neymar ka shkruar historinë me Brazilin. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao. Lexoni edhe: DJ First tepër trendi me ...

Neymar, rekord më të mirë se Messi, Ronaldo e Ibrahimovic
Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao, shkruan Gazeta Express. Në këto 100 ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:54
Neymar Junior po vazhdon të vendosë rekorde. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao, shkruan Gazeta Express. Në këto 100 ...

Rekord historik, askush si Neymari
Neymar ka shkruar historinë me Brazilin. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao, shkruan Gazeta Express. Këtë rekord ai e ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 16:20
Neymar ka shkruar historinë me Brazilin. Sulmuesi i Paris Saint Germain është bërë futbollisti më i ri në histori të Brazilit që arrin shifrën e 100 paraqitjeve me Seleçao, shkruan Gazeta Express. Këtë rekord ai e ...

Ronaldo pa limite! Portugezi synon të arrijë 700 gola
Cristiano Ronaldo po shkruan statistika të frikshme në historinë e futbollit botëror. Kërkon të arrijë në kuotën e 700 golave të shënuar në karrierë dhe në dispozicion ka 3 ndeshje për ta arritur këtë shifër; ...
Shenja | 10-Oct-2019 16:17
Cristiano Ronaldo po shkruan statistika të frikshme në historinë e futbollit botëror. Kërkon të arrijë në kuotën e 700 golave të shënuar në karrierë dhe në dispozicion ka 3 ndeshje për ta arritur këtë shifër; ...

Shifra të pabesueshme, C.Ronaldo nuk njeh limite, piketon rekordin e radhës
Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bolonja? Këto janë 3 ndeshjet e radhës në dispozicion të C.Ronaldos për të shënuar të paktën 2 gola, mjaftueshëm për të arritur një shifër të pabesueshme, 700 gola në ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 12:09
Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bolonja? Këto janë 3 ndeshjet e radhës në dispozicion të C.Ronaldos për të shënuar të paktën 2 gola, mjaftueshëm për të arritur një shifër të pabesueshme, 700 gola në ...

Gnabry vendos rekord – lojtari më i shpejtë në histori të Gjermanisë që prek kuotën e 10 golave
Gnabry është bërë lojtari më i shpejtë që prek kuotën e 10 golave tek kombëtarja e Gjermanisë. 24 vjeçari pati një paraqitje mjaft të mirë kundër Argjentinës, ku nuk iu deshën shumë minuta që të linte gjurmën e tij. ...
Lajminet | 10-Oct-2019 13:36
Gnabry është bërë lojtari më i shpejtë që prek kuotën e 10 golave tek kombëtarja e Gjermanisë. 24 vjeçari pati një paraqitje mjaft të mirë kundër Argjentinës, ku nuk iu deshën shumë minuta që të linte gjurmën e tij. ...

Ronaldo pranë 700 golave në karrierë
Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bologna? Duke marrë në konsideratë profilin e Cristiano Ronaldos, në një nga këto ndeshje duhet të shënojë golin e tij të 700-të në karrierë. I duhen vetëm dy ...
InFokusi | 10-Oct-2019 13:28
Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bologna? Duke marrë në konsideratë profilin e Cristiano Ronaldos, në një nga këto ndeshje duhet të shënojë golin e tij të 700-të në karrierë. I duhen vetëm dy ...

VIDEO/ Gola, spektakël dhe një ndeshje jubile, më në fund Neymar rikthehet të buzëqesh!
27 vjeç dhe 100 ndeshje me fanellën e përfaqësueses braziliane, miqësorja kundër Senegal është një mbrëmje e veçantë për Neymar, një moment që për fat të mirë e gjen të qetë dhe në formë. Pas stuhisë që kaloi, ku u ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 10:29
27 vjeç dhe 100 ndeshje me fanellën e përfaqësueses braziliane, miqësorja kundër Senegal është një mbrëmje e veçantë për Neymar, një moment që për fat të mirë e gjen të qetë dhe në formë. Pas stuhisë që kaloi, ku u ...

Ronaldo pranë 700 golave në karrierë, statistikat pikante të CR7
Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bologna? Duke marrë në konsideratë profilin e Cristiano Ronaldos, në një nga këto ndeshje duhet të shënojë golin e tij të 700-të në karrierë. I duhen vetëm dy ...
SuperSport | 10-Oct-2019 12:22
Portugali-Luksemburg, Ukrainë-Portugali apo Juventus-Bologna? Duke marrë në konsideratë profilin e Cristiano Ronaldos, në një nga këto ndeshje duhet të shënojë golin e tij të 700-të në karrierë. I duhen vetëm dy ...

Neymar, 100 ndeshje me Seleçaon: Jam i lumtur edhe në Paris
100 ndeshje me përfaqësuesen e Brazilit. Ky është rekordi që Neymar do ta arrijë në miqësoren e Seleçaos kundër Senegalit, që do të zhvillohet në Singapor, takim që do të transmetohet drejtpërdrejt nga SuperSpot në orën ...
InFokusi | 10-Oct-2019 10:04
100 ndeshje me përfaqësuesen e Brazilit. Ky është rekordi që Neymar do ta arrijë në miqësoren e Seleçaos kundër Senegalit, që do të zhvillohet në Singapor, takim që do të transmetohet drejtpërdrejt nga SuperSpot në orën ...

Neymar, 100 ndeshje me Seleçaon: Jam i lumtur edhe në Paris
100 ndeshje me përfaqësuesen e Brazilit. Ky është rekordi që Neymar do ta arrijë në miqësoren e Seleçaos kundër Senegalit, që do të zhvillohet në Singapor, takim që do të transmetohet drejtpërdrejt nga SuperSpot në orën ...
SuperSport | 10-Oct-2019 09:56
100 ndeshje me përfaqësuesen e Brazilit. Ky është rekordi që Neymar do ta arrijë në miqësoren e Seleçaos kundër Senegalit, që do të zhvillohet në Singapor, takim që do të transmetohet drejtpërdrejt nga SuperSpot në orën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved